Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valaki, aki azért kapott Clostilbegyt tablettát mert nem jött meg neki? fórum

Van valaki, aki azért kapott Clostilbegyt tablettát mert nem jött meg neki? (beszélgetős fórum)


1 2
38. Nadáné (válaszként erre: 37. - Mosolybóka)
2012. dec. 15. 09:19
Sztem ártani nem tud egy vizsgálattal. Amit én tudok másoktól, az az, hogy azért szokták mondani, h 6-7-8 hetesen érdemes menni, mert akkor már van szívhang is.
37. Mosolybóka (válaszként erre: 36. - Nadáné)
2012. dec. 15. 09:12

Én orosz tanár leszek! :) Ha a Jó Isten is úgy akarja.

Amúgy szerintetek is korai 5 hétre elmenni az orvoshoz? Mert valaki azt írta ( nem emlékszek pontosan, sajnálom), hogy akár árthat is a babának..?? Egy sima vizsgálattal és uh-val? Persze ha azt csinál. Tiszta stressz vagyok!!

36. Nadáné (válaszként erre: 35. - Mosolybóka)
2012. dec. 15. 09:00

Tudom, csak pozitívan lehet hozzáállni. Tanító néni vagy tanár leszel? Végzettségemet tekintve én is tanító vagyok. :)

Mi még nem próbálkozunk régóta, szóval nem vagyok elkeseredve...annyira.

Szinte mondhatni, hogy majd csak most kezdünk hozzá úgy igazán, mert ugye eddig mendim se volt.

2012. dec. 15. 08:33
Csak pozitívan! Ha azt vesszük mi is május óta próbálkozunk. Azt beszéltük párommal, hogy november az utolsó hónap, amikor még próbálkozunk, mert jövő ősszel nekem tanítási gyakorlatra kell(ene) mennem.. Erre tessék. Pont nem fog összejönni. De nem bánom. Tényleg van abban valami, hogy akkor jön csak össze, ha lemondunk róla, vagy szüneteltetni akarjuk.
34. Nadáné (válaszként erre: 33. - Tamcs1987)
2012. dec. 14. 14:14
Úgy látszik, hogy itt is könnyen lebukik az ember lánya! :D
2012. dec. 14. 14:13

Látom :)

Jobban is tetszik ;)

32. Nadáné (válaszként erre: 31. - Tamcs1987)
2012. dec. 14. 14:03

Jáááj, lebuktam. :)

Jójó, a másik fórumon pozitívabban álltam hozzá...hogy nyárra már hátha lesz nekem is baba a pociban! :)

31. tamcs1987 (válaszként erre: 30. - Nadáné)
2012. dec. 14. 13:45

Ez mégis milyen hozzáállás?

Meg ne lássak ilyet még egyszer! ;)

Fejben dől el! (is..)

30. Nadáné (válaszként erre: 29. - Mosolybóka)
2012. dec. 14. 13:06
Köszi, aranyos vagy. De én mostanában biztos nem sok sikerrel fogok járni. :(
29. Mosolybóka (válaszként erre: 28. - Nadáné)
2012. dec. 14. 12:58
Bízok benne, hogy minden jól alakul. Szorítok neked is!
28. Nadáné (válaszként erre: 27. - Mosolybóka)
2012. dec. 14. 12:53

Csak mert én meg 2X1-et kaptam, és nekem úgy tűnik, hogy kevésnek bizonyult. Múlt hét szombaton volt 28 napja, hogy elkezdtem, de nekem nem látott uh-on a doki nagyot, csak kisiket. :(

Kívánom, hogy szerencsésebb legyél, mint én!!!!

27. Mosolybóka (válaszként erre: 26. - Nadáné)
2012. dec. 14. 12:40
November 15. És kb nov 30-dec 1-én volt pé-m. Most tegnap volt 4 hete, hogy az elsőt beszedtem. És nem jött meg. Azért vagyok még egy kicsit szkeptikus, mert 4 éve 1x már kaptam closty-t, akkor sem jött meg, de akkor az 5 szemtől semmi nem változott, ugyanúgy nem jött meg.
26. Nadáné (válaszként erre: 25. - Mosolybóka)
2012. dec. 14. 12:37

Akkor Neked szerencséd volt a clostival.

Mikor kezdted az 5 napot?

25. Mosolybóka (válaszként erre: 24. - Nadáné)
2012. dec. 14. 12:33
Dokihoz jövőhéten megyek csütörtökön. Sokan azt mondják, hogy az 5 hét még korai. De a closty mellékhatása lehet a méhen kívüli terhesség is, szóval azt szeretném kizárni minél előbb. Én azért szedtem a gyógyszert, mert nem jött meg a vérzésem már hónapok óta, és csak 5 napig szedtem napi 1et. Nem voltam uh-n pé-kor, csak onnan gondolom, hogy az volt, mert a iszonyatosan görcsöltem, és a melleim is lekartak szakadni, nagyon fájtak. Korábban nem éreztem ilyet.
24. Nadáné (válaszként erre: 23. - Mosolybóka)
2012. dec. 14. 12:28

Akkor sztem baba van. :)

Dokihoz mikor szeretnél menni?

Te mennyi clostit szedtél be? És mikor? Te is voltál a 12-13. napon uh-on?

23. Mosolybóka (válaszként erre: 22. - Nadáné)
2012. dec. 14. 12:16
A hőm 36,8 és 37 között mozog. És ma is csináltam tesztet, azon is van 2 csík, sőt erősebb a tegnapinál, bár még mindig halvány. Reménykedhetek? :) Olyan hihetetlen! Először voltunk jókor együtt, és máris, úgy, hogy szeptemberben volt utoljára vérzésem.. Hihetetlen!!
22. Nadáné (válaszként erre: 21. - Mosolybóka)
2012. dec. 13. 20:07
Igen, ha fent marad, akkor valószínű hogy baba van a dologban.
21. Mosolybóka (válaszként erre: 20. - Nadáné)
2012. dec. 13. 19:39
A hőnek most magasabbnak kell lennie?
20. Nadáné (válaszként erre: 19. - Mosolybóka)
2012. dec. 13. 16:40
A hődet méred? Mert az is sok mindent elárul. ;)
2012. dec. 13. 14:55

Sziasztok!


Ma van 28 napja, hogy elkezdtem szedni a closty-t. Még nem jött meg, és nem érzem jelét sem. Ma pisiltem délben egy nagyon-nagyon halvány csíkot!!!Alig látszik, de valami ott van, az tuti. Még nem élem bele magam, szombaton reggel újra megpróbálom.

18. Nadáné (válaszként erre: 17. - Tamcs1987)
2012. dec. 12. 11:28

Hát én most a 3X1-et nem fogom beszedni, mert elmentem endokrinológushoz, és kiderült, hogy PCO-m is meg IR-em is van, amikre kaptam gyógyszert, és azokat szedem, mert azt mondta az endo doki, hogy lehet, h már ezek a gyógyszerek is elegek lesznek a teherbe eséshez. Szóval én most ebben bízok. :)

Ha mégsem elég, majd akkor beszedem sztem.

Egyébként én még hőmérőzök, habár így, hogy nem volt mensim, nem igazán mutat peteérést, de legalább nagyjából azt látom, h mennyi az alaphőm. :)

Jaa és igen, igazad van, a dokik nem igazán szeretik, ha a kedves beteg "okoskodik"! ;)

17. tamcs1987 (válaszként erre: 16. - Nadáné)
2012. dec. 12. 11:18

Valamilyen alternatívával is próbálkozol mellette?

Nagyon sokan mondjátok ezt a gyógyszert... De ha odamegyek a dokihoz hogy ilyet akarok, szerintem vagy ideges lesz hogy okoskodok, vagy kinevet :)

2012. dec. 12. 11:15

Beszedtem 2X1 clostit, de még mindig kicsik voltak a petesejtek, ezért mondta a doki, hogy legközelebb ha megjön, akkor 3X1-et szedjek...

Fogalmam sincs, hogy nagyobb-e az esély a csodára. :)

15. Nadáné (válaszként erre: 14. - Tamcs1987)
2012. dec. 12. 11:13
Ha jól emlékszem, akkor 1,4 volt.
14. tamcs1987 (válaszként erre: 12. - Nadáné)
2012. dec. 12. 10:06

Szia!


TSH-d mennyi volt? Most hogy kaptad a clostyt nagyobb az esélye hogy csoda történjen? :)

az arra való amúgy, hogy legyen peteérés ha jól értelmezem ugye?

13. zsuzskabuzska (válaszként erre: 3. - Mosolybóka)
2012. dec. 11. 10:15
Sziasztok én évekig jártam ezzel a problémával orvoshoz,nekem is rendszertelen volt, nem jött meg csak ha injekciót kaptam stb aztán feladtam csak a rengeteg pénz megy el jó vannak esetek amikor kell az orvosi segítség de nem szabad ezen kattogni sem a lényeg az ,hogy nekem is összejött orvos nélkül pedig szedtem évekkel elötte a clostilbegyt de az csak a peteérést segíti elő én gyógyteákkal is próbálkoztam aztán mikor már feladtam egyszer csak terhes lettem el sem hittem legyél türelmes nem tudom hány éves vagy de bíztos nem csúsztál még ki abból a bizonyos korból amikor már a nő kevésbé termékeny .)))) kitartást várom a fejleményeket !!
12. Nadáné (válaszként erre: 1. - Mosolybóka)
2012. dec. 11. 09:26

Szia!

Én áprilisban hagytam abba, rá pár napra meg is jött, majd májusban és júniusban semmi, aztán júliusban megvolt, de azóta nem.

Nőgyógyásznál voltam, vérvétel, majd closti, amit nov. 11-én kezdtem el 5 napig 2X1 szemet.

Most 4-5 napja barnázok.

Mellesleg kiderült, h PCO-m van (doki nem mondta magától), így elmentem endokrinológushoz, aki csináltatott terheléses cukormérést, amiből kiderült, h kisfokú IR-em is van, mellesleg pm alulműködés.

Egy szó mint 100, sztem menj el endo dokihoz mindenképpen, max mindent kizár, h maximálisan egészséges vagy, és akkor nyugodtan lehet próbálkozni. ;)

2012. dec. 11. 08:30
Köszönöm szépen. Nem tudom mikor lesz. De remélem azért nincs komolyabb gondom..A várakozás a legrosszabb.
10. Hedi13 (válaszként erre: 8. - Mosolybóka)
2012. dec. 10. 08:58

Megértem, hogy kint nem szívesen vizsgáltatod magad. Itthon egész jó a nőgyógyászat sok külföldi országhoz képest (pl. Anglia).

Mi itt nem tudjuk megítélni, hogy mikor jön neked össze a baba. :( De próbálkozni lehet. Sok szerencsét hozzá!

2012. dec. 9. 21:13
Szerintem próbálkozzatok bátran:))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook