Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikosok-1.babáért küzdünk fórum

Lombikosok-1.babáért küzdünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2022. márc. 3. 17:03

Nagyon sajnálom Evi, nem is tudom mit mondjak! De ha jól értem, még van pici remény? Nagyon nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen!! ❤


A meditációt én is jó szívvel ajánlom, nekem személy szerint rengeteget segített. A youtube-on válogass kedvedre, nekem is volt, ami bejött, volt ami egyáltalán nem. Ja, és annyi, hogy én kb az első 2 alkalommal végig zokogtam, de utána iszonyú jó érzés volt, nagyon megkönnyebültem.

762. Nixi86 (válaszként erre: 760. - Evi.90)
2022. márc. 3. 12:37
Az jó ha csillapodik a vérzés, én is nagyon drukkolok!!!
761. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 760. - Evi.90)
2022. márc. 3. 11:44
Nem találok szavakat :( annyira sajnállak :( nagyon szorítok hogy ne törtènjen meg újra ❤❤❤
760. Evi.90 (válaszként erre: 759. - Minnie86)
2022. márc. 3. 11:08
Köszönöm. Kedves tőled. Jól esnek ilyenkor ilyen biztató szavak. Nagy szerencsém, hogy otthonról dolgozok és így az ágyból tudom végezni a dolgom, tehát a pihenésen nem fog múlni a dolog. Hívtam egy másik orvost, akinél az IVF kezdtuk, de most nem hozza járunk mert borzasztó messze van,azota egy közelebbi centrumok választottunk. Az orvos személyes ismerős, azóta is kontaktusban vagyzunk- mondta hogy ne panikoljak , terhesen is verezhetnek a nők..(könnyű ezt mondani, nem ő vételt el már 3x) Mostanra csillapodott a vérzés. Meglatjuk mi lesz. Köszi az ötletet, megprobalom a meditációt,.. bármi jó lehet, ami lenyugtat egy picit. 🙏😪
759. Minnie86 (válaszként erre: 758. - Evi.90)
2022. márc. 3. 10:21

Kitartást! Én nagyon szorítok és el tudom képzelni, min mész keresztül. Nem szeretnék közhelyeket mondani...

Youtube-on van fönt rengeteg vezetett meditáció, békéért, nyugalomért, baba meditáció is. Tudom, hogy nem most a legkönnyebb elkezdeni, de próbáld meg. Sötétísd be picit a szobát, helyezkedj kényelembe és kezd el hallgatni. Aztán meglátod, hogy bejövős-e? Tudsz -e ezzel azonosulni. Remélem segít és sikerül picit megnyugodnod. Üzenj a Picurnak gondolatban. Nem jut most más eszembe. Nagyon szorítok!

758. Evi.90
2022. márc. 3. 09:10
Sziasztok. Képzeljétek, tegnap este elkezdtem vérezni.nem pecsételés, hanem rendes vér. Egyből ügyelet, ahol elkepesztoen lekezelően bántak velem, arra utalva hogy minek jöttem ide 6 hetes terhesen, kB úgyis el fog menni a baba. De amint elmondtam, h már min vagyok túl, hány lombikon, azonnal empatikusabban viselkedtek velem.. Ultrahangon láttak egy petezsakot de embriót még nem. Mehszajam zárt, de a vérzés okát nem tudtak megallapitani. Adtak vérzés csillapító injekciót és a kúpot mostantól nem használhatom, hanem kiirta gyógyszerben. Annyit mondtak, h a természet majd edönti, h mi lesz a babával.. Elkepesztoen csalódott vagyok, idegileg nem bírom, össze vagyok törve. 3x már elvetéltem és mindig így kezdődött...probalok jó dolgokra gondolni, de nem tudok már sehonnan pozitív energiát meríteni.. a 6 beultetes teljesen a padlóra tett engem is és a férjemet is... 😪
2022. márc. 2. 11:48

Sziasztok!

Mi is indulunk újra. Pénteken kezdődik a stimuéáció. Annyi kiderült, hogy a prolactinom magas, így Bromocriptint kell szednem. (halkan jegyzem meg, a 3. ciklus laborom volt, kb. pont ilyen értékeim voltak eddig is...) Én viszont elhatároztam, hogy ezt megpróbálom itthon (ez lesz a 2. alkalom), amennyiben nem sikerül, akkor én megyek a csehekhez a nyáron. Jobbak az eredményeik sokkal a saját sejtes lombik esetében is.

756. Nixi86 (válaszként erre: 755. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 18:07

Nincs hozzá telefonszámom 😕

Mindegy, nem érdekel már, akkor max az az utániban, akkor már csak ír fel gyógyszert. A lényeg h május 4-re meglegyen az eredmény, mert akkor lesz a Róbertes konzim, az még belefér. Utána pedig megyek oda, remélem ott kicsit több figyelmet kapok majd 😞

755. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 754. - Nixi86)
2022. febr. 28. 16:54
Az orvosodat nem lehet elerni telefonon? Leskó doktor Úrat lehet hívni mindig, ha nem èr rá, visszahív.
754. Nixi86
2022. febr. 28. 16:24

Képzeljétek, válaszolt a doki, pontosabban a recepció, hogy egyeztetett a dokival, majd ha rendesen megjön, telefonáljak UH időpontért. Pedig direkt írtam hogy tizen napokra jön meg a lombik óta, és így nem hiszem, hogy működőképes lehet a saját ciklusos FET. Azt írta rá a recepció, hogy nem kért gyógyszert a doktorúr.

Úgyhogy nagyjából a szerencsén múlik, hogy mikor majd elmegyek 10. napi UH-ra, akkor mit lát majd az orvos, vajon magához tér-e addigra a ciklusom, vagy sem. Persze telefonon elérni őket esélytelen. Annyira idegesít ez a tehetetlen helyzet, hogy nem tudok beszélni az orvosommal, hogy sírni tudnék.

Úgyh drukkoljatok, hogy a kövi ciklus már ok lesz, vagy megint csúszunk 1 hónapot...

753. Tücsök826 (válaszként erre: 747. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 08:14

Amikor megérett a gondolat, hogy babát szeretnénk, nődoki csinált citológiát és leszűrt nemi betegségekre. Volt uh, ezen talált cisztát, így tovább küldött Czeizelbe 3D uh-ra. Addigra (kövi ciklus) már persze felszívódott. Itt azt mondták, hogy rengeteg gyönyörű petesejtem van, tuti hamar baba lesz. Hát, ezt több mint 1 éve mondták 😅

Aztán volt 3. és 21.napi hormonpanel, Párom megnézette a kiskatonáit. Illetve háziorvosnál volt nagy labor is. Majd idén januárban újabb alapos uh, mert decemberben volt egy nagyon korai vetélésem.


Itt tartunk most, aztán áprilisban meglátjuk mit mondanak.

752. Nixi86 (válaszként erre: 750. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 18:05

Igen, elkezdtem mio inozitolt inni, csak gondolom idő kell míg hat.

De ami a legjobb, hogy elkezdtem egy edzésprogramot, régen nagyon szerettem edzeni, de covid óta alig mozogtam. Most ez nagyon jól esik, jó érzés elfáradni, a zene amit hallgatok közben, annyira jól ki tudok magamból adni mindent, és jólesően elfáradok a végére 😊

Te hogy vagy, hogy döntöttetek?

751. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 749. - Cuczu89)
2022. febr. 27. 17:35
Szia. Tudtommal van, de csak olyan esetben alkalmazzák, ha kisfiúkra veszèlyes örökletes genetikai betegsègeket szüksèges kiszűrni. Egy ismerősömtől hallottam, sajnos ebben a helyzetben vannak. Biztos infót nem tudok, nem volt rèszem ilyenben.
750. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 748. - Nixi86)
2022. febr. 27. 17:32
Szia. Lehet csinalnod kellene egy inofolic kurat, hogy beálljon szèpen a mensid, peteèrèsed :)
749. Cuczu89
2022. febr. 27. 14:23
Tudnátok segíteni olyanban, hogy létezik olyan vizsgálat ami kifejezetten azokat a spermákat vizsgálja amikből a kislány lesz? Hogy mennyire egészségesek, életképesek?
748. Nixi86
2022. febr. 27. 13:55

Sziasztok. Képzeljétek, ma a ciklus 16. napján ismét elkezdtem vérezgetni (ugye a januári lombik után már volt egy 12 napos ciklusom), és úgy tűnik most ez is ilyen extra rövid lesz.

Írtam mailt az intézetnek, tárgyba a doki nevét, remélem hív majd és meg tudjuk beszélni, mert az egy dolog hogy ebből így nem lesz saját ciklusos FET, de amúgy se éppen kellemes 2 hetente menzizni 😕

Amúgy lelkileg sokkal jobban vagyok, kezdek megbarátkozni a gondolattal h (ezt a mostani FET-et leszámítva, feltéve ha összejön), majd csak ősszel folytatjuk tovább. Jó érzés most arra gondolni h lehet lesz egy kis szünet, és az van bennem h ha most nem akar jönni a baba, akkor majd jön ősszel, vagy 1 év múlva, mi itt leszünk, és addig is szeretjük egymást meg csinálunk olyan klassz dolgokat, amiket gyerek mellett majd úgyse lehet 🙂

747. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 746. - Tücsök826)
2022. febr. 25. 08:38
Milyen vizsgálatokat csináltattatok eddig?
746. Tücsök826 (válaszként erre: 744. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 25. 08:37

Szia, köszönöm az infókat! Azt beszéltük Párommal, hogy adunk még magunknak kis időt így kb áprilisban mennénk amúgy is csak az első konzira.

Néhány alap vizsgálatot csináltattunk már magánban, mindegyiknek jó lett az eredménye, közben mégsem jön a gyerkőc.

745. Tücsök826 (válaszként erre: 737. - Evi.90)
2022. febr. 25. 08:32
Szia Evi, így ismeretlenül is gratulálok! 🥰
744. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 733. - Tücsök826)
2022. febr. 24. 21:53

Szia. Èn most vettem èszre a kèrdèsedet, ne haragudj :)


Mi ami miatt gondolkodunk a váltáson, az az hogy államosították a legjobb magán meddősègi centrumot, az orvosok maradtak a règiek, viszont ingyenessè vált, magas a sikeressègi rátájuk. Persze kèrdès van-e a színvonal olyan, mint mikor magán kèzben volt.


A Kaálival egyèbkènt elègedett vagyok, a legjobb, legújabb technikákat alkalmazzák, a biológusok, a műtős csajok hihetetlenül kedvesek. Az orvosommal ( Leskó Róbert Doktor Úr) teljesen elègedett vagyok, hatalmas szakmai tudása van, kedves, bármikor fel lehet hívni ha segítsègre van szüksèged. Egyedüli negatívum, hogy nagyon siet, futószalagon èrzem magam, ami termèszetesen nem az Ő hibája, rengeteg pánciense van, muszáj sietnie. Viszont sokszor ezt problèmának èrzem, feltehetem a kèrdèseimet, kèszsèggel válaszol, mindent elmagyarázva, de a sietsèg jelen van ami frusztráló :) a többi orvost nem ismerem :)


Az orvosválasztás mindenkèpp a Ti feladatotok, úgy kaptok időpontot, ha elmondjátok kit választottatok. Kb 1 hónapon belül kaptok konzultációra időpontot. Ha megvannak a szüksèges vizsgálatok, akkor a következő ciklusodban kezdhetitek is a lombikot/inszemet

743. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 737. - Evi.90)
2022. febr. 24. 21:40
Ez nagyon nagyon nagyon jó hír!!!!! Tiszta szívemből örülök neked ès gratulálok!!!! Vigyázz nagyon magadra !!!
742. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 736. - Reni95)
2022. febr. 24. 21:39
Gondoltam hogy 3 hónap lesz :( a kèt leszívás között mindenkèpp el kell telnie ennek az időnek, hiszen a testünk nagyon igènybe van vève. Addig próbáljátok minden lehetsèges módon feltöltődni :)
741. Emmaa1
2022. febr. 24. 21:15
Szorítok ès nagy ölelès🤞🤗
740. Evi.90
2022. febr. 24. 16:52

Köszönöm 🥰

Háát már napok óta néha-néha megszédülok, hasam fáj reggelente, hasonló mint a megjövő érzés,de nem annyira intenzív, inkább olyan nyomáshoz hasonlitanám. Meg ebéd után hihetetlen teltséget érzek a gyomromban enyhébb émelygéssel egybekötve.Kb ennyi amit eddig tapasztaltam. Kivánom mindegyikőtöknek, hogy sokkal hamarabb átélhessétek ezt az érzést mint én most a 6.beultetésemkor .🥰😚

739. Nixi86 (válaszként erre: 736. - Reni95)
2022. febr. 24. 16:41
Na hát ezt nem gondoltam volna. Mindenesetre addigis kicsit pihenhet a szervezeted meg tudsz szedni vitaminokat stb, felkészülni testileg-lelkileg 🙂 Szerintem a tavasz az nagyon ideális a lombikozásra, olyankor minden megtelik energiával!
738. Nixi86 (válaszként erre: 737. - Evi.90)
2022. febr. 24. 16:30

Wow, ez gyönyörű szám, gratula!! 🥰

Hogy vagy, érzel valamit?

737. Evi.90
2022. febr. 24. 15:09
Sziasztok, kepzeltejek ma voltam vérvételen 14. nap. Sikerült a beultetess🥰🥰 Hcg 1727, akár ikrek is lehetnek, mivel 2 babo volt beultetve... Olyan boldog vagyok, 😚😚 most meg 3 hét várakozás az első ultrahangig megint hosszú lesz .. 😚
736. Reni95
2022. febr. 23. 11:51

Sziasztok engem ma hívot a doki nkm is ki kell hagyni 3 hónapot peddig nem is volt beülti🙁😔

Mennem kell vervetelre ciklus 1-2 napjan es aprilis vegere idopontot kell kérnem uh-ra es gondolom akkor majusban kezdjuk elorol a stimmut.

Peddig remenykedtem hogy nem kell 3 honapot kihagyni de hat ezvan.🙂

2022. febr. 22. 19:09
Nem tudom èn sem mièrt akar új stimut, eddig mindig az Ő tanacsat fogadtuk meg, most nem szeretnem, a fagyi ikreket akarom es mind a kettot!
734. Evi.90 (válaszként erre: 731. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 19:03
Hány naposak a fagyibabáid? Nem értem, miért akar az orvosod egyből új stimut, hisz abból a kettőből is simán lehet még baba, vagy akár 2 is 😚
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook