Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik még az a fájdalom, amit kisírtunk? fórum

Létezik még az a fájdalom, amit kisírtunk? (beszélgetős fórum)

1 2
2011. júl. 5. 20:42
A fájdalmas emlékeket a rá következő események, élmények írják felül.
2011. júl. 5. 20:42
8 hónapja halt meg édesapám, de valahányszor arra gondolok, hogy már nem fogad mikor hazamegyek ,újult erővel tör rám a fájdalom. Egyszer majd megenyhül, de nem tudom mikor. Szerintem egyszer minden fájdalom elmúlik,de nem kisírjuk magunkból, hanem az idő újabb emlékeket borít rá.
4. kovaevakiss (válaszként erre: 1. - Sajog)
2011. júl. 5. 20:41
Én nem tudom végleg kisírni a bánatomat! Tavaly aug.végén veszítettük el felnőtt Fiúnkat, de ha beszélek róla, vagy most, hogy írom, már folyik a könnyem... A templomban még nem tudom sírás nélkül imádkozni a Miatyánkot, hiába próbálok erős maradni... És még vannak dolgok, amiket nem tudok elviselni Vele kapcsolatban...
3. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Sajog)
2011. júl. 5. 20:38
..hm... persze, hogy létezik... :). újra és újra elsiratjuk, aztán eltemetjük 1 napra, 2 napra, 2 hétre... aztán egyszer csak már nem fáj annyira... néha még könnybe lábad a szemünk, ha eszünkbe jut, de már meglátjuk, hogy miért jóóó... miért jobb.. Neki... nekünk nem, de már tudunk örülni annak, hogy Neki jobb... ... ... ...
2. kisj
2011. júl. 5. 20:38
a fájdalom nem hiszem, hogy kimosódik a könnyekkel
2011. júl. 5. 20:36
Vagy valaminek nincs vége?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook