Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magas fényű világos (fehér) minimál konyhával van tapasztalatotok? ajánlanátok? fórum

Magas fényű világos (fehér) minimál konyhával van tapasztalatotok? ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


8. MÉva55 (válaszként erre: 7. - 118ace9012)
2012. máj. 8. 16:23
Köszi Timcsi :)
2012. máj. 8. 10:05

Nekem ilyen fehér nappaliszekrényem van.

Tény, hogy két pici gyerek mellett naponta le lehet törölni. De mi az amit nem?! Pl a konyhaszekrényem grafit színű és azon is minden meglátszik.

Egyébként könnyű tisztán tartani, simán csak egy nedves ablaktörlő kendővel letörlöm és kész.

2012. máj. 8. 08:56
:((
2012. máj. 8. 08:07

Szia Méva,


a magas fénnyel az a gond, ha egyszer megkarcolod véletlenül, azt eltüntetni nem tudod. Amint valami piszok, vagy ételmaradék lesz rajta, azonnal le kell törölni, mert csak úgy szép.


Mindamellett, hogy szép, olyan konyhába, ahol napi szintem főzöl egyáltalén nem praktikus. Ha pedig gyermeked van, akkor meg pláne nem a legjobb megoldás, mert egész nap a maszatos kéznyomokat kell törölgetned a gyermek után :)


Válassz matt felületet, a világossal így is meg fog gyűlni a bajod, mert azon minden meglátszik. Egyetlen előnye, hogy tágasabbá teszi a kis tereket :)

2012. máj. 8. 07:59
jajj :( a fehér és a bézs között variálok...mert maga a magas fény nagyon bejön... :)
3. mosolyka1111 (válaszként erre: 2. - MÉva55)
2012. máj. 8. 07:51

Annyit tudok, hogy barátnőm (házakhoz jár takarítani), egyik helyen van ilyen magasfényű fehér konyhabútor, nagyon megszenved vele mindig.

Én is ilyet akartam, de ő beszélt le róla, pont ezért.

2012. máj. 8. 07:50
Nehéz tisztántartani? Vagy sok a fehér fény? MErt nekem nagyon tetszik, de nem tudom nagyban milyen hatása van :(
2012. máj. 8. 07:49
Magas fényű világos (fehér) minimál konyhával van tapasztalatotok? ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook