Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint és zárt (egyik) pete vezeték mellett, van esély teherbe esni? fórum

Magas prolaktin szint és zárt (egyik) pete vezeték mellett, van esély teherbe esni? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 23. 22:23

Sziasztok!


Ismét pár hónap elteltével köszönöm a pozitív hozzá szólásokat. Jelentem 15. hétbe lépünk a héten és teljesen egészségesek vagyunk. :)

2014. febr. 27. 20:15
Köszönöm Nektek!!!
2014. febr. 27. 14:02

Nekem az agyalapi mirigyemben van daganat, két évig szedtem a bromocriptint. Nekem az endokrinológus lombikot javasolt, mert minden rendben volt , és még sem estem teherbe. A nőgyógyásztól érdeklődtem a lombik után, biztos rossz napja volt,( évekig jártam hozzá, mindig nagyon rendes volt, megértő) de azt válaszolta, úgyse tudnám kifizetni. Otthagytam, nagyon mérges voltam, az egész világra

De valahogy elengedtem a problémát, abbahagytam a hőmérőzést is, persze, teljesen nem lehet kikapcsolni. Ez volt 2012. szeptember 10-én, decemberben már terhes voltam, a terhesség 16. hetéig szedtem a bromocriptint, a kisfiam már fél éves. Ráadásul 36 évesen szültem, és előtte volt miómám is, meg is kellett műteni. Fel a fejjel, sikerülni fog.

2014. febr. 23. 20:00
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok :) próbálok bízni,de néha olyan nehéz már...
4. 419d3a90bd (válaszként erre: 1. - Hisztismirtille)
2014. febr. 23. 07:47

Szia a férjem rokonságában van olyan,akinek az agyalapi mirigy megnagyobbodása miatt magas a prolaktinja,14 éves kora óta szed rá gyógyszert,2 kislányuk van.

Én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz is.Tudod,több szem....

2014. febr. 23. 07:13
Ennél durvább leletekkel is szültek már egészséges babákat,úgyhogy fel a fejjel!Ha a doki nem megfelelő,akkor keress olyat,aki tényleg foglalkozik a problémával!
2014. febr. 23. 01:49
Az egyik petevezeték elzáródásán ne búsúlj, az nem nagy gond. Tényleg. (Ha a másik átjárható.) Az adenómát - ha az- nem tudom, hogy kezelik sajnos, tényleg nagyon magas a prolaktinod. A dokid biztos tudja, sok sikert!
2014. febr. 23. 01:10
2 éve már hogy sikertelenül próbálkozunk párommal nálam hatszor magasabb a prolaktin szint erre kaptam bromocriptint szedtem kb 6-7 hónapig de semmi eredménye nem volt azon kívül hogy helyre hozta a prolaktin szintet. Páromnál az első nyáron készült lelete egyáltalán nem lett jó,majd novemberben újra megcsináltattuk egy kis nyár végi vitamin kúra után 80% os eredménnyel jött haza :) majd próbálkoztunk tovább ugy hogy a doki azt mindta már ne szedjem a bogyót nézzük me mi történik de ez ismét sikertelen hónapokhoz vezetett mert közben nálam kiderütl hogy a normál értéknél 6-szor magasabb a prolaktin szintem lett (e miatt 04.18án megyek mr-re) lehet adenóma :(. Amig telik az idö a dokim csinált egy hsg.t is most jan 29én ,aminek végén jött a hideg zuhany (ami akkor cseppet sem esett jól az egyébként is már összetört leemnek) az egyik petevezetékem teljesen elvan záródva... szerintetek lehet esèlyem valaha igy babára, járt már valaki ebben a cipőben? Használhst esetleg az aviva torna vagy a harkányi kezelés? Köszönöm hogy elolvastátok és köszöm azt is ha válaszoltok. Szép napot mindenkinek. Hm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook