Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik olyan pasi, aki nem csalja meg a barátnőjét/élettársát/feleségét? fórum

Létezik olyan pasi, aki nem csalja meg a barátnőjét/élettársát/feleségét? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1063. bujamaja
2010. aug. 10. 14:58

hmm..hát jó kérdés..19 vagyok eddig két komoly kapcsolatom volt..az egyiknek másfél éve lett vége..ott talán megcsaltak,nem vagyok benne biztos..a mostanival másfél éve vagyok együtt majdnem és hát nem tudom meg csal e..elmesélem nektek ha gondoljátok..a másik kapcsolatomból ugrottam rőgtőn bele..fura volt hogy ő nem jár el bulizni meg haverozni és csak velem tőrődik..nagyon szeret rajzolni,művészkedni..az elején nagyon álompasinak tűnt[még most is csak szeretek a bak agyammal kombinálni:P]..1vitánk sem volt 3-4 hónapig,amin csodálkoztam is mert az előzővel minden nap veszekedtünk..akkor egy bulis esténken nagyon berúgtam és oltottam mindenért csak úgy ok nélkül..rá 3nappal megláttam hogy munkaideje alatt fenn volt myvipen..kérdeztem tőle hogy ez mi..mondta hogy biztos rendszer hiba,mert ő nem volt fenn..addig nyaggattam míg kihúztam belőle,hogy tényleg fenn volt,csak nem akarta meg mondani,mert nem akart megbántani hogy fent volt neten,de nem tudott velem dumálni,mert csak pár perce volt,és szerinte megsértődtem volna ha hozzám pedig nem jőn fel dumálni msnre..na hát innentől megromlott a kapcsolatunk,nem bíztam benne,féltem úgy járok mint az előzővel..ő kőzben persze bizonyított az elejétől..nem járt sehova,minden nap írt jó pár sms-t és hívott a megbeszélt időpontokban..vele nagyon jó volt a szex is,nem úgy mint az előzőkkel..csináltuk kocsiba,mindenhol ahol lehetett..pár hónapos béke után megint jőtt egy nagyobb balhé..a gépén észre vettem hogy van rajt 2meztelen csaj..hát mondanom sem kell hogy leordítottam,még egy pofon i elcsattant..ő persze azt mondta hogy nem azért nézte,hanem ez egy film letőltő oldal,ahol megnézett minden képet,nem csak ezeket...megint padlóra tett..egyre bunkóbb lettem vele,kémkedni kezdtem,lecsappant a bizalmam..rá 1-2hónapra mit találok a kocsijába az ülés alatt?hát persze hogy egy kotonos használati utasítást..bizonyítékom nem volt rá,hogy nem a miénk így elhittem hogy mi használtuk még nyáron,csak az utasítás lecsúszott az ülés mőgé..rémlett valami hogy használtunk ilyet,de pontosan nem tudtam..ezek után már tényleg betelt a pohár,elegem lett..nem tudtam róla elképzelni hogy megcsal,hisz sosem járt sehova,csak munkába,ahol csak férfiak vannak,amikor hazaért akkor pedig mindig velem beszélt..mindig készít[ett]ajándékokat,rajzolt nekem,verset írt,meglepit vett stb..időkőzben új fogamzásgátlóra tértem át amitől egyre durcásabb és elutasítóbb lettem vele..csúnyákat mondtam rá,leordítottam míg egyszer csak besokkalt és azt mondta menjek a picsába..akkor még szedtem fog.gátlót amitől mindig ideges voltam és ezt is egy aranyos kis pofonocskával jutalmztam..egyébként amúgy mindig egy hullám hosszon voltunk és mindig megbeszéltük a dolgokat a viták után..februárban viszont,volt egy nagy vitánk..én teljesen idegbeteg voltam a tanulás meg az érettségi meg a nyelvvizsga miatt,és ráfogtam hogy ő vett fel msnre hogy szivasson és elküldtem a picsába..én lefaszoztam ő meg lekurvázott..természetesen szakítottam vele rőgtőn,aztán be kellett lássam én kezdtem,így adtam magunknak még egy esélyt..fél évig nagyon boldogok voltunk,úgy tűnt egymáshoz csiszolódtunk..az érettségim előtt megint nagyon ideges voltam és egyre rosszabb volt az is,hogy már régóta nem élvezem a szexet[utólag kiderült hogy a fog.gátló miatt nem]..sokszor megbántottam ,lepapucsoztam,fenyegettem hogy elhagyom más miatt akivel jó lesz szex..hát megint egy nagyon csúnyát mondott rám..az a legrosszabb hogy eltűrm neki,ugyanis mindig tudom hogy én kezdem és jogos..

másfél hónapja abba hagytam a fog.gátló szedését,és mit ne mondjak,meg javult a szex is,a feszültségem és a hangulatváltozásaim is csőkkentek és jól érzem magam:]vita pedig szál se..mai napig mindig ha találkozunk udvarol,kívánságaimat lesi,meghív erre-arra,ajit vesz,verseket küld,nem jár sehova,mindig hív ha egy perccel is tovább benn kell maradnia a munkahelyén..elég érzelmes lélek..fura volt hogy nem olyan pasis mint az előző barátaim..nem szereti a focit,nem csajozik,nem iszik,nem bulizik stb.remélem ez így is marad és még jobb is lesz:]

a szex pedig annyira jó hogy tegnap előtt kellett bevennem egy esemény utánit..még nem jőtt meg a vérzésem ,remélem nem lesz baj:S

szeptembertől valószínűleg sportsuliba megyek,úgy hogy megint kell valami ami beállítja a ciklusom és a vérzést[mert egyébként súlyosan erős]..a nuvaring hüvelygyűrűt szeretném kipróbálni..használta valaki kőzületek?remélem nem idéz elő hangulat változást és libidó csőkkenést..kicsit eltértem a témától bocsi:D

1062. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1061. - 87dcc92a81)
2010. máj. 13. 20:41
a szembe jön, egy szófordulat...az én életemben , velem kapcsolatban jön szembe, és marad, és tudom h ő olyan, akkor elmesélem nektek....de mert még ilyen nem volt, vagy csak nem tudok róla, ezért mondom azt, hogy majd szólok :D ha szembe jött velem :D
1061. 87dcc92a81 (válaszként erre: 1074. - Virag002)
2010. máj. 13. 19:46
Azért Te nagyon ügyes ember lehetsz, ha egy szembejövőről ezt megállapítod:)))
1060. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1059. - A284cbe523)
2010. máj. 5. 21:57
egy kiszemelt :D
2010. máj. 5. 21:56
Pont egy kiszemelt virágszál van:)
1058. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1057. - A284cbe523)
2010. máj. 5. 13:28

ha oda kerül a sor?

van már kiszemelt virágszálad?

akkor semmi vész :D

2010. máj. 5. 13:27
Majd megöntözöm, ha egyszer végre oda kerül a sor:)
1056. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1033. - A284cbe523)
2010. máj. 5. 13:22
akkor öntözd :DDDD
1055. CsillagTM (válaszként erre: 1054. - A284cbe523)
2010. máj. 4. 21:52
a logika szt de :P (de nem akarok kötözködni, csak aranyos volt a mondat:))
2010. máj. 4. 21:51
Nemnem. A két nem itt nem oltja ki egymást.
1053. CsillagTM (válaszként erre: 1022. - A284cbe523)
2010. máj. 4. 21:46
ööö, lefordítom...."Létezik olyan nő, aki azt hiszi, hogy létezik olyan férfi, aki megcsalja a párját?" Biztos ezt akartad írni?
2010. máj. 4. 21:46
Két emberen múlik, hidd el. Nem az egyiken.
2010. máj. 4. 21:45
Az a baj hogy általában hűséges+hűtlen páros talál egymásra.Rengeteg párt ismerek és ritka a hűség sajnos...
1050. Mindzsi
2010. máj. 4. 21:42
Vannak még hűséges férfiak :) Ami nagyon jó hír számunkra. Nem is egy olyan pasit ismerek, aki odaadóan imádja a párját és a nő lép vagy lépett félre.. Szóval ugyanezt a kérdést fordítva is feltehetnénk.. :( Mert sajnos egyre több az olyan nő aki csalja a párját..És amíg a nők ilyenek (tisztelet a kivétel) mit várjunk a férfiaktól!?.. :((
2010. máj. 4. 21:34
Igen. Az élet néha fáj.
2010. máj. 4. 21:32
Tapasztalatból mondod?
2010. máj. 4. 21:32
Ne őrültséget csinálj, hanem értelmes dolgot. Tűzz ki egy célt, amiért küzdeni, vagy dolgozni kell és érd el. Közben simán helyre jön az életed.
2010. máj. 4. 21:30
az a baj hogy azóta egy csomó "őrültséget"csináltam amit eddig soha és nem lett jobb.Már egy pasiban sem tudok megbízni
2010. máj. 4. 21:27
Az élet az folyik. Csinálj olyasmit, amit eddig nem.
2010. máj. 4. 21:24
Új életet akarok kezdeni de képtelen vagyok.nem tudom hogyan kezdjek hozzá....
2010. máj. 4. 21:23
Az nagyon bonyolult.
2010. máj. 4. 21:21
És nálatok?
2010. máj. 4. 21:20
Tiszta lap.
2010. máj. 4. 21:17
Nem csalt meg de kicsapongó életet élt és egy idő után már képtelen voltam benne megbízni.Ez tette tönkre a kapcsolatunkat.
2010. máj. 4. 21:15
Nem azért. Miért, neked azért?
2010. máj. 4. 21:11
De gondolom nem azért mert valamelyikőtök hűtlen volt.
2010. máj. 4. 21:10
Nem éppen, nem rég szakítottam a párommal.
1036. bb4ce5193e (válaszként erre: 1035. - A284cbe523)
2010. máj. 4. 21:09
Te az vagy?
2010. máj. 4. 21:08
Javaslom vegyél könyveket, vagy kérdezz meg olyanokat akik boldogok
2010. máj. 4. 21:06
Kár hogy én nem tudom hogy kell és most itt az eredménye egyedül vagyok 2 hete:-(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook