Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Majomszeretettel neveltek fel. Nem tanítottak velem... fórum

Majomszeretettel neveltek fel. Nem tanítottak velem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Papája)
2022. nov. 27. 12:38
Honnan veszed, hogy rossz ember vagyok?
12. papája (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 11:56

Miről csúsztál le, arról, hogy lábra állj ?


Soha nincs késő, ha meg nem teszed, akkor ne panaszkodj. Vegetálj, nyalogasd a sebeidet, de NE árts másoknak ?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Papája)
2022. nov. 27. 11:22
hát ez a baj, hogy már lecsúsztam, nem voltak gyengék, a nagyobb testvéremmel nem így bántak.
10. papája (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 10:40

Gyengék voltak a szüleid, ez tény, de már felnőtt vagy, így te vagy felelős a tetteidért.

Változtass, változz meg!

Tudod mik a hibáid, ez jó. Ezeken csiszolj, mert nem lehetetlen.

Ne másokat okolj, ez már úgysem segít.

Ne másokat kínozz, mert ez a legrosszabb, amit tehetsz.

Tegyél magadért, légy arra büszke és ne másokat hibáztass és büntess.


Szerintem jó példa Valastyák Fanni (Nemazalány)

Az Ázsia Expresszben láttam őt először. Elmondta, hogy egy agyonféltett kislány volt. Még a zebrán sem mert keresztül menni. A játékban elé kerülő

nehézségektől megrémült és rettenetesen hisztizett.

A játék végére megerősödött, nagyon akart győzni. Meg tett ezért mindent és sikerült.


Te is tegyél meg mindent, ne hisztizz, állj lábra és legyél a magad ura. Ha nem vagy erre képes, rossz ember maradsz.

Mutasd meg, hogy képes vagy normális emberként viselkedni önerőböl.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Globus)
2022. nov. 27. 10:17

Nem tudom ,mi az a helikopterszülő. Engem úgy neveltek, hogy elhalmoztak cukorkával, játékkal,mindent megkaptam, amit akartam, azonnal odaadták.Én vagyok a legszebb, legokosabb kislány, jószívű is voltam, de borzasztóan hisztis, amíg nem akartam meg amit akartam.Nem akarták, hogy visítsak, ezért adaadták a hiszti tárgyát.

Volt egy barátnőm, és őt nagyon féltettem,ha jött egy 3. fél, ki is álltam a játékból, mert úgy éreztem, én nem kellek oda.

2022. nov. 27. 10:05

[link]


Figyelmeztesd, hogy ne vigye túlzásba.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Birebora)
2022. nov. 27. 10:05
Dacoskodtam.Rosszalkodtam.Pimasz voltam.Hibáztattam őket, amiért kitaszítottnak éreztem magamat, amiért nem szocializáltak. Később öngyilkosságot követtem el.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Gigi>)
2022. nov. 27. 10:01
Kitaszítottnak éreztem magam, nem tudtam beilleszkedni,olyan voltam , mint egy külső szemlélő.De próbáltam úgy csinálni, mintha nem éreznék semmi rosszat, tehát próbáltam leplezni azt, hogy rosszul érzem magam, és nem akarok ott lenni, otthon akarok lenni, ahol védve vagyok mindentől.
2022. nov. 27. 09:39
Hogy fordultál ellenük?
4. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 09:12
Mivel szembesültél mikor közösségbe kerültél?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
2022. nov. 27. 09:01
Akik felneveltek.A szüleim ellen.
2022. nov. 27. 04:41
Ki ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook