Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézeres fogtömés fórum

Lézeres fogtömés (beszélgetős fórum)


2015. márc. 11. 09:32

Sziasztok!Már régi a kérdés, de én is ismerek egy fogászatot, akiket szívesen javaslok lézeres fogtömés, de bármilyen lézeres kezelés témában.

A Naturadent lézerfogászatról van szó. Bp-n vannak a Fővám térnél. Ami újdonság volt számomra, hogy a lézeres tömést ilyen kofferdám (?) izolálásban végzik, hogy pl. az amalgám cseréjénél ne menjen a szervezetbe a fogból kiszedett fém. Lézerkezelésekben nagyon topon vannak!

2012. ápr. 28. 23:06
nagyon-nagyon jó fogorvos memari doktor!!!! 3 évig sem éjjelem, sem nappalom nem volt egy elrontott szájsebészeti műtét miatt. 7-szer operáltak, de a helyzet csak egyre rosszabb lett. a családom is már teljesen kivolt lelkileg és nagyon aggódtak értem. anyukám egyik ismerőse ódákat zengett memari masoud doktor úrról, így kerültem hozzá. soha nem gondoltam, hogy még lesz fájdalom nélküli életem, de köszönet memarinak teljesen meggyógyított! nem lehet elmondani, mennyire köszönöm!!!!
8. e97cfd7dcd (válaszként erre: 7. - Pillow305)
2012. márc. 27. 10:11
Szuper! Egy-két fórumon találtam csak róla véleményeket, de mindenhol csak jót írnak róla. Megkérdezhetem mennyibe kerül nála egy fogtömés? Az is jó, ha priviben válaszolsz. Köszönöm:)
2012. márc. 26. 22:17
Memari Masoud a legjobb fogorvos! Nekem 4 fogat implantált, felvágás nélkül! Rengeteg fogdokinál voltam előtte, de sehol nem vállaltak, mondván, hogy kevés a csontanyagom és nem lehet nálam csontpótlást csinálni. Ehhez képest Dr. Memari profin megcsinálta a csontpótlást és az implantálást is. Ennek már 2 éve és hála neki, nagyobb rend van a számban, mint valaha!!! :) kb. 6 hónapja lézeres tömést is csinált, nem csalódtam benne, azt is fájdalom nélkül és nagyon szépen megoldotta! soha nem mennék máshoz!!jófej, megértő és szuper a munkája!!!
2012. márc. 25. 19:32
nem olcsó, de nekem nagyon megérte. inkább fizetek kicsit többet, de minőségi munkát kaptam és nem rettegtem a fogorvosi székben.
5. e97cfd7dcd (válaszként erre: 4. - Mrk.borsos)
2012. márc. 24. 14:58
Megkérdezhetem mennyibe került? mert a honlap szerint nekem kicsit drága:(
4. mrk.borsos (válaszként erre: 1. - E97cfd7dcd)
2012. márc. 22. 23:33
igen! nekem fúrta a fogamat dr.memari lézerrel és csupa jót tudok róla mondani. egyáltalán nem fájt, pedig injekciót sem kaptam -azt mondta csak, ha nagyon mély a luk, akkor kell. rettegek a fúró hangjától, ezért is mentem hozzá. kicsit tényleg hosszabb idő volt, mintha hagyományos fúróval csinálta volna, de nem bánom, legalább nem kellett hallgatnom a fúró hangját. a lézeres fúrásnál fali óra hangot lehet hallani, de ez egyáltalán nem zavaró. ráadásul a doki nagyon humánus, megértő, és állítólag lézerrel sokkal precízebben lehet dolgozni. engem nagyon megnyert, gyönyörűen betömte a fogamat, tuti, hogy csak hozzá fogok járni, bármilyen fogászati problémám lesz. csak ajánlani tudom!
3. 342402de6d (válaszként erre: 1. - E97cfd7dcd)
2012. márc. 9. 22:03
hosszadalmasabb,annyi a különbség
2012. márc. 9. 21:57
Csal hallottam róla, a sima fúró se fáj, ha elvan érzéstelenítve rendesen a fog, de aki fél a fúró hangjától, annak jó, mert az nincsen!:D
2012. márc. 9. 21:54
Készíttetett már valaki lézeres fogtömést? mennyire fájdalmas, fáj egyáltalán? Ismeri valaki Dr. Memari Masoud-ot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook