Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik 46 évesen ... fórum

Lombik 46 évesen ... (beszélgetős fórum)


1 2
38. aniko8888 (válaszként erre: 37. - B8bb137b8a)
2016. márc. 5. 07:56
köszönöm ! :)
2016. márc. 4. 18:56
Drukkolok!
36. aniko8888 (válaszként erre: 35. - B8bb137b8a)
2016. márc. 3. 22:50

Szia !

Sajnos nem. Most van folyamatban a második lombik.

2016. márc. 3. 16:17
Szia! Megmaradt a baba? :) Nekem nem volt lombikom, csak betévedtem.
34. aniko8888 (válaszként erre: 33. - Lisie2015)
2016. márc. 2. 23:02

Szia !

Sajnos nem működik a topic ! Drukkolok Neked :)

2016. febr. 29. 12:28

Szia Aniko! :-)

Most találtam meg ezt a topikot!

32. aniko8888 (válaszként erre: 31. - Dolce Vita 111)
2015. dec. 17. 17:12
Sajnos már barna folyásom is van és fáj a hasam... Kiváncsi voltam, ezért teszteltem, nem tudom, hogy hányadik naptól szabad. Hétfőn megyek vérvételre, de a jelek nem sok jót igérnek.
2015. dec. 17. 16:01
Nekem 10 év, de nem rólam van szó! Sokat olvastam akkor, mert érintett voltam. Többet jelent mentálisan felkészülni, mint a pihenés. Semmi kétely, mindenki jó anyuka lesz, a szülés is csodás! 10 nap az ET után még amúgy is semmi. Én 13. napra mentem vérvételre és előtte olyan halvány csík volt, hogy 3x kellett ránézni, hogy észrevedd egyszer...
2015. dec. 17. 08:34
E.T.+ 10. napi teszten semmi ... és menstruációs érzések ...
29. aniko8888 (válaszként erre: 28. - Dolce Vita 111)
2015. dec. 16. 19:04

Köszönjük ! :)


Azért mégiscsak 10 év a korkülönbség ...

Elmúltak a menstruációt megelőző érzéseim. Most inkább 2 napig feszülés, teltségérzés jelent meg az alhasamban időnként.

2015. dec. 16. 15:10
Ne izguljatok, lányok! :) (Könnyű azt mondani...) Én 36 voltam, mikor szültem. Előtte sokat olvastam és mondhatom, semmi összefüggés nem volt a pihenés és a sikeresség között. Persze, vigyázzatok magatokra, de nyugodtan vásároljatok, készüljetek a Karácsonyra! (Azért ne a nagy tömegben tolakodjatok...)Nekem is volt egy mensihez hasonló érzés, az nem gond. A cicifeszülés jó jel.
27. aniko8888 (válaszként erre: 26. - E6bcd52f21)
2015. dec. 15. 21:29
A lélek a fontos, nem a kor :)
26. e6bcd52f21 (válaszként erre: 25. - Aniko8888)
2015. dec. 15. 19:06
Túl idősnek érzem magam egy babához.
25. aniko8888 (válaszként erre: 24. - E6bcd52f21)
2015. dec. 15. 11:13
Köszönöm szépen Mazsi ! Miért nem mersz belevágni ?
24. e6bcd52f21 (válaszként erre: 23. - Aniko8888)
2015. dec. 15. 09:23
Drukkolok,hogy minden rendben legyen veled és sikerüljön anyává válni. Én 47 éves vagyok,a párom szeretne babát ,én nem merek belevágni. Van egy 20 éves fiam.
2015. dec. 14. 16:41

Most minden rendben lesz !!!

Szuper, hogy ilyen sok embrió lett ! Mindig 3 naposan kaptad vissza őket ? Nekem szerdán volt a punkcióm és hétfőn kaptam vissza.


Úgy látszik, az én koromban már nem próbálkoznak a nők, senki sem szól a témához, köszönöm, hogy Te igen :)


A stimuláció alatt végig dolgoztam, az nem is viselt meg, de a punkciót követően itthon már a gondolataim nem terelődnek el és a ciklus második fele amúgy is meg szokott viselni, testileg és lelkileg is. Vettem egy terhességi tesztet, de csak hétvégén próbálom ki. Nem tudom, hogy ha jövő héten lesz a vérvétel, utána mi a teendő, ráadásul itt a karácsony és az év vége. A fórumokon aokszor olyan információkkal rendelkeznek, nem is tudom, honnan ismerik az adatokat pl. milyennek kell lennie a hcg szintnek az első vérvételnél. Nekem ilyenekről sajnos fogalmam sincs.

Mi történt az előző két beültetésnél ? Nem akarlak felkavarni ... Holnaptól dolgozol ?

2015. dec. 14. 14:42

Az első lombik elős embrió transzfere után 7-et lefagyasztotta, azokból lettek a visszaültetések, és most kettő maradt lefagyasztva, de őszintén remélem, hogy már csak akkor kell visszamennem ha testvért szeretnénk....

már kezdtem rosszul viselni lekileg ...a munkahelyemről már nem is beszélek az elmúlt három hónapban több heteket voltam betegállományban, és szabadságon...

mondjuk a legkevesebb, hogy ők mit gondolnak...csak sikerülne...

egyébként vannak akik tudják hogy mire vállalkoztam és miért hiányzok, vannak akik nem...igazából a többségük változó korban lévő 50 és 60 között nőcik akiknek már unokáik vannak...valaki megérti valaki nem...Ne foglalkoz velül!!!! csal a cél lebegjen a szemed előtt, mintahogy nekem is :)))

2015. dec. 14. 14:26

mármint hogy nekem?


persze igen...most estem át a második fagyasztott visszaültetésen...


szeptember végén volt a stimuláció:12 tüsző lett, ebből 11-ben volt petesejt...amiből 9 embriónk lett, még a stimuláció után a harmadik napon visszakaptam kettőt, de nem maradtak meg sajnos...aztán nov 2-án mentem fagyasztott embrió visszaültetésre megint kettőt kaptam vissza, de sajnos nem jött össze...most volt a második fagyasztott visszaültetésem dec 8-án most három ebmriót kaptam vissza...

20. aniko8888 (válaszként erre: 19. - Aniko8888)
2015. dec. 14. 12:59
Megkérdezhetem, hogy lombikod volt-e már és mi történt ?
19. aniko8888 (válaszként erre: 18. - Sarah_25)
2015. dec. 13. 23:10
Én is olvasgattam fórumokat, de lehet, hogy nem voltam elég kitartó. Arra is kerestem választ például, hogy a beültetést követően lehet-e menstruáció előtti érzés, semmilyen cikket, vagy orvosi írást nem találtam ezzel kapcsolatban. Többnyire a lombik folyamatát írják csak le és statisztikákat, amiket viszont nem szeretnék látni. Olyan jó lenne tudni, hogy ilyenkor mi zajlik a testünkben, milyen tünetek lehetnek és miért. Erre nézve semmilyen felvilágosítást nem találtam. A fórumokon is csak találgatások vannak és mindenkinek más a tapasztalata. A héten betelefonáltam egyik nap, mert szédülést és hányingert éreztemhullámokban és a doktornő azt mondta, hogy ilyenkor minden tünet normális. Én is ilyesmiket főzök, igaz, ma kissé elfáradtam, mert kicsit több-félét készítettem. Tervezem, hogy holnap elmegyek kicsit körülnézni. A munkahelyemen lesz jövő héten "karácsonyozás", de nem igazán szeretnék bemenni. Egyrészt, van aki tudja, hogy miért vagyok betegállományban, mások pedig nem és olyan kellemetlenül érezném magam.
2015. dec. 13. 13:40

Szia! tegnap fájt a derekam este...meg el kezdődött a mellfeszülés ami lehet a duphastontól is...de hol jobban érzem hol kevésbé...már meg nem tudom mondani hol olvastam a Versysről, az elmúlt hónapokban rengeteg fórumot átböngésztem a lombikkal foglalkozik, és talány egy ilyen fórumon volt, hogy jókat láttam, dicsérték...úgy hallottam a Kaaliban 44-45 fölött már nem is állnak szóba az emberrel :((( ezért a Versysbe kerülnek az úgymond nehezebb esetek, akiknél sokadszori lombik sem hozott sikert...

ma én is takarítottam egy keveset, de úgy hogy nem emeltem meg a porszívót csak a zsínóron keresztül húzogottam, és úgyhogy ne hajoljak le nagyon...meg felmostam, de azt is hogy minimiálisat emelgettem, a héten nagyon egyszerű ételek vannak, hogy ne kelljen túl sokat pepecselni álldigálni, meg mosogatni a konyhában, ma pl. egész egyszerűen hurkát,kolbászt sütünk, lilakáposztával ;-)

amúgy túrós tésztát készítettem a héten, meg nagyon sokszor ettünk körözöttet, csirkemellett sütöttem, ilyesmik ...;-) és közben próbálok lágy meditativ zenéket nyomni, és semmire sem gondolni, időnként egész el is felejtkezem az egészről...

2015. dec. 13. 09:18
Nálatok is volt a stimlációt megelőzően egy csomó vizsgálat ?
16. aniko8888 (válaszként erre: 15. - Aniko8888)
2015. dec. 13. 09:17
Milyen a Kaáli ? A Versysről mit hallottál ?
15. aniko8888 (válaszként erre: 14. - Sarah_25)
2015. dec. 13. 09:16

Hogy vagy ?

Nálam a menstruációs érzés változatlan és a csalánkiütés sem múlik. Délelőtt főzni fogok és ebéd után pihenni.

2015. dec. 12. 19:16
állítólag elég az amit itthon mászkálunk a vérkeringésnek...szerintem ki lehet mozdulni, ha nem gyalogolsz túl sokat...
13. aniko8888 (válaszként erre: 12. - Sarah_25)
2015. dec. 11. 23:00
Én is itthon vagyok, de ma voltunk ajándékot nézni. Próbálok sok fehérjét fogasztani és inni is. Eltérő véleményeket olvastam a beültetést követő napokról. Nem erőltetem meg magam, de feküdni sem bírok és kell a megfelelő vérkeringés és a levegő is. 5 tüszőből két érett petesejt lett és egy termékenyült meg, ezt kaptam vissza. Ezek szerint 22.-én mész vérvételre ? ÉN 21. -én és addig nem tudok semmit. Reménykedem, hogy nem jön meg ...
2015. dec. 11. 21:57

Az első egy hét nagyon fontos, pihenjél sokat!!!

ne stresszelj, házimunkát is óvatosan

állítólag sok fehérje, sok folyadék kell


a héten betegállományban voltam, jövő hét keddtől tervezek csak visszamenni dolgozni...


én még az utcára sem mentem ki az elmúlt napokban, csak olvasok, tv-zek

2015. dec. 11. 21:54

nekem kedden, duphastont szedek napi hármat

én még semmit sem érzek, korábban ilyenkor elég erőteljesen feszültek a melleim, most meg még nem


neked hétfőn?

hány embriótok lett?

10. aniko8888 (válaszként erre: 9. - Sarah_25)
2015. dec. 11. 17:39

Szia !

Gratulálok, ezúttal biztos sikerrel jársz !

Már nem volt időm várni. Mikor volt a beültetés ? Nekem hétfőn. Kapsz Prednisolont, Duphastont és Utrogestant ? Nekem valamelyiktől csalánkiütésem lett. Érzel valamit? Sajnos a PMS tüneteim előjöttek, remélem nem jelent rosszat ...

2015. dec. 11. 11:39
én a Kaaliba járok, de a Versysről jókat hallottam, mondjuk az árlista alapján legyenek is jók :))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook