Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lopás áldozata lettem... fórum

Lopás áldozata lettem... (beszélgetős fórum)

1 2 3
2011. szept. 28. 14:22

Engem szülés után a kórházban loptak meg.

Remélem nagy szülkésgük volt az anyukámtól kapott "neves" törölközőre.

Utána meg balhézott velem a takarítónő, hogy miért nem viszem ki a táskámat a folyosói szekrénybe, ami nem is volt zárható.

2010. ápr. 14. 21:57
ááá késő van most látom hogy ez a fórum rég lelált:( pedig egész jól elolvasgattam itt:)
69. bd37ba754f (válaszként erre: 68. - F427660e28)
2010. ápr. 14. 21:56
Bizonyíték van? ha nincs akkor egyszerü elsősorban elbocsájtás,aztán ojan szép üzenetet hagyni a munkakönyvébe amivel nagyon sokáig sehová nem veszik fel,vagy simán összeveretni persze ugy hogy senki ne tudjon róla csak ő érezze,hogy elmenjen a kedve egy életre a lopástól,vagy ami még jó dolog ugy csinálni mintha nem rá gyanakodnátok,dolgoztatni még addig amíg bírja a szuflát és fizetés nélkül egy elnézést de valami paraszt ellopta a pénzünket ezért nem tudunk kifizetni cimszóval elküldeni...
2009. szept. 4. 17:46
minket is megloptak...MA!!! .....a saját alkalmazottunk........nem tudjuk mit tegyünk...az apja igen befolyásos.....minden pénzünk odalett.ingyen dolgoztunk egész végig....!nagyon sok pénzröl van szó....és valószinüleg egyhamar nem lesz bevételünk......segitsetek..mit tennétek ezzel a lánnyal?
2009. máj. 20. 15:57

Én azt nem értem, hogy mi az hogy 20000 Ft-ig lophatnak? Zéró tolerancia kellene itt is, mint az utakon.

Most volt az újságban, hogy egy alak tankolt, nem fizetett, kutast megfenyegette. Mikor a rendőrök elfogták csodálkozott, hogy miért fogták el, mert ezért nem jár büntetés, mert a szabálységtési összeghatáron belül van a benzin értéke.

66. ae12cc5be5 (válaszként erre: 39. - Laszlopetra)
2008. szept. 25. 18:31
Ne rettegj, tegyél az ablakba egy mozgásérzékelő játékot, attól úgy meglepődik, hogy azonnal elszalad!
65. ae12cc5be5 (válaszként erre: 37. - C90e4ef64c)
2008. szept. 25. 18:28
Na, nehogy azt hidd, hogy mindegyiket az alkalom szüli! Van, amikor ők szűrik, vagy szülik az alkalmat!
2008. szept. 23. 20:36

Engem most loptak meg, az egész táskámat. Sok pénz, iratok, telefon, kulcsok, lakás és kocsikulcs, azt sem tudtam hová szaladjak. Pedig nem voltam figyelmetlen.

Iszonyú érzés.

2008. aug. 3. 10:57

Egyik ismerősömet a 4-es villamoson rabolták ki. Ketten voltak, az egyikük balon kabátban, egy férfi, és egy nő. Az egyik megállóban megürült egy hely, a férfi gyorsan mindenkit odébb lökve, megindult a megüresedett hely felé, az ismerősömet is meglökte.

Másnap betörtek hozzá, de egy leleményes szomszédasszonynak köszönhetően elkapták a tetteseket, megy az ismerősöm haza, rendőrök, és megbilincselve az ő tolakodó villamosismerőse..náluk.kulcsok, iratok, üres pénztárca...gondolhatjátok...


Egy másik eset, ülök a metrón, velem szembe egy lány, mellette egy fiú, a lány a mobilját nézegette, egyik megállóban, a fiú elkapta a telefont, és kirohant vele, a lány gyorsan kapcsolt és kirohant a fiú után.,...

62. Cucus7
2008. aug. 2. 22:23

A nyilvános helyen történt lopásokat könnyebb elviselni mint ha betörnek az otthonunkba, mert akkor nem csak az irataidat nézik meg vagy ami rosszabb használják fel más büncselekmény elkövetésére, hanem tényleg teljesen a személyes szférádba hatolnak be. Több sértettel beszéltem már, akik nem is a televiziójukat sajnálták, hanem azt tartották szörnyűnek, hogy turkáltak a szekrényükbe, a személyes dolgaik között.

De az sem volt semmi, amikor a szomszédok segitettek kiüriteni egy házat, mert teherautóval álltak be a betörők, azzal, hogy bútort cserélnek, és felujitanak a ház tulajai.

A lopásra nincs mentség szerintem, a kis lopás is lopás! Én az összes iratomnak felirom a számát, sőt most hallottam ill. irták a neten, hogy a mobiltelefonnak is van valami kódja, vagy valami száma, amit jó ha megkérdez az ember - üzletekben ezt tudják és ha elvész le tudják ugy tiltani, hogy hiába süti ki akkor sem tudják használni.

Jó éjt mindenkinek és gyertek vissza a fórumra.

61. szisza33 (válaszként erre: 60. - Ági28)
2008. máj. 1. 12:33
Hogyúgyvan!!!
60. Ági28
2008. ápr. 29. 10:53
Kicsit unom a törvényalkotókat, h szarnak az egészre! Nekik könnyű, mert számla nélkül veszik igénybe a kocsikat, parkolást,stb. Házelnökasszonyt hozzák-viszik és mégis van bőr a képén 300e ftot felvenni havonta utazási támogatásra! Mi meg, akik fizetjük a kényelmüket, el kell viselnünk a keletről jött csűrhét, és a napbarnítottakat! Minket nem védenek meg! A rendőrök pedig nem csinálnak semmit! Igazoltatni csak fehéreket mernek. A cigányok sikítanak, ha megszólítják őket, hogy azé basztacc me cigány vagyok???? elképesztő
59. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 58. - Fcf0c655e6)
2008. ápr. 29. 10:36
tessék szépen pontosan lefordítani azt a mondatot ! :DDDDDD.
2008. ápr. 29. 03:51

OFF..

Nemregiben olvastam a helyi ujsagban, hogy a retikul-lopas itt is hatalmas mereteket oltott.

Egy, jo humorral megaldott idos holgy, egy nap osszeszedte a kutyaja utan a ...szoval az elpottyantott uruleket,becsomagolta, es a taskajaba tette. Majd, elegge kihivoan maszkalt a parkoloban, lazan a vallara vetve a retikult,bizva abban, hogy valakinek felhivja a figyelmet ra.

A harmadik mapon sikerult is neki, egy szemet alak kozelitett, majd egy pillanat alatt lerantotta a holgy vallarol a taskat, es mar ott sem volt!

Az idos holgy nem is nagyon ellenkezett.

Szerettem volna latni annak a szemetnek a pofajat, amikor kinyitotta a taskat!

Mert az asszony, a becsomagolt kutyasz@r melle egy uzenetet is mellekelt.

Igy szolt:

You can have it, you son of a bitch! Have a good supper!


Magyarul:

Tied lehet az osszes, remelem, jo vacsorad lesz!


A fel varos ezen rohogott napokig!

57. fcf0c655e6 (válaszként erre: 49. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 29. 03:33

Hat mar otthon is olyan szar az un. jogrendszer?

Ugy latom, Magyarorszag nagyon sokat "tanult" ettol a hulye Nyugattol..((

2008. ápr. 18. 23:44
Igen,lenne még ötletem,csak nem biztos,hogy díjaznák.De kezd egyre jobban idegesíteni,hogy egyesek mindent megtehetnek,és szinte büntetlenül.Akik nem a napon barnultak szinte már védetté váltak.Na,mindegy,lesz ez még így se.
55. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 54. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 18. 23:37
Olyankor kell elszaladni, a patkanyfogot hatrahagyva :))
2008. ápr. 18. 23:36
Szerintem hordhatok patkányfogót a szatyromban,ott árulják a piacon,megveszem,kipróbálom,és véletlen úgy felejtem,és úgy kerül be a szatyorba.Persze rizikós a téma,mert lerohanna a rokonság,mert annyian vannak,mint a nyű,azt meg nem szeretném,mert még talán nem nekem adnának igazat,és még megpróbálnának bántani is.Piacnapon ott van az egész bagázs,mind "vásárol".
2008. ápr. 18. 23:32
rablóbanda,boccs.
52. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 49. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 18. 23:31

En veled vagyok, mar ha megoskolazod a lopos asszonysagot, de a rendorseg es birosag nem biztos, hogy ugyanezt teszi. :S

Amugy ahelyett, hogy szegyellne, amit tett, jol vilagga kurtolne a fajdalmat.

51. 9bc47feccc (válaszként erre: 47. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 18. 23:30
Öcskösnek egy éjjel lopták el az uj Suzuki swiftjét,és a lány Nissan micráját,nem lett meg egyik sem,de ki kell fizetni a fennlévő törlesztő részleteket,annak ellenére,hogy casco volt mindkettőre,ennyit a biztosítókról,reblóbanda mind.
50. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 46. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 18. 23:29

Meg mindig visszakaptuk, mert nyomkoveto van benne, annyi eszuk meg sosincs, hogy a fold ala vigyek 10 meterrel...

A kigyo nem jo otlet, nem szivesen tartozkodnek vele egy legterben, ha egy mod van ra :)

49. 9bc47feccc (válaszként erre: 46. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 18. 23:27
Persze az jutott eszembe,hogy majd ő fog bírósághoz fordulni,hogy lelki megrázkódtatást okozott neki,és azóta stresszel,a kígyóktól meg fóbiája lett,és nem mer az állatkertbe menni,és azóta nem tud autót lopni,ezt meg majd nekem kellene kompenzálnom szegénynek.Nem venném a lelkemre,a pszichológust is nekem kellene fizetnem a végén.
48. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 46. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 18. 23:24
Csak nehogy infarktust kapjon és meghaljon, mert akkor megnézheted magad. Éljen a magyar jogrendszer !
2008. ápr. 18. 23:23

A páromnak 2 autóját lopták el Budapest belvárosában, a harmadikat csak azért nem, mert közben megzavarták őket. A biztosító szerződést akart bontani.... majd közölték, hogy mindenre fizetnek, kivéve ha Magyarországon lopják el, vagy törik fel a kocsit.

Én rendszeresen nyitva felejtem, de soha még csak bele sem nyúltak. Pedig lenni mit, rendetlen vagyok, benne hagyok napszemüvegeket, cd-ket.

46. 9bc47feccc (válaszként erre: 45. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 18. 23:22
Egy jó megoldás,egy kígyót kell belerakni a kocsiba,az lerendezi csórikámat,már ha meglátja is kitöri a frász,nem kell mérgesnek lennie,de jó nagy legyen,és sziszegjen jó hangosan.
45. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 44. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 18. 23:14
Nekem is szoktak esetenkent hasonlo otleteim lenni. A kocsinkat mar elloptak par alkalommal, mondtam is apanak, hogy rakjunk bele egy taviranyitos bombat. Elviszik, gomb megnyom es levegobe repulnek, de csak valami gyenget, hogy ne tegyen kart a kulvilagban. Tanultam a terroristaktol :)
2008. ápr. 18. 23:05
Anyám vásárolt a kiskunhalasi piacon,annyi a sunyi ácsorgó,lébecoló retek cigány,hogy egy vagont meglehetne velük tölteni.A cigánynő addig dörgölődött,simult,tolakodott a koszos purdé kölkével,lökdöste a mutert,míg csak sikerült neki kivennie a szatyorból a pénztárcát.Nem sok pénz volt benne,talán kétezer,de az se azért,hogy ezek a retkek ellopják.De várjatok csak,megyek én még oda,és egy bazi nagy patkányfogó lesz a szatyromban,felhúzva,nyúljon bele,leszakítom a tetves kezét,és majd ordíthat a rák vigye el.Valyon mit mond majd,miért nyúlkált más szatyrában? Reszkessetek retkek,jövök !!
43. dundy
2008. febr. 5. 05:00
Nekem is ellopták a táskám,elmentem a rendőrségre és közölték,hogy most nem érnek rá, menjek vissza 2 óra múlva. 3 óra múlva mentem vissza,mert addig hívogattam saját magam,és köröztem a boltban,aztán meg jól letolt a rendőr,hogy mit is mondott nekem? Erről ennyit,táskáról,telefonról kártyákról azóta se semmi.
42. Donyta
2007. dec. 10. 06:44

Még mondják, hogy ne bántsuk a kissebbséget. Ne legyünk velük ellenségesek, ha mégis lenne okunk erre, akkor rasszisták vagyunk és elfogultak. Igaz, a fehérnép között is kadnak szép számmal hasonló beállítottságúak, de nem mindegy az aránykülönbség!


Sajnos nálunk is megestek hasonló esetek...

13 éves fiam húsvétkor a családtól összelocsolt egy új mobilt magának. Szép, új fajtát, aminek ára is volt. Pár nap múlva elment a kis haverjábal a Margit-szigetre játszani, ami nem volt messze tőlünk. Este mondtam neki, hogy ne tegyék, mert elvehetik tőlük a telókat vagy egyéb dolgaikat. Talán kár volt mondanom, mert másnap megint elmentek. Igaz nem vették elő a mobilokat, sem mást! Elég korán sötétedett, és már kezdtem nagyon ideges lenni mert a gyerekem nem jött haza 6 órakor sem. Hívtam telón is és semmi válasz. Megijedtem, erre nekem jött egy üzenet, hogy menjek a gyerekemért a XIII. ker. kapitányságra, mert ott vannak a barátjával "kihallgatáson". Totál kikészültem, hogy mi van, de semmit nem mondtak. Azt sem tudtam hova kell mennem. Visszahívtam a rendőröket és megkérdeztem hogy jutok pontosan hozzájuk. Elkészültem és indúltam a gyerekekért, de érdekes módon még az utcában összefutottam a totál letört gyerekemmel. Kérdezem mi a baj, erre alig mert felelni, de szerintem inkább lelkileg volt megtörve és nem értette mi is történik vele. A lényeg, hoyg a kissebbség körbeállta őket, és kérdezték mennyi idő van. Óra nem volt egyiknél sem, igy megkérdezték, telefon nincs nálatok? Nem hisszük el.. Nem vették elő a fiúk, próbáltak a felnőttek közé menni segíytségért. Hiába kérték, mindenki elment mellettük. A kirablók, a hajánál fogva lecibálta a földre a gyerekem, a másikat gyomron vágták, és elvették mindkettőjük telóját. A másik gyerek visszakapta és mivel segíteni próbált még ezért is bántották őket, hogy ne pofázzon bele, örüljön, hogy ő visszakapta a telefont, mert az nem tetszett. (pedig az még jobb minőség volt mint a fiamé,csak nem uj) A lényeg, hogy kétségbeesve hívták a rendőrséget a gyerekek, és bevitték őket a kapitányságra. Mint utólag kiderült, a két szerencsétlen gyerekkel úgy beszéltek és bántak velük, mintha ők lettek volna a rablók és nem a sértettek... Durván beszéltek velük a rendőrök, és amiért visszamertek szólni a fiuk még ők voltak a rosszak és a szemtelenek! Felvették a jegyzőkönyvet szülők nélkül, ami szabálytalan, és elengedték őket. Épp, hogy nem bántották őket, de megjegyzés volt erre is! A telefonok persze nem kerültek elő pedig még selytették a leírásból azt is, hogy kik lehettek. A rendőrök szerint ez csak egy gyerekcsíny volt. Teló nincs, nem is nyomoztak utána. Jó kis játék, beréssel bántalmazással kirabolni gyerekeket. De ez csak egy gyerekcsíny..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook