Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikosok-1.babáért küzdünk fórum

Lombikosok-1.babáért küzdünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
614. Reni95 (válaszként erre: 613. - Nixi86)
2022. febr. 3. 15:51
Hat igen ezek jót tesznek! Most jelenleg nemtudok másra gondolni😞😞 annyira szomorú vagyok😞
613. Nixi86 (válaszként erre: 612. - Reni95)
2022. febr. 3. 13:50

Én úgy tudom, hogy nem kell eltelnie, max annyi h nyilván kell egy kis idő mire a dokidhoz újra bejutsz.

Mi most hétvégén elmegyünk amúgy wellnessezni-szaunázni, meg páromnak is mondtam h menjen el szerintem piálni egy nagyon a haverjaival… mindent amit nem csináltunk az előző hónapokban a lombik miatt, és amit hát lehet h megint nem csinálhatunk majd ha kell köv körre készülni.

De egyszerűen muszáj egy kicsit elengedni a dolgokat és élni is két kezelés között, mert bekattan az ember ebben a mindenre figyeléssel, én legalábbis ezt érzem már…

612. Reni95 (válaszként erre: 611. - Nixi86)
2022. febr. 3. 12:40

Tudom hogy fiatal vagyok még es ez jo. Azért nem értem ezt az eredményt es ha következőben is így lesz akkor az esélyem nulla hisz addig sem jutok el hogy beültetés legyen😔😣☹

Persze bejelentkezek ez nem volt kerdes.

Ilyenkor is el kell telnie a 3 hónapnak? 😞

611. Nixi86 (válaszként erre: 610. - Reni95)
2022. febr. 3. 12:24

Nagyon sajnálom, és még drukkoljunk annak az egy kis petécskének!

Aztán jelentkezz be újra, bár tudom hogy ilyenkor gondolni se tud arra az ember h újrakezdje, de hidd el, mire sorra kerülsz, már újra akarni fogod. És a doki már látni fogja, hogy mire hogy reagálsz, hidd el, ki tud próbálni másfajta gyógyszereket, és menni fog! Nagyon fiatal vagy még szerencsére, bárcsak én is annyi lennék 🙂, ettől még tudom hogy nehéz, de az olyan sokat jelent hogy van még időtök bőven!

610. Reni95 (válaszként erre: 608. - Nixi86)
2022. febr. 3. 11:56

Szia. Leszívták kettő tüszőből lett egy db petesejt hívtak nemrég nem indult el semmi még holnap meg nezik de en nem hiszem hogy holnapra ez valtozna 😭

Teljesen magam alatt vagyok nemtudom mi lesz így nem értem miert van ez miert lett ilyen kevés sejt😢😥 pedig annyira hittem es bíztam benne😭

609. Nixi86 (válaszként erre: 579. - Reni0728)
2022. febr. 3. 08:59
Nálatok mi a helyzet, visszakaptad a kis bogyót? 🙂
608. Nixi86 (válaszként erre: 583. - Reni95)
2022. febr. 2. 22:16
Mizujs, minden rendben ment a leszíváson?
607. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 606. - Minnie86)
2022. febr. 2. 12:16
Az inofolicot valoban èrdemes szedni, nekem is ajanlja mindig az orvosom.
606. Minnie86 (válaszként erre: 605. - Nixi86)
2022. febr. 2. 11:20

Én Kaposvárra járok. Okot nem tudunk, a doktor úr sem tudott mondani igazából. Azt mondta ez előfordul sajnos...az oka nem is mindig derül ki. De egy biztos, nem a petesejt mennyisége a lényeg, hanem a minőség. Olvastam, hogy sokszor egy-kettő termékenyül meg, illetve csak pár petesejtet sikerül leszívni, s ennek ellenére sikeres a kimenetel :)

Én elkezdtem most Q10-et szedni, E-vitamint és omega -3-at pluszban. Illetve tovább szedem az Inofolicot, C-vitamint, Normoxilt, Mommivint. Sok zöldséget, gyümölcsöt fogysztok, többet mozgok. Remélem meglesz az eredménye! :)

605. Nixi86 (válaszként erre: 601. - Minnie86)
2022. febr. 2. 08:46

Jól hangzik amúgy a szabi meg a romantikus kirándulás a kövi alkalomra 😊

Te is három naposan kaptad őket vissza múltkor? Te hova jársz? Neked mondott valamit a doki h miért lehettek ezek az eredmények?

Nekem annyira hiányzik h nem mondanak semmit. Bár a petesejtek minőségének javításának én is utána fogok járni, nálunk szerintem most inkább azon ment el a dolog, de persze nem tudhatom m nem tudtam beszélni a dokival, majd beültikor találkozok vele, akkor azért rákérdezek h mi a véleménye

604. Nixi86 (válaszként erre: 603. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 08:40

Nahát én nem is kaptam zárójelentést.

Amúgy már én is jobban vagyok, tegnap rengeteg külföldi cikket, kutatást olvastam a 3 napos beültiről és rájöttem h van annak is értelme, nem fogom kérni h vigyék el őket az ötödik napig, tényleg több esélyük van ha visszakapom őket.

Ezzel együtt azért moderáltan vagyok “izgatott” a dolog miatt, sőt… El is küldtem a jelentkezésünket a Forgács intézetbe. Amennyire tudom nagyon hosszú oda a várólista, ha mégis sikerülne a FET, akkor egyszerűen lemondom az időpontot (ha hívnak egyáltalán addig időponttal), ha meg nem, akkor legalább 1 hónappal kevesebbet kell majd várni.

2022. febr. 1. 21:18
Jaaaa mèg azt leírom ott tartok, az előző zárójelentèsemet, amiben az embriókról van infó ki sem bontottam, mert csak elkezdenèk olvasgatni stresszelnèk belebetegednèk. A gyógyszereket már megsem nèzem mire valók, az orvosra hagyatkozom, biztos tudatosan írta fel ès beadom. Ès így sokkal sokkal könnyebb, mint minden tökèletesen akarni, tudni, csinálni. Betartok mindent amit kell, megyek mikor kell, ettől többet már kèptelen vagyok tenni
2022. febr. 1. 21:14
Hát lányok jó mèlyen van most mindenki. Tudjátok èn is a 4. Kört futom, abbol csak a második beülti lesz, az a kettő önhibámon kívül maradt el, egyszer ugye a doki állította le mert elszámolta a ciklusom egyszer covidos lettem beülti előtti napon. Teljesen megèrtelek Titeket ugyanezt èltem át mint Ti, a folyamatos pofont ès csalódást, csak kapálóztam a cèlèrt, de mindig hiába. Állandóan össze voltam törve. Viszont!!! Ami a sok csalódás pozitív eredmènye lett, hogy le*zarom fázisba jutottam. Most teljesen úgy indultam el, lesz ami lesz, vègigcsinálom, erős vagyok, bírnom kell, de már nem remènykedem. Sokkal nagyobb a fájdalom meg a csalódás a nagy pozitív bevonzom a jót gondolkodástól.... Most bele sem èlem magam. Ha nem sikerül akkor nem... Majd megyünk megint vagy megyünk máshova vagy feladom mert nem bírom tovább, de már nem agyalok a mi lesz ha dolgon, mert csak bele lehet betegedni. Mindig a jelenlegi problèmát próbálom megoldani újabban ès nem gondolok a következő lèpèsre ès sokkal egyszerűbb így, kevèsbè fájdalmas.... Persze ha most kapok pofont mint pl a vèkony mèhnyálkahártyát, kiborulok, sírok, de összeszedem magam felállok ès csinálom tovább lesz ahogy lesz. Mindent összevetve lehet nem is baj ha kiborultok, elegetek lesz, ès átlèptek Ti is ebbe a le*zarom állapotba mert egyszerűbb lelkileg ès kevèsbè fáj :)
2022. febr. 1. 18:21

A 3 napos beültetésnek is megvannak az előnyei. A legjobb helye az emrióknak az anyaméhben van, bármilyen szuper is a táptalajuk :)

Ez az átfordulás tényleg észrevétlenül történik. Célt kell adni a napoknak. Én a fertile chip+ICSI -n kívül eldöntöttem, hogy most szabira megyek. Ráveszem páromat, hogy pár napra utazzunk el valahová, terelődjön el a figyelmünk picit. :) kiránduljunk, legyen romantikus ez az időszak. Ne agyalással teljen, mert még egy ilyen és lehet begolyózok :D Decemberben egyedül voltam napközben itthon pár napot...idegtépő volt. Úgy történt a beültetés, hogy egy napot végig sírtam, mert nekem senki nem mondta, hogy van esély, hogy másnapra elinduljanak...szóval nagyon rossz élmény volt...huh most , hogy visszaidéztem is beleborzongok .

600. Nixi86
2022. febr. 1. 18:10

Csomót olvasok a 3 vs 5 napos beültetésről… és kezdek gondolkozni h lehet mégis jobb lenne 3 naposan visszakapni őket…

Hihetetlen amúgy az ember, hogy bármi történik, bármit mondanak, MINDIG elkezd újra hinni és reménykedni.

599. Nixi86 (válaszként erre: 597. - Minnie86)
2022. febr. 1. 17:08
Igen, nekem is ez volt az első sikertelen után, hogy egyszercsak összeszedtem magam, és mentem előre 🙂
598. Reni95 (válaszként erre: 597. - Minnie86)
2022. febr. 1. 16:24

Szia koszi a bíztató szavakat! Sok sikert kívanok nekedis!❤

Remeljük hogy megtörtenik velünk is a csoda hogy gyermekünk legyen

2022. febr. 1. 15:26

Sziasztok!

Időnként olvasgatom a történeteket itt, bár én ritkán szólok hozzá. Látom, hogy sajnos másnak is hasonlóan nehéz a helyzete. Decemberben volt egy sikertelen lombikunk. Hasonlóan lelkes voltam én is, el sem tudtam képzelni, hogy ne sikerülne. 10 tüszőből 13 petesejt lett. Ebből 9 érett, de csak 2 termékenyült meg, az is csak másnapra... Hát padlóra kerültek. Beindult egy gyászreakció. Iszonyatos csalódottságot, fájdalmat éltem meg, nem tudtam örülni semminek-pedig a Karácsony a kedvenc ünnepem. Pár hete viszont elkezdtem újra megtalálni önmagamat. Utána olvastam milyen vitaminokat érdemes szedni a petesejt minőségének javítása érdekében . Megrendeltem a vitaminokat, férjemnek egy másik fajta férfi vitamint. Szedjük. Többet mozgok azóta, odafigyelek arra, hogy egészséges ételeket fogyasszak. Ennyit tudok tenni. Illetve a fertile chip-et mi mindenképp szeretnénk a következő lombiknál. A következő hónapban nem tudunk kezdeni, mert most számolgattam utána, hogy nem telne el 90 nap a két beültetés között(85 lenne), így ha minden jól megy, az azt követőben kezdünk. A pozitív gondolkodás az én esetemben is megvolt, emiatt volt is bennem önvádaskodás rendesen, hogy biztos én voltam, aki tudat alatt mást vonzottam. De tudjátok mit!? Biztos, hogy nem! Ennek valami miatt most így kellett történnie. Biztos, hogy lesz kisbabánk, de valami miatt ezt most meg kell élnünk. Sikerülni fog, tudom. Kitartást kívánok! Erősebbek vagyunk, mint hisszük, s a végén ez az egész már nem fog számítani. <3

596. Reni95 (válaszként erre: 595. - Nixi86)
2022. febr. 1. 13:41
En ugyan így vagyok enis negatív vagyok 😞 de nyugi minden rendben lesz!❣ ez a helyzet nagyon nehéz tenyleg az ember egyik napról a masikra összetörik hisz valamiben nagyon es ragaszkodik hozza de nem ugy sül el a dolog. En meg ertelek nagyon is en soha nem gondoltam volna hogy nekem kettő tüszőm lesz hisz soha nem volt ilyenel gondom a masik hogy fiatal vagyok aki 40 korul van lehet annak több lett es nem értem az okát hogy miert dokitól sem kaptam semmi magyarazatott hogy ezert lehet vagy azert ő bízik abban a kettőben nekem is ezt kénne tennem de jelenleg keptelen vagyok erre óránként jönn rám a sírhatnék van hogy ugy erzem hogy rendben lesz ez igaz ritka gondolat nem tehetunk mast mint remenykedunk es hiszunk az úrban!❤
595. Nixi86 (válaszként erre: 594. - Nixi86)
2022. febr. 1. 12:59

És a másik h eddig annyira bíztam, annyira hittem h jó lesz h nem hittem a fülemnek mikor mondták h csak 7 termékenyült meg, szent meggyőződésem volt h sok lesz. Aztán annyira úgy gondoltam h lesz majd ebből minimum 3 gyönyörű 5 napos fagyasztott baba, teljesen így gondoltam, biztosra vettem. És megint pofáncsapás.

Úgyh nekem ne mondja senki h vonzás törvénye meg majd most amiatt nem sikerül mert negatív vagyok. Mert eddig nem voltam az…

Ahh ne haragudjatok a negatív üzeneteimért, nem akarok lehúzni senkit, sajnálom 😞

594. Nixi86 (válaszként erre: 593. - Reni95)
2022. febr. 1. 12:56

Ma jött meg amúgy, 10-én megyek ultrahangra, az én dokim szabin lesz, úgyh Szmatonához. Sajnálom, mert így nem tudok vele beszélni h mégis miért történt így, van-e ötlete…

Kérni fogom hogy vigyék el őket az ötödik napig, és lelkiekben úgy készülök, úgy készülünk párommal, hogy nem fognak elmenni.

És akkor majd hív az embriológus h nem kell mennünk beültire, aztán hívhatom a recepciót h majd kapjak egy újabb konzultációs időpontot a dokimhoz, ami majd áprilisban lesz…

De ezt nem fogom, átmegyünk szerintem a forgácsba akkor.

Tudom hogy hinnem kellene, hogy borzalmas vagyok, de egyszerűen nem lettek jó minőségűek az embriók, 14 db petesejttel itt tartunk, én nem tudok abban bízni h valami csoda folytán majd ez a kettő meg jó lesz, nem tudok reménykedni, mert nem bírok többet csalódni, nem bírom 😞

593. Reni95 (válaszként erre: 592. - Nixi86)
2022. febr. 1. 12:34

Bennem is ugyan ez jatszodik le. Tegnap enis azt mondtam hogy jo oke nekem ez sem sikerul feladom. De a remény hal meg utoljára. Az legyen benned hogy neked ott a kettő kis embriód sikerulhet neked!🥰

Nekem csak kettő tüszőm lett nekem az eselyem 1 millióhoz. De muszaj vegig csinalni!

592. Nixi86 (válaszként erre: 591. - Reni95)
2022. febr. 1. 09:09

Én is így érzem magam, folyton csak sírok, haragszom a testemre, a fentiekre, a sorsra és mindenre ami miatt ez történik 😢

Azon gondolkozom, hogy át kellene menni a Forgácsba, ugyanakkor meg nekem szimpatikus Kovács doki… aztán arra hogy ezt nem tudom folytatni, nem akarom többet megpróbálni, de feladni is képtelen lennék… annyira szomorú vagyok 😞

591. Reni95 (válaszként erre: 590. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 1. 09:02
Próbálok de nagyon nehéz😞
590. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 589. - Reni95)
2022. jan. 31. 22:38
Arra gondolj hogy annak a ketto sejtecskednek kell nagyon ugyesnek lenni. Barmi lehet beloluk! Legyèl erős, már itt a cèl!!!!
589. Reni95 (válaszként erre: 588. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 21:34

Nagyon sok sikert kívánok nektek es remelem sikerül nektek!❤

Nkm ma kell 22:00 kor beadni az utolso szurit a leszívás előtt.

Nagyon elbizonytalanodtam 😞😞

Nemtudom hova tenni ezt az eredményt. Nem is értem de most már mind1 ezvan sajnos nemtudunk mit tenni az biztos hogy nagyon padlóra tett meg igy nem voltam soha☹😣😣 de valahogy megprobalok hinni remelni es fel allni. Mar sírni sincs erőm annyit sírtam😔

2022. jan. 31. 21:28
Mi is ma voltunk egyèbkènt a Kaáliban. Vettek vèrt hormonokra, jók lettek az eredmènyek. Szerencsère a mèhnyálkahártyám is megvastagodott az ösztrogèn spraytől. Hètfőn mehetünk a beültetèsre. Viszont Doktor Úr rábeszèlt, hogy csak 1 embriót ültessünk vissza ne kettőt, azóta ezen rágódok jól döntöttem-e. De már mindegy is :)
587. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 586. - Reni95)
2022. jan. 31. 21:23
A minősèg a lènyeg nem a mennyisèg. Remèljük 2 nagyon ügyes embriócskád lesz.
586. Reni95 (válaszként erre: 585. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 20:56

Igen volt még decemberben. Neki is kevesebb a sperma szám de nem vészes lombikhoz bőven elég azt mondta a doki.

Hat most nagyon ki vagyok nem értem hogy van ez miert van ez es hogy lesz valaha babám😥

585. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 583. - Reni95)
2022. jan. 31. 20:27
Annyira sajnállak tèged is :( a párodnak általános spermavizsgálata volt? Hba, Dns töredezettsèg stb?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook