Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Léteznek, vagy sem, van aki látja őket, van aki nem látja őket de hallja, és van aki nem látja őket és nem is hallja, de érzi! fórum

Léteznek, vagy sem, van aki látja őket, van aki nem látja őket de hallja, és van aki nem látja őket és nem is hallja, de érzi! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
6. 484b000711 (válaszként erre: 5. - 5e470d6945)
2010. ápr. 16. 16:10
Szoktál nézni szellemes műsorokat? Na azokat úgy csinálják meg hogy lehetőleg a hatása alá kerüljön valaki.
2010. ápr. 16. 16:04
Jó nektek, hogy rendbe jöttek a dolgok. Mióta élek, folyamatosan zaklatottnak érzem magam, nem merek egyedül maradni sokszor esténkét mert érzem, hogy szinte nyüzsögnek...olyan álmaim vannak, ha elmondanám nem hinnétek el ......sokszor halotakkal, de volt, hogy megálmodtam a paradicsomot, az álombeli látvány mégcsak hagyján de az az érzés amit produkált... nem is volt kedvem fölkelni..állandóan beigazolódó érzéseim vannak, és állandóan félek, a láb és a takaró szindrómáról már ne is beszéljek...Beszélgettem emberekkel akik ezt a témát közel engedték magukhoz, és valóban vannak szellemek akik érzik ha valaki gyenge és képesek beleköltözni, volt olyan aki mindig az angyalokhoz beszél megnyugvást és segítséget is kaptak tőlük. Állítólag mindenkinek van védőangyala, és az lehet akár élő vagy holt személyében sőt akár egy szerető állat is....
2010. ápr. 16. 15:57

Már az ószövetségi szentírás is említi az angyalokat. Az angyalok test nélküli szellemi lények. Akik ellent mondtak Istennek, ők lettek a gonosz lelkek, ez már a paradicsomi történetben is szerepel.


Gábor/Gabriel a jó hírt hozó, - Urunk születésének hírüladása -,

Rafael a gyógyító,- lásd Tóbiás könyve -, Mihály/Mihael az égi seregek vezére.

Számomra jó hinni, hogy van őrzőangyal (bár nincsen autóm).

2010. ápr. 16. 15:56
Régebben féltem a lábam kidugni a takaró alól mert attól féltem hogy valami megérinti. Most már nem gondolok ilyet csak ritkán.
2010. ápr. 16. 15:52
Volt egy időszak az életemben,amikor lelkileg teljesen a mélyponton voltam.Elkezdem látni.Érezni dolgokat.Rettegtem az éjszakáktól.Éjszaka olyan érzésem volt,mintha valaki forró levegőt fújna az arcomba.Aztán volt olyan is,amikor mintha lehúzták volna róllam a takarót.Azt mondták nemkem akkor,hogy egy szellem megérezte,hogy gyenge vagyok és rámtapadt.Szívta le az életenergiámat.Fizikailag teljesen a béka segge alatt voltam.Kb 21 éves lehettem,de annyira kikészültem,hogy nem restelltem átmenni anyuhoz aludni.Aztán hívtunk egy reikist,aki feltöltött energiával.Érdekes volt,mert közben rózsaillatot éreztem.Aztán a széthullott lelkemet elrendeztem .Ma nincsenek rossz tapasztalatok,csak néha látok a periférián embereket,vagy furcsa és megmagyarázhatatlan álmaim vannak.
2010. ápr. 16. 15:45
Mit gondoltok az angyali témáról a szellemekről, van valakinek bővebb ismerete, tapasztalata, esetleg élménye?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook