Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfoltos az arcom. fórum

Májfoltos az arcom. (beszélgetős fórum)


2010. máj. 16. 10:58

azt olvastam a halványítóknál hogy citromos torta :)))))))

Na de komolyan.Fogamzásgátló hozta ki és a terhességek se tettek neki jót.De elmúlni már soha nem fognak.Citrommal már kenegettem de szrt se ért.

Aháztam is.

2010. máj. 15. 16:10

Először is, ki kell deríteni, hogy mitől foltosodsz. Terhesség, máj, epe betegség stb...

Majd csak azután lehet külsőleg kezelgetni, mert egyébként hiábavaló, ha a belső probléma még fentáll.

Halványító szerek (citrom, torma, feketeretek leve), napfénymentes időszakban bőrcsiszolás, AHA kúra. De ami a legfontosabb: magas faktorú fényvédővel kell kenni tavasztól őszig!

2010. máj. 13. 17:07
Ricinus olaj jó rá,többeknél olvastam róla.
5. a14deb9047 (válaszként erre: 3. - Anta82)
2010. máj. 13. 15:26
Ez alapvetően bőrműködési elváltozás. Kisgyermekként volt néhány szeplőm, (érdekes, a terhességem után múlt el), most pedig a kezemen az a bizonyos időskori májfolt kezd előtűnni. Akkor is, most is esténként néhány csepp citromlét elkenni a bőrön. Arra persze nagyon kell vigyázni, hogy az ember kritikus részét minél kevesebb fény érje. Aztán meg lehetőleg marad az utca árnyékos oldala. De ha már használsz citromot, az ajkadat, ínyedet, a körmeidet és a sarkadat is bekenheted vele. A kifacsart citrom után így lehet még tovább hasznosítani.
2010. máj. 13. 15:16
Fényvédő nélkül ki se lépek a lakásból.Nyáron is hulla sápadt vagyok de a májfoltjaim virítanak.
3. Anta82 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. máj. 13. 15:05
Citrom? Hogy használod? Nekem is foltosodik az arcom.
2010. máj. 13. 15:03
Maradok a citromnál.
2010. máj. 13. 15:00

ANEW CLINICAL LUMINOSITY PRO.

Tegnap kaptam mintát.Elkezdtem kenni az arcomat vele.Használta már valaki?Tapasztalatok?

Esetleg kinek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook