Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma vettem be az utolsó szem Clostilbegyt tablettát. Holnaptól már lehet próbálkozni a babával? fórum

Ma vettem be az utolsó szem Clostilbegyt tablettát. Holnaptól már lehet próbálkozni a babával? (tudásbázis kérdés)


72. 984654efda (válaszként erre: 61. - Mókuslány)
2007. júl. 19. 15:47

Én már az ikreket is bevállalnám, csak legyen.

Egyre erősödik az emberben ilyenkor a félelem, hogy mi van ha soha nem lesz baba. Ti nem vagytok így néha ezzel? De próbálom magam nyugtatni, hogy minden oké lesz, de néha baromi nehéz!!!!!

2007. júl. 19. 15:43
Sziasztok! Én is most vagyok először az oldalon és hasonló problémákkal küzdök mint ti. Mi kb 1,5 éve próbálkozunk eddig sikertelenül. Nincs nálunk semmi probléma. Kipróbáltam a clostilt, második hónapnál tartok (második naptól kell szedni,- most felet szedet velem az orvos- 5 napig és 12. nap uh). Reménykedem mindig. Szurkolok mindenkinek.
70. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 69. - 43fe10e42c)
2007. júl. 19. 14:10
A vizeletes 100%-ban!
69. 43fe10e42c (válaszként erre: 68. - 6ee0ffb012)
2007. júl. 19. 13:49
Köszi szépen a tippet. Csak még egy kérdés az ovulációs teszt mennyire megbízható?
68. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 67. - 43fe10e42c)
2007. júl. 19. 11:49

Pé-kor megváltozik a nyák állaga,olyan tojásfehérje-szerü lesz.Érezhetsz még szúrást is,ált. azon az oldalon,ahol a pete érik.Vagy vegyél vizelettel működő ovu-tesztet.

Kétnaponta legyetek csak együtt,akkor nem maradtok le semmiről.Sűrűbben ne,mert a katonáknak kell 48 óra!!

2007. júl. 19. 09:36

Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatom, amkiet írtok, de én még csak most írok ide először. Ebben a hónapban én is szedtem a clostyt, mert nem volt peteérésem, és mi is akciózunk a férjemmel mindennap. Remélem lesz eredménye, mert lassan egy éve babát szeretnénk. Tud valaki biztos módszert, hogy megtudjam van e egyántalán peteérésem, s ha van akkor mikor kellene és hányszor próbálkozni a sikerhez?

66. tombimandu (válaszként erre: 65. - Ildenc)
2007. júl. 18. 14:40
Tavaly április óta, azóta volt két vetélésem, akkor elsőre sikerült teherbe esnem. Viszont január óta nem megy!!! Először nem akartam bevenni a clostilbegytet, mondván, ha eddig ment, akkor miért ne menne most is...de hát nem jött össze, így döntöttem a gyógyszer mellett.
65. Ildenc (válaszként erre: 63. - Tombimandu)
2007. júl. 18. 14:15

Nagyon szorítok neked!

Mióta próbálkoztok?

64. Mókuslány (válaszként erre: 63. - Tombimandu)
2007. júl. 18. 13:57

Tombimandu!

Nagyon fogok szorítani Nektek!

2007. júl. 18. 13:04

sziasztok

na én is bevettem a clostilbegytet, akcióztunk is, most várjuk a hatást. vasárnap NEM kéne megjönni, remélem nem fog. ráadásul a feltételezett ovulációm közel egybeesett a Jónás-módszer által megállapított B0 nappal. 15-17 nap körül gyakran volt hányingerem, de mostanában nem érzek semmi különöset...Nagyon reménykedem..

62. Ildenc
2007. júl. 18. 10:48

Én is úgy tudom, hogy reggelente erősebbek és fürgébbek a katonák.

:)

2007. júl. 18. 09:40

Sziasztok!

Tavaly októberben hagytam abba a gyógyszert és eddig nem estem teherbe. A mensim 42-45 napra jött meg, így csináltunk hormon vizsgálatot ami kimutatta, hogy nincs peteérésem, így tegnap felírta a doki a Clostit.

A 2.naptól a 6.-ig kell szednem napi 2-t.

A 7.-től a 10.napig önmegtartóztatás és utána a 11.naptól a 14.-ig minden nap egy együttlét.

Igaz az, hogy a reggeli szex hatásosabb, mert fürgébbek a spermiumok?

Nagyon bízok benne. :)

Az egyik barátnőm is szedte és ikrei lettek tőle.

MINDENKINEK sok sikert!

60. Ildenc
2007. júl. 18. 09:02

Milyen érdekes az emberi test.

Amikor eldöntöttük a férjemmel, hogy babát akarunk, akkor nem jött meg. Elmentem az orvoshoz és előállt az: Ön természetes úton nem eshet teherbe szöveggel.Előtte sohasem volt gondom a mensimmel. Teljesen ko. lettem.

Hogy pont én, de miért pont én.

Már másképp látom a dolgokat, és változtattam is az életemen 1-2 dolgot: egészségesebb táplálkozás, testmozgás, stresszmentes élet(ez a legnehezebb).

De ezek azt hiszem elősegítik a kívánt "hatást" :)

Ezt csak azért írom, hogy ne keseredjen el senki, mert a legfontosabb az agyban dől el, az hogy igenis anya leszek.

59. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 58. - Nykcy85)
2007. júl. 17. 17:15
Norcolutnak ehhez semmi köze.Az csak azért van,hogy megjöjjön a mensi.A Closti hatása is egyénenként változó.Nekem például már vagy 15 Clostis hónapom volt,mégsem vagyok terhes.Van aki meg elsőre az lesz.Persze ehhez szerencse is kell,hisz a Closti sem csodaszer.Nagyon nem az!
2007. júl. 17. 16:23

sziasztok.február óta nekem is rendszertelen a mensim,pont mióta babót szeretnénk-milyen érdekes.előtte mindig 29-30 napra megjött.Azóta a doki mindig norcolutot ír fel hogy megjöjjön,persze előtte mindig uh-ot csinál.A múlt hónapban kaptam a norcolut mellé clostilbegytet is,amit a mensi 5. napjától kell szednem 5 napig,napi 1 szemet a múlt pénteken vettem be az utolsót.Most apával kb. 2 naponta akciózunk,reméljük lesz eredmény.A doki azt mondta,hogy várjam meg mikor meg kéne jönnie a mensinek,vagy ha megjön és akkor menjek vissza.


Szerintetek norcolutos mensivel és 1 havi clostival milyenek az esélyeim?

57. Ildenc
2007. júl. 17. 12:32

Csocsi!

Most mindannyiat téged irígylünk!

:)

Már az első adagtól sikerült?

Küldj egy kis szerencsét nekünk is!

:)

56. Ildenc (válaszként erre: 54. - Gyorgyi7)
2007. júl. 17. 12:29

Gyorgyi 7

A clostilbegitet az orvos írhatja csak föl.

Azok a "kiválasztottak" szedik, akiknek nem megfelelő, vagy egyáltalán nincs peteérésük.

Mióta próbálkoztok?

55. Csocsi
2007. júl. 17. 08:14

Sziasztok!


Én is szedtem a Closyt, mikor vége lett a vérzésnek legrosszabb esetben is kétnaponta együtt voltunk, és most boldog betöltött 10 hetes IKRES anyuka vagyok! :)

2007. júl. 17. 07:43

Sziasztok,

Most tévedtem erre az oldalra, én is már nagyon szeretnék babát, mi ez a gyógyszer? Bárki szedheti, vagy ez valami panaszra kell szedni??

köszi az infokat!

53. b9b65d264a (válaszként erre: 52. - Ildenc)
2007. júl. 16. 17:02

Szia Ildenc.

A mi évfordulonk is hamarosam eljön,de én addigra már szeretnék terhes lenni.Azt mondják nem jó ha naponta többször van szex,vagyis csak akkor nem ha gyermeket szeretnétek.Jobb ha ritkább,föleg középidő elött,mert akkor középidőben nagyobb az esély hogy sikerül.Én is reménykedem,nagyon.Föleg most hogy nagyon sok kismama vesz körül a családban:))Hát jó lenne ha igazad lenne,és örülhetnénk hamarosan:))

52. Ildenc (válaszként erre: 51. - B9b65d264a)
2007. júl. 16. 14:54

Reguska ne keseredj el!

Hamarosan hozzánk is beköszönt az öröm.

Sajna a férjemet nem tudom a névnapján A "hírrel"

felköszönteni, de nemsokára jön az évfordulónk. :)

Most vagyok a closti 2. napjánál, tele reménnyel és elszántsággal, hogy belevessem magam a házasélet praktikáiba.

Nektek mindíg ugyanolyan könnyű felébreszteni a vágyat a férfiben, hogy naponta, akár többször is?


Mindenkinek nagyon szorítok!

2007. júl. 16. 10:13

Hát sajnos nekem az első hónapban nem sikerült:(

Most vagyok a 2.honapban,és nagyon összekavarta a mensimet,mert elöször maszatolgattam és most hétvégén pedig rendesen megjött.Ugyhogy lehet hogy nem is a megfelelő napon kezdem el szedni,de azért reménykedem hogy sikerrel fogok járni.Nekem napi 1 szemet kellett szednem,az első honapban 5.naptol a másodikban pedig a 3.naptol kellett volna.

50. Ildenc
2007. júl. 16. 08:52

Sziasztok!

Én már a 2. adagot szedem eme reménytkeltő orvosságból :)

Remélem, hogy hamarosan eredményes is lesz.

Volt köztetek olyan, aki 2x2 szedett?

49. funny.suzie (válaszként erre: 48. - B9b65d264a)
2007. júl. 11. 21:34
elmentem dokihoz :) tök ciki volt, pont ott jött meg... :) és akkor a második napon kezdtem el szedni, amikor télleg "megérkezett"
48. b9b65d264a (válaszként erre: 47. - Funny.suzie)
2007. júl. 9. 14:04

Szia.

És meg is jött rendesen?Akkor nálam is ez lehet,gondolom.Szedted utána tovább a clostit?

47. funny.suzie (válaszként erre: 46. - B9b65d264a)
2007. júl. 9. 11:18

szia!

amikor először szedtem nekem a 21 vagy 22 napon kezdett valami történni. kb 3 nap után derült ki, hogy meg akar jönni...

2007. júl. 9. 09:38
Sziasztok.Nem tudom mi történt.Beszedtem a clostit (5 szemet),minden renden volt.Nem volt panaszom.Viszont a 24.napon pecsételő vérzésem lett.Volt már ilyen valakinek?Ez még ma is tart,ma 25.nap van.Ha valaki tudja mi lehet ez akkor megköszönném ai infókat!
45. funny.suzie (válaszként erre: 44. - Ceca4)
2007. júl. 9. 08:19

Szia!


Igen! Azt mondta a műtét után amikor haza engedett, hogy akkor most.

Sajna nem jött össze.

No de most! Ebben a hónapban sikerülni fog :)

44. Ceca4 (válaszként erre: 43. - Funny.suzie)
2007. júl. 7. 20:12

Szia!

Sajnalom, hogy nem sikerült, de uj hónap, uj remény! :)

Nalam sajnos még semmi valtozas. Mindig a következö leletben bizom, hogy az talan mar jobb lesz és talan meguszom a mütétet.

A Te dokid is azt mondta, hogy mütét utani félévben a legvaloszinübb a siker?

43. funny.suzie (válaszként erre: 42. - Ceca4)
2007. júl. 6. 15:47

Sziasztok!

Rólam most januárban derült ki, hogy PCO-s vagyok. (Még februárban megműtöttek)

Tavaly október óta szeretnék komolyan babát, sajna eddig sikertelenül. :(

Mostani hónapban szedtem closti-t, dupla adagot (2-6 nap, 2szer), előtte egy hónapig nem, és előtte való hónapban pedig 2-6 napig 1-eket.

Sajna tegnap kiderült, 6 nap csúszással, hogy most sem jött össze...

Nekem azt mondta a doki, hogy alaposan legyünk rajta a témán (pont így fogalmazott :) ), 8-10 naptól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook