Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lifetilt - narancsbőr diéta - Ki tart velem? fórum

Lifetilt - narancsbőr diéta - Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 12. 22:54
Elgondolkodtam rajta én is. Viszont azért szeretek sasafitness-t olvasni, mert mindig helyrerak egy kicsit ilyen téren. :) Remélem azért hatásos lesz nektek, én picit módosítva indulok ennek az egésznek. Én holnaptól kezdek kicsit komolyabban az "életmódom" váltásába! Eredményeket azért mindenképpen írjatok!:))
12. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - 7db74a3578)
2014. márc. 11. 20:32

Hol találok ilyen diétát? Nézelődtem a neten, találtam is diétát náluk, de nem vércsoportra lebontva, csak kalóriára kiszámolva.

Ráadásul 5. étkezésnek minden napra be van írva a LifeTilt Protein.

11. Scania
2014. márc. 11. 07:21
Plusz heti 1x járok balett órára.
10. Scania
2014. márc. 11. 07:21
Ellipszis tréner, futópad, meg van egy Norbi DVD-m lábra-combra-hasra-derékra, amit imádok. Ezeket terveztem.
2014. márc. 10. 21:20

Nalam a narancsbor a legnagyobb probléma. Bar alig látszik, de van rajtam kb 5kilo felesleg,, es elhagytam magamat. Nem figyeltem oda h mit eszek igy elegge csunya a borom szerintem.


te mit fogsz mozogni?

2014. márc. 10. 20:51

A por pótolja a mozgás során elveszített izmot (fehérjével), amit én amúgy nem bírok meginni, mert hányok 3 napig tőle, a protein szelettel talán kiváltható, az ehető...

A kapszula pedig a zsírégetést segíti elő, én szedtem scitecheset és amúgy használ. Sztem megéri. De a fehérjeport nincs az az isten aki megitatja velem. Mellesleg 15 kilótól szeretnék megszabadulni...

Te is akarsz fogyni vagy "csak" a narancsbőr ellen vonulsz hadba?

2014. márc. 10. 20:25

kapszulát? én nem fogok szedni, semmit sem.

Proteint írtak ha minden igaz, a saját márkás féléből, de szerintem anélkül is hatásos. végülis a lényege 3 dolog, az egészséges ételek, a mozgás aés a folyadék. a por, vagy a kapszula csak az anyagcserét gyorsítja fel, nem?

2014. márc. 10. 20:19
Én csinálni fogom csak még meg kell vennem azt a kapszulát. Te rendeled?
2014. márc. 10. 20:18
Mi a diéta lényege engem is érdekelne :-)
2014. márc. 10. 20:18

Vércsoport diétára épül az egész, 60 napig csak a felsorolt ételeket lehet enni.

pl. én 0-ás vércsoportú vagyok, így a húsokból, köretekből, olajokból, magokból is megvan adva hogy mit ehetek, de a zöldségek és a gyü,ölcsök is le vannak osztva. pl. mandulát, halat, és marhát ajánlanak elsősorban, rízs, krumpli nem, zöld zöldségek, és naramcs, alma minden mennyiségben. Megfelelő mennyiségű folyadékot is kell inni, ami 1,5 liter víz, 1,5 liter zöld teát, 3x2 dl csalánteát jelent az első hónapban, utána másik teára kell váltani, és mozogni, heti 3x1 órát, cardió jellegű mozgást. :)

igazából egyszerűnek tűnik nincsenek akkora szabályok, de a lifetilt oldalán megtaláltok mindent. szerintem olvassátok el. 60 nap alatt ha tartod a diétát, eltánik a nariböör, és még fogyni is lehet:)

2014. márc. 10. 19:57
Engem is érdekelne, ha többet tudnék róla.
2014. márc. 10. 19:56
Tudnál írni róla, hogy pontosan mit takar ez?
2014. márc. 10. 19:48

Sziasztok!

Márciius 17-én indul a narancsbőr diéta a Lifetilten.

Már régóta olvasgatom az oldalt, de csak időszakosan. mikor hogy, épp eszembe jut.


most eldöntöttem hogy végigcsinálom a 60 napos narancsbőr diétát. rengeteget olvastam utána, a cikeket, az ott leirtaknak is utánanéztem. Nekem tetszik. Jön még valaki?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook