Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelező oktatással kapcsolatban..... fórum

Levelező oktatással kapcsolatban..... (beszélgetős fórum)

2011. nov. 25. 22:16

Én a weblapkészítőt szeretném elkezdeni, de nem tudom, ezt mennyire lehet tanár nélkül megtanulni. Ha valami nem egyértelmű, ki magyarázza el?


Ami tetszik még, az a gyermek és ifjúság felügyelő, ezt viszont nem tudom, mennyire tudnám hasznosítani az életben. Úgy értem, hogy pl. felvehetnek óvodába ilyen OKJ papírral?


Köszi az eddigi válaszokat is!!!

Német kezdőbe volt alkalmam belelesni évekkel ezelőtt. Na, hát annak iskola és tanár nélkül nem állnék neki:-)

2011. nov. 23. 23:36

Szia!


Én most kezdtem az angolt, hááát... elvesztettem a kezdeti lelkesedést, nem igazán van ami stimuláljon...:)

2011. nov. 23. 23:14

Szia.


En nemetet tanultam vele meg regebben. Nekem nem jött be, igaz a kezdövel kezdtem el es mar akkor közepfokon voltam de tesom is csinalgatta es egyaltalan nem ertette meg belöle a nyelvtant stb. Bar ez nyelv, a szakmai anyagokat nem ismerem.

2. d6abf08191 (válaszként erre: 1. - Elmondomhát)
2011. nov. 23. 22:48
Szerintem 1OKJ-s papír csak egy pluszt jelent ha van mellette még valamid.Mert szerintem amit valaki 3-4évig tanul,te ezt néhány hónap alatt elvégzed,ez nem ugyanolyan értékű.Mondjuk attól függ,mit szeretnél tanulni:)
2011. nov. 23. 22:20

Sziasztok!!! Kíváncsi lennék véleményekre, és tapasztalatokra az ELO-val kapcsolatban.

Tényleg meg lehet tanulni így levelezve ezeket a "tantárgyakat"?

Ér valamit az ezután kapott igazolás, vagy OKJ-s vizsga papír?

Minden érdekel, mert készülnék belevágni, de feleslegesen nem dobnék ki ennyi pénzt!


Nagyon köszönöm!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook