Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babylove ( DM ) aktiv plus midi pelenkát használók! fórum

Babylove ( DM ) aktiv plus midi pelenkát használók! (beszélgetős fórum)


20. Sünciné (válaszként erre: 19. - Moncsicsi83)
2012. júl. 12. 09:26
Igen, köszönöm! De szerintem erről tudhatnának az orvosok és a védőnök is, hogy ne ijedjenek meg az emberek.
19. moncsicsi83 (válaszként erre: 18. - Sünciné)
2012. júl. 12. 09:07
No ilyet se hallottam még. Az én fiamnak meg épp hogy sokkal több vizelete van. No a lényeg, hogy minden rendben van :)
18. Sünciné (válaszként erre: 17. - Moncsicsi83)
2012. júl. 11. 20:41

Tegnap este én is gondoltam erre, aztán elvettem a dolgot. Egyáltalán nem mondasz hülyeséget! De ma megfejtődött a titok. Mivel eléggé izzadékony és ebben a melegben kevesebb és erősebb a vizlete, kristályos kicsapodás jött létre. Ebből adódik a sárgás folt. Ez teljesen ártalmatlan semmi gond Bencével! A lányom olvasta baba magazinban és egy ápolónő is ugyanezt mondta. Úgy, hogy már megnyugodtunk.

Mindenkinek köszönöm a segítséget.

17. moncsicsi83 (válaszként erre: 15. - Sünciné)
2012. júl. 11. 10:18
Lehet hülyeséget mondok, de kipróbáltátok, hogy egy pelusba öntötök vizet? Csak hogy nedvesség hatására -víz- is színeződik e?
2012. júl. 10. 20:37
Nagyon köszönöm!
15. Sünciné (válaszként erre: 13. - Moncsicsi83)
2012. júl. 10. 19:20
Nem tudodm. Az az igazság, hogy azóta vettünk már másik adagot és azon is látszik. Azért gyanús, mert nem piros hanem narancssárga.
14. Sünciné (válaszként erre: 12. - Tandi25)
2012. júl. 10. 19:18
Igen belül. Szétszedtük a pelenkát de nem ázott át. Ezért gyanús, hogy pelenka hiba.
2012. júl. 10. 19:05
Nem lehet, hogy az a csomag amit vettetek, szériahibás?
2012. júl. 10. 16:28

ez többször is előfordult?

én is ezt használom a 18 hós lányomra, de szerencsére eddig nem volt semmilyen színű folt benne. Belül volt, ugye?

2012. júl. 10. 16:17

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!!


Ja! És a folt mindig ugyanazon a helyen van!!!! Azért ez is érdekes!

2012. júl. 10. 16:15
Mi is ilyet hordtunk, nem volt benne semmi mas szin a pipin kivül..
9. Sünciné (válaszként erre: 8. - Agnik1)
2012. júl. 10. 16:05
Igen, már váltott. De eddig nem volt ilyen gond! Mi is a pelusra gyanakszunk!
2012. júl. 10. 15:55

Amíg Balázs kicsi volt mi is a babylove-os pelust használtuk, de velünk nem fordult elő ilyesmi.

Eszter váltson pelust Bencénél, hátha a pelussal van gond.

2012. júl. 10. 15:49
Ja! Még annyi, hogy szétszedtük a pelust és csak azon a részen volt folt, át nem ütött.
6. Sünciné (válaszként erre: 5. - .Sziszu.)
2012. júl. 10. 15:49
Egyébként minden rendben van vele! Nagyon vidám, virgonc. Igen, mi is ezzel nyugtatjuk magunkat, hogy a tesztre azt mondta a doktornéni, hogy teljesen egészséges a baba.
2012. júl. 10. 15:46

Hogy mik nincsenek? Pisiérzékelő? 7 hetes a kisfiam, épp most próbálkozunk megtalálni a megfelelő pelenkát, de ilyenről még nem hallottam. Jó tudni...


Sünciné: remélem minden rendben van a kis unokátokkal, de ha negatív a vizeletteszt, akkor szerintem nincs ok az aggodalomra.

4. Sünciné (válaszként erre: 3. - 3799e1fce4)
2012. júl. 10. 15:43
Köszönöm szépen a válaszod! Mi is erre gyanakszunk!
2012. júl. 10. 15:40

Banális dolog, de én a kórházban rohantam ugyan így a szülésznőkhöz! Nekem piros folt volt, azt hittem az újszülöttem véreset pisilt. Erre halál nyugodt arccal közölték velem hogy pisi érzékelős a pelus, ha nagyon tele van, akkor beszíneződik.

Na mondjuk ott sima liberot adtak, a legkisebb méretet, azóta sem találkoztam ilyennel soha és nem is hallottam még hasonlót sem...

Arról már nem is beszélve, hogy egy újszülött 1 napos baba nem pisili úgy tele a pelust hogy az fullos legyen..

És ha már létezne is ilyen érzékelős bigyó, akkor mi a francért nem kék, vagy zöld, miért épp narancs vagy piros, ami ijesztő nem?!?!

Szóval szerintem ez valami egyedi pelus hiba, én nem aggódnék.

2012. júl. 10. 15:38
Nem kapott mostanában valamilyen gyógyszert? Nekünk az színezte be a pisit. Amúgy mikor azt a pelust használtuk, nekünk nem volt ilyen gondunk.
2012. júl. 10. 15:33

Sziasztok!

Öt hónapos unokámnak a fent említett pelenkát használjuk. A múlt héten a pelenkában egy narancssárga foltot találtunk, mikor pelenkáztuk! Nagyon megijedtünk, és azonnal rohanás az orvoshoz. Rögtön elküldték a vizeletét laborvizsgálatra, ami teljesen negatív lett. Az az igazság, hogy elöször a babateára gondoltunk, de most már szerencsére elfogadja a vizet is és leálltunk a teáról. De azóta is találkozunk ezzel a narancssárga folttal a pelusban.

Ha valaki hasonló cipőben jár, kérem írjon. Most vett neki a lányom más tipusú pelust. Ha abban is van pisilés után akkor természetesen orvos. A védőnő is a pelusra gyanakszik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook