Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 30. 17:18

Helló!


Ejha Gubaj ez nagyon jóóóó! Tudtam én, hogy meg lesz ennek az eredménye! :D

Én ma kora délután tornáztam, kb. másfél órát, így este már nem is kell. Hétvégére én is valami jót várok attól a hülye mérlegtől!:)

537. judy1974 (válaszként erre: 536. - Gubaj05)
2011. jún. 30. 13:40

Sziasztok!

Én régen utáltam futni, ma viszont már ha tehetem minden nap megyek. Kezdetben több séta, kevesebb futás, most már fordítva. Télen pedig olyan Nordic-walking szerű mozgást űztünk, bot nélkül, mert azzal totál hülyének néznének minket felénk.

meg lehet szeretni, nekem azóta a favoritom, amióta kaptam az uramtól egy klassz futócipőt. Tényleg más benne futni, vékony talpú tornacipőben pedig meg se próbáld.


Egyébként ma este nekem is zumba, ha már a hetet eléggé ellazsáltam eddig!


Szép napot nektek!

536. gubaj05
2011. jún. 30. 13:16

Hellóka!


A mérleg kegyes volt! -0.8 kg remek megindult bár a csodát a következő 2 héttől várom, hisz tudok menni mindennap zumbázni. a napom eddig jó bár az idő pocsék este fellépésem lesz versez olvasok egy kultúrprogram keretén belül uh valószínű kimarad a torna. A kedvem kicsit jobb. Nyomatom a citromos vizet ezerrel és odafigyelek az evésre.


Ti futók: mindig is szerettetek futni? Hogy lehet rávenni magad a futásra?

2011. jún. 30. 08:50

Jó reggelt!


Mindenki alszik? Esetleg dolgoztok? Vagy már a strandon vagytok? Nem aludtam jól az éjjel, így még kicsit kómás vagyok, lehet vissza is mászok az ágyba még egy órára :( Szerencsére a héten már csak ma kell dolgozni menni... ma is délutános leszek...


Ja és a szabályaimat betartottam 100 %-ban!

2011. jún. 29. 22:46

Sziasztok!


Gubaj, drukkolunk nagyon, aztán ha megvolt a mérlegelés beszámolni gyorsan, mi a helyzet!:)


Sajnos az én morcos hangulatom nem űzte el a futás, pedig gondoltam lenyugszok kicsit mire hazaérek...de ezen talán csak vmi. főnökkínzó küzdősport segített volna...azóta is a mai napomon kattogok.


Az a fél panna cotta is hatástalan volt, amit fél10kor!!! pusztítottam el..azóta azzal nyugtatom magam, hogy cukor nem volt benne egy gramm sem,azt a sok tonna zsírt, ami pedig a tejszínben van próbálom elhesegetni a lelki szemeim elől...csak az lebeg előtte, hogy Diät, mert ezt írták rá (remélem mind a 7000kcal-ra vonatkozik:)


Mindegy ez már így esett..lehet a nagy bűntudattól holnap korán kelek és kocogok egyet..eddig sosem tudtam magam rávenni..de most tényleg nem ártana.


Már csak abban bízom, hogy holnapra kialszom ezt a gonosz banya hangulatomat... Jó éjt lányok! Puszi nektek!

533. gubaj05
2011. jún. 29. 22:18

Sziasztok!

Olyan borzasztó hisztis napom volt, hogy félelmetes. mindenen pörögtem mint a búgócsiga aztán elmentem zumbázni és mintha elszállt volna minden hisztit kiűzött belőlem! Plusz adalék volt, hogy azén két kincsem kint várt (a kislányom és a párom) értem jöttek séta után :) Enni alig ettem most már remélem én és a mérleg batátok leszünk.

Mindenkinek pussz (hulla vagyok)

2011. jún. 29. 20:28

Ejha Sári akkor Te jó sokat mozogtál!Ügyes vagy nagyon!


Macilány Neked meg gratulálok, 70dkg nagyon jó eredmény.

Nekem ma sajna csak egy 30 perc mozgás fért bele, de az is valami szerintem..:D

Most megyek a barátomhoz, szép estét mindenkinek! Aysha jó futást, Sári jó munkát!

pussz =)

531. szilisári (válaszként erre: 530. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 29. 20:18
Jó is volt, igazából tegnap este kezdtem, akkor elmentem futni egy kicsit, bár szörnyen meleg volt, most jobb lenne (csak már túlzásnak érezném), reggel szobabringáztam egy félórácskát, aztán elmentem jógázni majd egy ismerősömhöz, aki személyi edző, súlyzóztunk egy másfél órácskát. és most próbálok dolgozni egy kicsit :-D
2011. jún. 29. 19:10

WOW Macilány, gratuláálok!!!:)) Reméljük most már ilyen jóban is maradtok a mérleggel..még jóóó hosszú ideig:)

Egyébként az én mínusz dekáim is teljesen logikátlanul, mindenféle alapelvnek ellentmondva jönnek vagy nem jönnek (mostanában inkább nem jönnek, de ez előbb-utóbb úgy is meg kell, hogy változzon...volt már ilyen:) Szóval csak így tovább! Estére pedig kitartást és jó munkát neked!


Sári, ez jól hangzik.:) Mit sportoltál?(Csak hogy irigykedjünk kicsit.:)


A mai napom egyébként én is elcseréltem volna egy sportnapra. A kedves boss teljesen bepörgött. Idegileg megtornáztatott rendesen, a baj, hogy ez a mérlegemet nem nagyon hatja meg, úgyhogy most szaladok egy órácskát.

529. szilisári (válaszként erre: 529. - Aysha)
2011. jún. 29. 17:45
ó, hát nagyon köszönöm, de tényleg, ilyenkor mindig úgy megmelegszik a szívem :-) igyekszem majd folytatni a kalandjaimat, csak a mai nap a sporté volt, úgyhogy most itt pihegek egy kicsit, békében.
2011. jún. 28. 18:49

Újra itt vagyok, meg volt a torna. Esik az eső, úgyhogy most nem ugrálóköteleztem. Vacsira megcsináltam a cukkinit, tök jó volt, ízlett. Kb. ma 1000 kcal-t ettem. Az sok? :D Nem tudom, hogy mennyit kell enni ahhoz hogy fogyjak,tényleg ez hogy van? :D

Épp most készül a vacsora egyébként héjában főtt krumpli lesz, imádom, de megvár az engem holnap ebédig!

527. R-é-k-a (válaszként erre: 526. - Szilisári)
2011. jún. 28. 18:45
Meg lesz az is, én biztos vagyok benne, sőt meg lesz az 59 is biztos!
526. szilisári (válaszként erre: 525. - R-é-k-a)
2011. jún. 28. 15:17
csak te vezetsz 6 kilóval és 5 centivel. ez utóbbival nem tudok versenyezni :-DD
525. R-é-k-a (válaszként erre: 524. - Szilisári)
2011. jún. 28. 14:50
:D :D :D Igen igen, legalábbis ha így haladunk akkor tuti!
524. szilisári (válaszként erre: 523. - R-é-k-a)
2011. jún. 28. 14:45
hah, pont ilyen vagyok én is (csak a cicim nagyobb),de egyébként teljesen. de tök csinosak leszünk nem is olyan sokára, nem igaz?
2011. jún. 28. 14:33

Na lányok, bátor voltam és raktam fel magamról egy képet! Tavaly nyáron készült, kb. ilyen az alakom most is. Nem valami előnyös kép... :)


Ettem eddig ma egy szendvicset, sonkával és paprikával, meg ettem egy répát.

Vacsorára töltött cukkinit csinálok. Kíváncsi vagyok milyen lesz így még nem ettem eddig.


Szép Napot! :)

2011. jún. 28. 13:30
futni én is szeretek, és futok is rendszeresen. Szerintem is mindenre jó!
521. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 519. - Judy1974)
2011. jún. 28. 13:26

A belső combommal nekem is volt bajom rendesen. Tiszta gödröcske volt az egész, és ha kisterpeszben álltam is bőven összeért. Azóta alig ér össze, és a gödröcskék is eltűntek. Szerintem a futás segített rajta. Nem erre való, valamiért mégis működött..de lehet csak simán fogytam onnan is, mert arra nem edzettem az ég világon semmivel.

Ha te gépen még külön edzel is rá, annak biztos gyorsan lesz eredménye.:)


Egyébként a futás tényleg nagyon jó.. mindenre..a hasamat úgy 'összekapta'. Pedig elég lógós volt,olyan szétfolyós löttyedt...gondoltam jó csúnya lesz, ha fogyok és még jobban elkezd lógni a bőr rajta, de kisimult és kifeszült egész szépen.

520. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 517. - Szilisári)
2011. jún. 28. 13:06

Sajnos nálam nagyon meg kellet húzni a kalóriát és a ch-t, mert hiába diétáztam, mozogtam hónapokig..semmi eredménye nem volt. Másfél hónapja olyan 600kcal körül eszem. Egyszer volt egy olyan 1800 kcal bűnözős napom, és 2-3szor olyan 1100-1200 az elmúlt másfél hónapban, ezalatt fogytam 8kg-t, tehát az egészséges heti 1 kg nálam csak akkor megy le, ha 600kcal körül eszek, ebben max 50g szénhidrát naponta..és persze a futás is segít.


Tudom, hogy ez nem egészséges, és nagyon kevés, sok minden tényleg nem fér bele, de más nálam nem működik,...próbáltam. Pár hónapot azért ki lehet így bírni.:))

519. judy1974 (válaszként erre: 516. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 28. 12:41
tényleg jól hangzik! A hasam nekem is épp úgy alakul ,mint neked. A lányom a múltkor már megállapította, hogy anya, úristen már kockás a hasad! persze ez túlzás, de a felső és oldalsó izmok, már elég jók, nekem is alul van a kis hájacska, ami ha leülök, bizony buggyan!! erre dolgozok, meg ami a leginkább zavar, az a belsőcomb. Arra mindig túledzek, aminek az eredménye pl. most is:alig tudok menni, olyan izomlázam van. De ez csak kondi után. Hiába, a tárogató gép nagyon jól működik!
518. szilisári (válaszként erre: 516. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 28. 11:45
jól hangzik :-)) nekem még hátra van... úristen...27,5 kiló. rengeteg.
517. szilisári (válaszként erre: 514. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 28. 11:44
úristen, napi 500 kalória? az nagyon kevés... légyszi, egyél ennél többet máskor :-)
2011. jún. 28. 11:35

Sziasztok Lányok!


Judy, a nagy helyzet az, hogy eredeti tervben még 12 mínusz szerepelne, de ha még egyszer lemenne, ami eddig (-8kg), már azzal sem lenne sok felesleg rajtam.


Nem gondoltam, hogy ez a kicsi minusz ekkora változást okoz. Ha megfeszítem a hasizmom, már lehet látni, hogy van olyanom is, ...és csípőcsontom is.:)

Egy kicsi háj maradt még alul a hasamon, de az eredeti hordó formához képest istenesen néz ki.:)A derekamon eszméletlen úszógumi volt, most ha összecsípem a bőrt, max 2-3 cm vastag. Ha felveszek akár egy számmal kisebb, 'küszködősen összeérős' nacit, már nem vág be a csípőmön, mert nincs mibe..és a combom is épp, hogy összeér...végre nem fog tönkremenni fél-1 év alatt az összes nadrág rajtam.:))


Szóval majd meglátjuk, ha végre tetszik az, amit a tükörben látok, akkor ott megállok, aztán küzdök tovább még min egy fél évig, hogy a szervezetem megszokja az új súlyt, és ne kezdjen eszeveszetten raktározni minden falatot, ha eszek valami finomat.

2011. jún. 28. 10:11

Szia Aysha!

Tök jó lehetett egy ilyen aktív, utazgatós szabi! Teljesen feltölti az embert! ne aggódj, hogy nem neteztél, ez maradjon a hétköznapokra, hétvégén én sem tudok gépnél lenni, szabi alatt pedig végképp nem. A mozgás sem tragédia, vitorlázás, strandröpi, séta...volt azért ott mozgás, most meg alighogy hazaérsz azonnal futás? Ügyes vagy! Hogy állsz a terveiddel, mennyi van még pluszban?

2011. jún. 28. 00:12

Ahogy ígértem újra itt.

Nagyon sokat tudnék mesélni, címszavakban 9 nap alatt Subaru találkozó, vitorlázás, sportlövészet, off-road, Balaton, Velencei tó, Kis- és Nagy-Duna, strandröpi, vihar a vízen..rengeteg napozás..olvasás, lustizás,...séta, medenceavató, kölcsönbaba 1 napra (2 éves tüneményes kislányra kellett vigyáznom, azt hiszem rég nem szórakoztam olyan jól, mint abban az egy napban), horgászat, társasjáték, grill party, sok-sok csavargás... és még így is hosszú lett.:)


A kajával nem volt gond..eszembe sem jutott nagyon enni. Szerintem 500kcal-nál nem nagyon ettem többet egy nap, de szerintem volt hogy 200at sem..a fagyi-süti-chipset pedig próbáltam nem észre venni. 2 bűnözős estém így is volt. Eghy 200g-os sós mogyi, és egy zacsi chio hagyományos chips.. ez lehet az oka, hogy fogyni nem nagyon fogytam,...és az az 1,5-2 üveg jobbfajta vörösbor, amit eltüntettem a 9 nap alatt az esti bulikon. Hozzáteszem nem vagyok egy nagy ivó...alapjáraton:))


Sajna az össz mozgás is kimerült abban hogy az egyik oldalamról a másikra fordultam. Egy fél métert sem futottam..volt mindig vmi jobb dolgom. Ezért mentem olyan lelkesen futni ma este...a bűntudat sok erőt ad.:)


Rátok nagyon büszke vagyok lányok...Réka elindult végre neked is, legalább most már tudod, ha szigorúan meghúzod a határt, akkor csak úgy olvadnak lefelé a kilók, és nem hiába koplalsz. Egy kis lazítás pedig kell néha, hogy ne fáradjon teljesen bele az ember lánya a nagy koplalásba.


Gubaj, neked nagyon szugerálom most már a mérleget is, mert ha valaki megdolgozott azért a pár mínusz kilóért, akkor az te vagy...És az nem olyan nagy baj, ha nem izzadsz le nagyon edzésen, és nem kapkodsz eszeveszetten levegő után.. Valószínűleg zsírégető tartományban edzettél,nem a vizet izzattad ki, és izmot +szénhidrátot égettél, hanem szépen elkezdtél zsírt bontani. Szerintem inkább -10 deka az úszógumiból, mint 1 liter víz. (Én ezzel mindig meg tudom magam nyugtatni, ha esetleg nem hajtom szét magam futás közben..hátha neked is használ:)


Judy remélem neked is kellemes meglepi lesz a következő mérleg.. és ha belegondolsz rajtad már nagyon kevés plusz van...ahhoz az utolsó pár kilóhoz kell a legnagyobb kitartás...drukkolok naagyon!!!


Üdv Sári, holnap amint lesz időm, beleolvasok a naplódba, szép eredmény, amit eddig elértél, csak így tovább...remélem azért itt maradsz velünk is.


Barbi, sok boldogságot a picurihoz...mostantól már biztos nem fogsz unatkozni...izgalmas lehet...vigyázz magatokra!


Macilány...küldök neked sok-sok erőt a folytatáshoz, itt a meleg és a görögdinnye..jó kis diétás párosítás...egy próbát lehet megér.:)


Fuuu...bocsi a regényért...holnaptól már visszafogom magam, jó éjt lányok és szép álmokat! Puszi mindenkinek!:)

513. R-é-k-a (válaszként erre: 512. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 27. 21:41

Szia Aysha! Na végre itt vagy! Milyen volt a nyaralás??

Haza se értél de már futsz is, ügyes vagy!

Én is most tornáztam egy órát, meg megtaláltam az ugrálókötelemet, és ugráltam is. Vacsorára egy répát ettem. A hétvége miatt..

2011. jún. 27. 20:49

Hello Lányok!!!


Megjöttem, naaagyon hiányoztatok már!!

Ne haragudjatok, hogy így szó nélkül eltűntem.


Nem terveztem, hogy kimaradok másfél hétre. Nyaralni voltam, és minden eshetőségre készülve vittem laptopot, és net sticket is, hogy ne maradjak le mindenről..ezért nem is szóltam, hogy nem leszek.

Az egyetlen gond, hogy a stickem vagy 1000 éve megvan és az új windows-zal nem igazán működött.


Így csak most fogok visszaolvasgatni....de előtte még megyek futni...eszméletlen 'utálatos, pörgős, nem bírom utolérni magam' napom van...szabi után azt hiszem ez normális, és a kedd már sokkal jobb lesz:))


Futás után még jövök és pótolom a kimaradásom..:)

511. gubaj05
2011. jún. 27. 20:22

Helló Lányok!!!

Zumba kipipálva, kicsit meg vagyok szeppenve hisz mindent beleadva is alig izzadtam pedig lenne még mit leizzadni:) Kaja nos ... szánom bánom de sütöttem egy hatalmas kalóriabomba sütit és ettem belőle, bűnömet nem kisebbíti, hogy csak azt ettem 2 kockát. Majd holnap gyümi és lé napot tartok!


Mindenkinek szép estét!

510. R-é-k-a (válaszként erre: 509. - Judy1974)
2011. jún. 27. 13:49
Igazad van! Köszönöm! :)
2011. jún. 27. 13:45

A mozgás nem marad el hétvégén sem nálam, csak annyi, hogy otthon többet eszem ,mint hétköznap munkában, itt csak az van amit hozok magammal, otthon meg ott van a hűtő....

Réka, 1x az nem a világ és becsületesen elmondtad, mától újult erővel ess neki a diétának, mert nyár van!!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook