Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik olyan hogy a babák, kisgyerekek látnak szellemeket? fórum

Létezik olyan hogy a babák, kisgyerekek látnak szellemeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. BayBanya (válaszként erre: 11. - Geridina)
2010. okt. 20. 19:02

Nem azért mondtam hé :D :D

nem értek a dologhoz ... csak ez a harmadik szem téma ... ez inkább hogy is mondjam ... olyan buddhista "hangzatú".

Én inkább ... izé ... nem a harmadik szem "rovására" írnám ... egyszerűen a látáséra.

Mert nem kell, hogy a harmadik szemed nyitva legyen ahhoz, hogy lásd a szellemeket.

17. 1175d140d7 (válaszként erre: 4. - Moncsy85)
2010. okt. 20. 19:01
Miért eddig bántottak? Nem! Akkor meg mit kell parázni?
2010. okt. 20. 19:01
Emlékszem én is gyerekkoromra és én is láttam dolgokat, de reménykedtem mindig hogy az én fiam kimarad ebből
15. geridina (válaszként erre: 13. - Moncsy85)
2010. okt. 20. 19:00

Hát, én nem vagyok fogékony ilyesmire, úgyhogy nekem is a barátnőm lánya mondta. Elvileg kék aura van körülöttük, sőt még olyan gyereken is látta, akit csak videón mutattam. Érdekes dolgok ezek, én nagyon hiszek benne.

Mondjuk nálunk bizonyítottan van szellem, ki-be járkál elvileg, ezt is az a lány mondta. És érzem is, csak nem látom. Mondjuk parázok tőle rendesen:)

2010. okt. 20. 18:59

Passz. Nekem is mondták már. Meg, hogy ne vigyük el magunkkal a temetőbe. Liza fél éves és állandóan gügyög a sarokhoz vagy a plafonhoz. Van, amikor olyan, mintha követne valamit a szemével. Na meg nekem is vannak megérzéseim.


14 lehettem, amikor éjjel nagy csend volt, senki nem járkált a házba és a nevem hallottam. A papagájaim elkezdtek csapkodni a szárnyaikkal. Megijedtek.

13. Moncsy85 (válaszként erre: 6. - Geridina)
2010. okt. 20. 18:59
és honnan lehet tudni hogy az én gyerekem mi?
12. homern
2010. okt. 20. 18:59

Az én kisfiam az albérletünkben ahol 4 hónapos koráig laktunk mindig az üres fehér fal ugyanazon pontját nézte,és mosolygott is rá.Kerestem ott foltot,árnyékot,de semmi.Ahogy elköltöztünk nem csinált ilyet többé.

Nem zárom ki,hogy látott valamit,mert időnként én is odakaptam a fejem,hogy jé,elsuhant valami fehér,de nem volt ott semmi.

Mikor elköltöztünk,akkor merte elmesélni a párom,hogy ő is látott ilyet többször,csak tudja mennyire félek,és ameddig ott laktunk nem akarta elmondani.

Mindezt úgy,hogy egyikünk sem hisz a szellemekben semmilyen szinten.Nem is mondom,hogy az volt,de bármi is,nem akarom többé látni.

11. geridina (válaszként erre: 10. - BayBanya)
2010. okt. 20. 18:59
Hát, így hívják az okosok:)
10. BayBanya (válaszként erre: 9. - Geridina)
2010. okt. 20. 18:58

így van :D

Bár én nem nevezném kifejezetten harmadik szemnek ... :S

2010. okt. 20. 18:56
Amúgy a keresztfiam is csinált ilyet 4 éves kora körül, hogy mondta a húgomnak, hogy áll mellette valaki. Húgom meg letolta, hogy ne beszéljen hülyeségeket. A gyerekek 6 éves korukig a legfogékonyabban rá, úgy mondják, akkor csukódik be a harmadik szemük.De nem mindenkinek
2010. okt. 20. 18:56
Igen és a szülők mesélték el!
7. BayBanya (válaszként erre: 4. - Moncsy85)
2010. okt. 20. 18:56

Semmit.

ha a baba nem fél, csak mosolyog meg integet, akkor nincs gond.

Amúgy pár éven belül elveszíti ezt a "képességét" ahogy mi is (sajnos).

2010. okt. 20. 18:55

Lányok, örülök, hogy valaki felvetette ezt a témát

Az én lányom kristály gyerek, most 6 éves

Voltak már furcsa dolgai, de nem tudtam hova tenni.

Van egy barátnőm, az ő lánya indigó gyerek, akik a kristályok elődei. Ő látja a szellemeket, beszél is velük, elküldi őket, segít nekik, stb. Ő mondta nekem hogy a gyerekem kristály, és hogy nem tudja mikor, de nála is elő fog jönni, de nem féljek, nehéz lesz kezelni, de majd segít.

Most jött elő a gyereknek 1 hete, amiért nagyon aggódunk, hogy érdekes dolgokat mond, ami arra utal, lehet, hogy előjött a képessége.

5. brózsa (válaszként erre: 1. - Moncsy85)
2010. okt. 20. 18:54
igen :)
2010. okt. 20. 18:51
Nemár!!!! Én parázós vagyok, amúgy is félek a sötétben most mit csináljak?
2010. okt. 20. 18:48
Igen...
2010. okt. 20. 18:47
igen...
2010. okt. 20. 18:46
Kisfiam 17 hónapos lesz és mostanában az ajtó felé integet pedig nincs ott senki, ki sem akar menni. Esténként pedig a szoba srka felé mutogat és mosolyog, pedig az a sarok tök üres.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook