Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikosok-1.babáért küzdünk fórum

Lombikosok-1.babáért küzdünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
704. Nixi86 (válaszként erre: 703. - Evi.90)
2022. febr. 18. 10:40

Igen, nálam is ez van, 3 kismama is van most a baráti körben-családban…

De igen, tudom hogy ezt a siettetést kell elengednem, csak már 35 éves vagyok így tudom h az óra is ketyeg…

De én is próbálok arra gondolni h a testemnek jó ha nagyobb szünetek vannak a próbálkozások között + hogy jönni fog a baba amikor itt lesz az ideje, ha csak 1 év múlva lesz itt, akkor akkor. Akkor is ha közben belefeszülök és tönkreteszem a napjainkat, és akkor is, ha addigis kihasználom és kiélvezem a gyerekmentes szabad élet adta lehetőségeket, amiknek majd nagyon hosszú évekre vége szakad.

Szóval igyekszem, és köszönöm lányok sok gondolatot amit írtatok Nekem 🥰

703. Evi.90
2022. febr. 18. 10:15
És azóta körülöttem már szinte mindenki teherbe esett, megszult, és már a következő babát is tervezi. Nálunk meg a helyzet változatlan,.. Aztán jönnek a beszolasok, hogy huzzatok bele ti is.. Közbe meg ha tudnak , hogy mit meg nem teszek érte, hogy gyerekem lehessen.. De nyilván ezt nem fogom mindenkinek az orrára kötni, h mi a helyzet nálunk.. Így csak mindig azt hozom fel h eddig még nem jött össze, ráér az még...😪
702. Evi.90 (válaszként erre: 699. - Nixi86)
2022. febr. 18. 10:01
Jaaj Nixi 86,mintha csak magamat látnám.. Nekem is meg nehezíti a lombikozast a bezartsag. 2 éve otthonról dolgozom a Covid miatt, a lombikozast is vmivel előtte kezdtük. Eselyem sincs nem rá gondolni, mert folyton ezen kattog az agyam. Más lenne ha emberek között lennék, társaságban. Viszont azért még elkepesztoen hálás lehetek, hogy rengeteg vizsgálatot meg tudtam úgy oldani, h nem kellet szabit kivennem,.. mivel munka közben meg tudtam oldani és nem kérte tőlem senki számon, hogy epp miért nem ülök a gép előtt munkaidő alatt. Viszont a türelmem ennek ellenére is fogy.. Az elején én is siettettem a dolgokat mindig már a következő hónapban terhes akartam lenni.. De rajottem hogy ez nem ilyen egyszerű, a rengeteg várakozás egy-egy beavatkozás között, volt hogy a magánéleti dolgok miatt kellett tolni a programot. Most már sikerült elengednem ezt a 'siettetős' részét a dolognak,és úgy állok hozzá, hogy mindegy már mikor, csak jöjjön össze. És az odáig vezető úton pedig ne törjek össze vagy ne menjem rá a kapcsolatunk a férjemmel.. 😪😪
701. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 696. - Nixi86)
2022. febr. 18. 09:55
Össze kell szedned magad ès igenis megnyugodni !!! Ezzel a sok agyalással csak mèg lentèbb húzod magad. Nekem is volt 2 sikertelen nekifutás, kisírtam magam, aztán rájöttem hogy ennek valami oknál kifolyólag így kellett törtènnie. Pl azèrt hogy teljesen friss ciklusban induljon a fagyis beülti, hogy sokkal nagyobb esèllyel induljunk
700. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 691. - Evi.90)
2022. febr. 18. 09:49
Sziaa. Nagyon szorítok hogy sikerüljön ❤❤❤❤❤
699. Nixi86 (válaszként erre: 697. - Reni95)
2022. febr. 18. 09:44

Tudom, nekem ez h a covid miatt be vagyok zárva ez eléggé rátett egy lapáttal a hangulatomra, senkivel nem találkozunk, ez így nem könnyű…

De jövő héttől el akarok majd járni edzeni újra, bejárni néha a munkahelyre (itthonról dolgozok alapvetően), meg barátokkal találkozni stb. Ki fogom magam rángatni ebből, csak ennek a bezárásnak legyen vége.

698. Reni95 (válaszként erre: 696. - Nixi86)
2022. febr. 18. 09:40
Valahogyan ugy is lesz mindenkinek gyermeke!:) es kevés nő az akinek tenyleg nem sikerul sehogy sem. Nektek sincs olyan nagy problema hogy ne tudjanak segíteni rajta😊
697. Reni95 (válaszként erre: 696. - Nixi86)
2022. febr. 18. 09:37
Probálj meg hinni benne es sajat magadban is! Mindig a pozitív dolgokra koncentrálj! Tudod lelkileg is sokkat számít hogy állsz hozza:) sajnos ami megtortenik az ellen mar nemtudunk semmit tenni hiaba ragodunk rajta hogy miert tortenik ez. En vissza mentem dolgozni es így sokkal jobb nem gondolok folyton a lombikra vannak terveink lombikon kívul is probald meg kicsit elenegedni tudom nehéz de muszaj nem mondom azt hogy en nem gondolok rá sőt ket hétig babával álomdtam azzal hogy sikerult hogy megszuletik es igy meg rosszabb volt de nem szabad lelkileg tonkre menni. Csinaljatok programokat paroddal stb:)) es probalj pozitívan gondolkodni! ❤
696. Nixi86 (válaszként erre: 695. - Reni95)
2022. febr. 18. 09:24
Igen, én sem értem mi történt, azt érzem h minden összeesküdt ellenem, h ne tudjak menni, hogy menjenek a hónapok ès ne tudjuk menni majd csak ősszel legközelebb. Nem értem miért történik ez, de dühös vagyok, szomorú, stresszes és teljesen kattant ettől az egész helyzettől. Azt érzem h csak egyre jobban hergelem magam, és nem tudom hogy tudnék kijönni ebből a negatív spirálból 😞
695. Reni95 (válaszként erre: 694. - Nixi86)
2022. febr. 18. 09:18

Ohh ez igen🙁 nekem rendesen meg jött 1-2 nappal meg hamarabb is peddig enis azt hittem hogy most bezavarnak a szurik. De nem igy lett szerencsére:)

Hat en nagyon kíváncsi vagyok hogy a kövinél mi lesz remelem tobb petesejt lesz. Olvasgattam a neten hogy miert lehet keves petesejt es megneztem a leletemben az ertekeket es azok is jok ugy hogy nem ertem tenyleg hogy mitortenhetet😑🙄

De remeljuk a kovinel jobb lesz es eljutunk a beultiig:))

694. Nixi86 (válaszként erre: 693. - Reni95)
2022. febr. 18. 09:04

Nem tudom, ugye stimu alatt nem lehetett m nem voltak hozzá jók a hormonok, úgy volt h utána, természetes ciklusban. Elmentem 10. napi UH-ra ahol kiderült h nulla peteérés, és rá 2 napra, a 12. napon meg is jött. Közben covidos is lettem, így duplán esélytelen lett ez a hónap.

Most abban reménykedek h sikerült rendeződnie a hormonjaimnak, és 28 napra fog megjönni, ami március 11 lesz, és majd abban a ciklusban. De persze ki tudja már… 🙄

Aviva tornázok most meg újra elkezdtem szedni a Mercformint az IR-re, iszom a mio inozitolt + vitaminok… Én remélem vissza tud állni a szervezetem. És azt is h ha nem sikerülne ez a beülti, akkor valami csoda folytán tudnék kapni extra gyorsan konzi időpontot és még május-júniusban újra nekifuthatnánk. Az összes vitaminnal, gyógyszerrel, avivával már arra készülök, és ezt a FET-et ki is fizetjünk ennek érdekében. Hogy hátha, hátha belefér még egy kör a nyár előtt.

693. Reni95 (válaszként erre: 692. - Nixi86)
2022. febr. 18. 08:48

Igen friss minden vizsgalatunk ferjemnek is:)) megkerdeztem idopont kérésnél hogy ilyenkor meg kell várni a 3 hónapot mivel beülti nem volt azt mondtak nem es igy meg van még az 5 tb-s lehetőség is:)) hat majd kiderül szerdan😊😊

Nkd mikor lesz a beülti?:))

692. Nixi86 (válaszként erre: 687. - Reni95)
2022. febr. 18. 08:40

Szia! Szerintem a beültetések között kell h 2 hónap elteljen, nekem most pl csak leszívás volt, ez önmagában nem számít TB-s alkalomnak, majd csak az mikor a beülti lesz.

Tök jó amúgy h ilyen “hamar”, 1 hónapra kaptál időpontot h átbeszéld a folytatást a dokiddal. Szerintem utána kb indulhattok is, hiszen minden vizsgálatod friss.

Az idő amúgy nekem is csiga tempóban vánszorog, nagyonnagyon lassan… 😕

691. Evi.90
2022. febr. 17. 22:19
Én ma vagyok az ET+7. napon.. Annyira lassan telnek a napok, mint még eddig egyik beultetésnél sem..Tudom, h nem szabadna ilyenkor a rosszra gondolnom, de mindig az előző 5 beultetésnél történt negatív emlékek járnak a fejemben (nyilván azért, mert a jót még nem volt alkalmam átélni és eddig sorra csak a rosszat kaptam) De persze próbálok mellette pozitív is maradni, mert még mindig ugyanúgy hiszek benne, hogy sikerülhet. Kérlek szorítsatok. Ha minden jól megy, vasárnap csinálok egy tesztet 🙏😘
690. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 688. - Reni95)
2022. febr. 17. 21:56
Nagyon köszönöm ❤❤❤
689. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 687. - Reni95)
2022. febr. 17. 21:56
Szia. Szerintem a leszívástól számít a 3 hónap, de lehet a beültetèstől. Fogalmam sincs :(
688. Reni95 (válaszként erre: 685. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 17. 19:37
Kívánom hogy minden renben legyen!🙏🙏 nagyon szorítok🥰
687. Reni95
2022. febr. 17. 19:36

Sziasztok:) megy a drukk nektek❗💝

Engem jovohet szerdan fog hívni a doki. Nemtudom hogy ilyenkor mi a folyamat ugy e nem volt beülti nem termékenyült meg😞

Hogy ki kell e várni a 3 hónapot. Telefonos konzi jov szerda akkor azt jelenti hog- ujra kezdjuk a folyamatot. Vagy nem ?? Lanyok nektek hogy volt? Vagy tudtok ezzel kapcs vmit? Koszi 😊

686. Nixi86 (válaszként erre: 685. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 17. 09:05

Igen, de ott marad 😊

Ahh én folyton ezen agyalok h ha márciusban jutunk el FET-re, akkor nem lesz esélyünk még júniusig csinálni egy teljes lombikot, pedig én nagyon ezt szeretném. De ha áprilisban kérek majd első kozni időpontot, akkor júniusra kapok majd, július-augusztus tudnánk menni, akkor meg már nem akarunk m a hőségben rosszabbak párom eredményei… De már kezdem az őrületbe kergetni magam ezzel h hogy tudnám megoldani h beleférjünk az időbe 😵‍💫

2022. febr. 16. 18:23
Már sokkal erősebb mára a tesztem 🥰🥰🥰🥰 clearbluet is csinaltam az is pozitiv 1-2 hetet ír. Annyira izgulok. A beülti utáni első hètben nagyon erős szurkák voltak, utana átváltott mindjárt megjön èrzèsbe. 2 napja görcsölgetèsbe, illetve extra fáradt vagyok. Ha nem is maradna velünk, már ez is egy csoda hogy elindult ès kèpesek vagyunk rá.
684. Nixi86 (válaszként erre: 683. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 13:48
Jajj őszintén úgy örülök Neked! Meg drukkolok h minden ok legyen, tényleg annyira megérdemeljük itt mind a sikert 😊
683. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 682. - Nixi86)
2022. febr. 15. 10:56

Tudod hogy èn is ugyanígy jártam amugy, hogy elmaradt a beülti a covid miatt.


Erősebb sokkal az èn tesztem mára, már egyèrtelműen pozitív. Mostmár valahol legbelül jót èrzek, hogy sikerülni fog.

682. Nixi86 (válaszként erre: 681. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 08:22

😀 Kitartást!

Nekem még mindig világít a covid gyorstesztem, olyan pozitív (mindig az jut róla eszembe h na ilyen szép pozi terhességi tesztet szeretnék látni 😅), úgyh itthon töltöm a napjaimat bezárva… De szerencsére már nem érzem magam betegnek, csak nehéz m így még inkább be vagyok zárva a gondolataimmal / agyalásommal 😵‍💫

Ahogy számoltam, márc 11 körül jön majd meg, akkor indul a FET ciklus, amit kifizetünk, hogy ha nem sikerülne, akkor hátha lenne esély még júni végéig megpróbálni újra, hátha sorra tudnánk kerülni…

Bár inkább a B lépés tervezésén túl meg kellene próbálnom hinni és őszintén esélyt adni annak a 2 db 3 napos bogyónak 🙂

Most aviva tornázok heti 3szor, hogy segítsen visszaállítani a ciklusom, és ha meggyógyultam, újra el fogok járni edzeni is, az jót fog tenni a lelkemnek is asszem 🙂

681. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 680. - Nixi86)
2022. febr. 14. 19:41
Szia. Jajj nem merek tesztelni mostmar 😱 ha lenne itthon tuti elhasználnám de mivel direkt nincs így nem esek kísèrtèsbe
680. Nixi86 (válaszként erre: 677. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 14. 08:24
Hali! Mizujs, teszteltél azóta, érzel valamit? 😊
679. Evi.90 (válaszként erre: 677. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 12. 20:46
Csodálatos hír, nagyon szorítok🤩😘
678. Nixi86 (válaszként erre: 677. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 12. 20:25

Jujjj 🥰 Kapaszkodik a kis embrió 🥰

Drukkdrukk!!!

2022. febr. 12. 19:49
Lányok kèpzeljètek lett egy nagyon nagyon halvány második csíkom. Nem örülök mèg de legalább már kèpesek voltunk ennyire hogy elinduljon valami 😇
676. Nixi86 (válaszként erre: 675. - Panna07)
2022. febr. 12. 18:17
Most nagyon értékelem a 3 napossal sikerült történeteket, igyekezek pozitív lenni a mi kis bogyóink kedvéért, hogy igenis, velük is lehetséges 😊
675. Panna07 (válaszként erre: 673. - Nixi86)
2022. febr. 12. 17:55

3 naposak voltak. Olyan misztikus ez, nem lehet tudni, h mikor melyik a jobb, van, h jobb ha elmennek 5 napig, van, h jobb ha minél hamarabb vissza kerülnek a méhbe.

Jól vagyunk, köszönjük, jövő héten 3 hónapos lesz a babám. Csodás a babázás, persze az első 1-2 hét nem volt könnyű, szülés után a coviddal is meg kellett küzdenünk. De szerencsém van, nyugodt, sokat mosolygós a kislányom. 😊

Drukkolok, h mindannyiótoknak sikerüljön a beültetés! 😘

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook