Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lopás áldozata lettem... fórum

Lopás áldozata lettem... (beszélgetős fórum)

1 2 3
2007. febr. 7. 08:18
Állítólag a műtétre vitt betegek holmiját is el szokták vinni...azzal a szöveggel, hogy más kórterembe kerülnek.
10. Anita123 (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2007. febr. 2. 22:46

Nekem az a kajam tunt el amit a korhaztol kaptunk...

A hutobol amugy a kinkeservesen lefej anyatejem tunt ki.Gondolhatod milyen doldog voltam mikor etettem volna a lanyomat es nem volt mivel!!Teljesen kimerultem 2 het alat mig ott voltam.

2007. febr. 2. 14:46
Szerencsére velem még nem történt ilyen. Nekünk szóltak a nővérek hogy csak az maradjon nálunk ami tényleg kell. Én még a hűtöbe sem kértem semmit.
8. Egnisz (válaszként erre: 3. - Gota)
2007. febr. 2. 01:06

Az én barátnőm is hasonlóan járt a telefonjával, neki "csak" 60 000 Ft-os mobilszámlát csináltak a letiltásig.


És a barátnőd kifizette a 300 000 Ft-ot?

Nagyon durva.

2007. febr. 2. 00:41

Nekem a kajámat lopták el.

Rögtön azután, hogy a nővéremék betették nekem a hűtőbe...

6. Anita123 (válaszként erre: 4. - D64f9951e2)
2007. febr. 1. 17:52
Nevetseges,hogy valaki alsonemut es zoknikat lop!
2007. febr. 1. 17:51
Mikor en es a kislanyom szules utan atkerultunk a gyerekosztalyra akkor ott is lotak mindent/mindenunket.A legrosszabb az egeszbe az volt,hogy sokszor meg a "ujdonsult" anyukak ebede is eltunk!!!(Nem tudom azota valotoztak e korhazba a dolgok?) Akkor fogytam le 47kg-ra a sok idegeskedes ehezes stb.Emlekszem,Anyukameknak a telefonba mondtam,hogy hozzanak be valami kajat mert ehen halok...Szornyu volt!
2007. febr. 1. 15:59

nekem amikor apám bent feküdt a zártosztályon, ott loptak el tőle alsóneműket meg zoknit. jó, ez mondjuk nem olyan nagy veszteség.

édesanyámtól, amikor a pszichiátrián feküdt, pénzt és cigarettát loptak tőle...sőt, egyszer még a párnáját is ellopták tőle... de sajnos ott "mindent visz" helyzet uralkodott... :(

3. gota
2007. febr. 1. 15:58

Szerencsére velem ilyen még nem volt.

Letiltottad a kártyáidat? (Bankkártya, mobil, stb.) Egy barátnőmnek csináltak 300.000 Ft mobilszámlát, miután ellopták a telóját.Vigyázni kell mindenhol sajnos. :(

2007. febr. 1. 15:46

Velem is történt ilyen, de még kellemetlenebb, és kiszolgáltatottabb helyzetben voltam, mert engem betegként mentők vittek be, és "útközben" eltűnt a vadonat új ADIDAS melegítőm felsője. Hiába próbáltunk utána kérdezni, keresgélni, fel voltak háborodva a gyanúsítástól, pedig nem sok helyen fordultam meg ahhoz, hogy annyira elkeveredhetett volna. Csak sajnos eszméletlen voltam :(((

Elég szomorú...

2007. febr. 1. 15:19

Azért írom le, hogy mással ne történhessen ilyen.

Tegnap este a látogatási idő alatt ellopták a kabátomat és a táskámat a kórház intenzív osztályán a kórteremből, a fogasról!!!Később a táskám meglett, egy szomszédos ház kukájából került elő.Bankkártyám, pénzem, mobilom oda.Legalább az irataim meglettek.

Vigyázzatok jobban!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook