Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Libidó növelése akár természetes, akár mesterséges úton fórum

Libidó növelése akár természetes, akár mesterséges úton (beszélgetős fórum)


14. Le Bono (válaszként erre: 1. - Aktuska)
2015. márc. 3. 11:46
A libidot befolyásolják a kulso tényezok, mint a korulotted lévo személyek, stressz, napfény stb, de alapvetoen a hormonjaid szintje határozza meg szerintem. Helyedben csináltatnék egy hormonszint vizsgálatot, ami nagyon érdekes felvilágositást tud adni állapotdrol, és tudni fogod, hogy van-e probléma ilyen téren.
2015. febr. 18. 01:08
ja lefelejtettem maca .
2015. febr. 18. 01:08
helyes etkezes/zinc nagyon fontos/
2009. febr. 10. 09:45

Hali!

Ha a mesterséges utat választanád akkor két dolgot tudok ajánlani.Tribulus Terrestris (magyarul királydinnye) ill Ginzeng!

Nőknél ill férfiaknál egyaránt tuti siker várható a készítményektől ;-)

2009. febr. 9. 21:29
Nem tudom, Aktuska, hogy mennyit vagy férfi tàrsasàgban a melohelyeden, vagy baràti kôrben? Ez is befolyàsolhatja a libidodat.
2009. febr. 6. 21:46

A Cink hiánya is csökkenéshez vezet. Pótolni kell.

Ginzeng kapszula stb.

2008. okt. 27. 15:19
Nekem hálistennek nem csökkent a libidóm,sőt mintha napról-napra csak nőne.Amúgy most szedek először hormontartalmú tablettát(Yadine)és nekem eddig bevállt.:)Hálistennek.Remélem mindenkinek rendbe jön majd minden ilyen féle problémája.
2008. aug. 5. 22:15

Egyébként szerintem sok mindennel lehet növelni a libidót...

Vannak afrodiziákumok, sokan azt mondják ezek tényleg hatásosak, de néha elég az is ha az ember megnéz egy olyan filmet a kedvesével, ami teli van fülledt erotikával vagy el kell menni, és valami olyat csinálni, ami nem mindennapos, hogy egy kicsit kizökkenjünk a szürke hétköznapokból ... Egy jól eltöltött nap után mindenkinek több kedve van a szexhez :)

Vagy lehet fantáziálgatni kicsit mindenféléről, akár buszon, villamoson :)

Pozitív gondolkodás :)))

2008. aug. 5. 22:07

Amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, sajnos nálam is előfordult libidócsökkenés, de nálam mondjuk csak az első hónapban...

Meg mondjuk én hallottam ezt mielőtt elkezdtem tabit szedni és egy kicsit be is beszéltem magamnak a dolgot :S

De aztán minden visszatért a régi kerékvágásba :)

Mondjuk már nem szedek gyógyszert, de az első hónap után egyáltalán nem volt ezzel baj :)

2008. aug. 5. 21:54
sziasztok!saját tapasztalatom,hogy mindeggyik hormonális fogamzásgátló nagyon lecsökkenti a libidót!nálam mindenképpen.se a tabletta,se a hüvejgyűrű nem vált be.nem kívántam a szexszet.most másként védekezünk,minden normális lett!sőtt!!!mindí g szeretkeznék!ja-20éves házasok vagyunk a párommal.IMÁDOM!!
4. lapozó (válaszként erre: 1. - Aktuska)
2008. jún. 30. 10:12

Mondják, de így is van, hogy ingergazdag környezetben, többször támad kedve valakinek, szeretkezni.

Jelentheti ezt az is, ha valaki olyan emberek között dolgozik, akikről, az - is - eszébe jut.

Az élénk fantázia is segít.

A napközbeni kis élményeket - beszélgetés egy szimpatikus valakivel, egy érintés, egy illat - az esti hangulatban meg lehet "hosszabítani".

Elképzelni, hogy több is történt, mint a valóságban.

Ezt - a kitalált - történetet le lehet játszani, gondolatban.

Ebbe, csak akkor szabad belemenni, ha a valóság, és a képzelet között, nagy biztonsággal tudsz váltani, és nem kerülsz kellemetlen helyzetbe.

2008. jún. 24. 12:35

Meg kell keresni, hogy mi az oka miért nem kívánod a testi kapcsolatot a pároddal. nem vagy elégedett magaddal? Esetleg milyen gátlásaid vannak?

Rá kell arra jönni, hogy mi az ami igazán lázba tud hozni, pl: helyzet, ruha, illat, stb.


Ha szedsz fogamzásgátlót akkor próbálj minél alacsonyabb hormon tartalmút keresni mert az is nagyon tudja rombolni a libidót.

2008. jún. 22. 12:15
Férfiak hozzászolását is várom.
2008. jún. 22. 12:11
Nagyon alacsony a libidóm és szeretném növelni,mindenféle tanácsot ötletet szívesen fogadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook