Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma vettem be az utolsó szem Clostilbegyt tablettát. Holnaptól már lehet próbálkozni a babával? fórum

Ma vettem be az utolsó szem Clostilbegyt tablettát. Holnaptól már lehet próbálkozni a babával? (tudásbázis kérdés)


12. panka2 (válaszként erre: 11. - 2ab728965c)
2007. máj. 15. 08:28

Szia Eszter)) És mki))) Én is szedtem a clostit,két honapon kersztül de hasztalan volt mert a baba a holdon :(

Nem mindenkinek segít vagy legalábbis a fenetudja meddig kellene az emberlányát stimulálni mire meghozná a várt hatást..nekem kéthonap elég volt belöle..első honapban majdnem végig kínlodttam a honapot mert rettenetes görcsöket okozott na meg itt szúr-ott bök áááá ugy voltam vele,inkább hagyjuk!

Na meg szűltem én símán 3gyereket,és minden kivizsgálás nélkül kaptam eme "csodaszert" hát köszönöm én nem kérek belőle..

Amugy állítolag rendben volt van velem minden akko minek? ))))Na meg ott az ikerterhesség "veszélye"..nem ujjongtam volna ha kettő lett volna mivel van már 3-om)

De kívánom,aki szedi legyen sikeresebb mint pl én voltam ))))

2007. máj. 15. 07:40

A Closty egy antiösztrogén, ami egyszerűen becsapja a hypofízist, mert olyan érzést szimulál, mintha lecsökkenne a szervezet ösztrogén szintje. Erre az agyalapi mirigy--normál esetben-- vad iramban elkezdi kibocsátani az Fsh-t, meg Lh-t, ettől a petefészkekben nőni kezdenek a tüszők, sokszor több is egyszerre, és ha jól működik a rendszer, meg is repedbek, kiszabadul a kis petesejt, és jöhetnek a spermák...

nagyon leegyszerüsítve kb.ennyi a hatása. Nem új szer a piacon, de jobbat és biztosabbat a mai napig se találtak ennél.( illetve a lombik-központokban használnak injekciókat, de az más)

Egyetlen "hátulütője" van, illetve kettő.

Az egyik: aki arra hajlamos, azt könnyű vele "túlstimulálni", azaz többszörös peteérése lesz, vagy rosszabb esetben elcisztásodik az ováriuma, mert nem reped meg a sok érő tüszője.

a másik: a méhnyálkahártyát vékonyítja a szer( mert hogy antiösztrogén ugye) tehát akinek nincs legalább 7 mm vastag az endometriuma, annak érdemes mellé valami olyan szert szedni, ami erre hat( én Mikrofollint kaptam, nem tudom ez van-e még a forgalomban)

Remélem nem voltam túl "okoska", bocsássatok meg, de ez a téma a szívem csücske, RENGETEGET olvasok szakkönyveket, onnan a "tudományom".

amúgy az életben nem vagyok ám ilyen kis lexikonfejű bige... :-)

10. mongi
2007. máj. 14. 20:38

Lányok!Pontosan mi az a clostilbegyt?Kinek kell szedni ,miért és fel kell iratni?

Cicamicának gratulálok a babához!

2007. máj. 14. 19:51
Már jó hírem van! A Clostilbegyt szedése után /két hónapig szedtem/ teherbe estem! Remélem nem lesz semmi baj! Mindenkinek sok szerencsét kívánok!!!! :))))
2007. ápr. 29. 16:38
Sziasztok. Én már második hónapja szedem a closlilbegyt-et. Az elözöben nem volt eredmény. Túlságosan akarom? Annyi tesztet vettem, és mindig egy csík. Kiábrándító. Nálam az a probléma, hogy vetélésem óta 40 meg 35 napra jön meg. A múlt hónapban még egy hetet késett, és nagyon boldog voltam. Hogy tudnám követni a peteérést?
2007. ápr. 16. 03:26

mindhárom csemetém clostilbegyt szedése közben lett, első próbálkozásra.

ha van kérdésed, bátran privizz, készséggel válaszolok.

2007. ápr. 15. 22:00
Nagyon el vagyok keseredve egy éve probálkozok a babával ,de semmi eredmény .E hónaptól szedem a clostibegytet.Én nem szereném a lombikot semmi féle téren.A munkahelyemen beszélni sem merek a gyerekvállalásról.Ha hasonló cipőben jár valaki írjon:)
5. Cicamica (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2007. ápr. 10. 15:39
Köszön szépen! Ha lesz minek örülni, megosztom veletek is!
2007. ápr. 4. 16:12
Kívánom,hogy minél hamarabb teljesüljön a kívánságod.
2007. ápr. 4. 15:18
Én is ezt a gyógyszert kaptam, mert szinte egyáltalán nincs peteérésem. A menzesz 3. napjától kell szednem. Bármikor lehet próbálkozni a babával, nem szabta meg a doki, persze középidőben nagyobb a valószínűsége. Nekem még nem használt, talán majd ebben a hónapban!?
2007. ápr. 3. 19:42
Szia!Én a mensim 2. napján kezdtem szedni,aztán rendesen a 14.napon próbálkoztunk!Terhes is lettem azonnal!Bár a dokim nem nagyon örült neki,hogy beszedtem,mert igazából nem volt indokolt,hisz volt rendesen peteérésem!És nem is beszéltem meg vele!Mindegy Levi tök egészséges!:-)
2007. márc. 27. 20:09
Ma vettem be az utólsó szem clostilbegyt.Holnaptól már lehet próbálkozni a babával?Elképzelhető, hogy lessz eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook