Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ma elkezdek fogyókúrázni!!!! fórum

Ma elkezdek fogyókúrázni!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. nov. 27. 18:43
Helyesen teszed!
2012. nov. 27. 18:42

40 múltam. Mindig vékony voltam, de most van rajtam minimum 6 kg felesleg. Nem tetszik. Nem érzem jól magam. Nem érdekel, hogy valakinek 30 kg van, nekem ez a sok.

Vannak dolgok amikről nem mondok le. Pl. fehérbor. A napi hajsza után én 1-2 pohár fehérborral tudok lelazulni. Nekem ez jár. :)

Nem tudok éhezni. Szeretek enni. Szeretem a jó minőségű, finom kajákat. Nem vetem meg a kolbászt, pörköltet, de szeretem a zöldségeket is. Gyümölcsök nélkül pedig élni sem tudnék.

Tehát rajta.

Belevágok. Most kb 59. Nem fogom megmérni, mert nem akarom látni. (tudom struccpolitika, de nekem így jobb)

Első lépés. Reggeli 2 szelet norbis kenyér krémsajttal, délben zöldségleves. Most főzöm a vacsorát, barnarizs, csirkemell, gomba, nevezzük galagonyaféle rizottónak.

Ja, hetente 2-3 alkalommal zumbázok, és hetente minimum egyszer futok. Na ez most elmarad, mert fáj a derekam. De a hétvégén egy bicajtúra tuti bejátszik.


És persze a fehérborom.

Holnap innen folytatom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook