Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik ilyen, vagy ez valami vicc? fórum

Létezik ilyen, vagy ez valami vicc? (tudásbázis kérdés)


2019. márc. 13. 17:40
Segítséget,tanácsot kérnék! 7. osztály földrajzból, mindenki elégtelent kapott, bár egész évben csak rossz jegyeket kaptak.A tanult anyagból olyan kérdéseket állít össze a tanár, hogy már a kérdést sem értik, mintha direkt csinálná, pedig korrekt kérdésekre tudják a választ, szinte mindenki jó tanuló egyébként az osztályban.
29. szőkelédi (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2018. szept. 8. 10:32
Hát ez egyre érdekesebb. Tehát ezen a héten itt volt a Bányai suliba. Kezd csökkenni a létszám,volt aki az első napon sem jelent meg,aztán 3 már a héten nem jött. Most 27 en vannak. Egy tanuló átment a Jelky suliba,most várunk egyenlőre. Az igazgató amúgy mindenben segíteni szeretne,csak ugye a törvény...eddig 40 osztályok voltak ,idén már max 25 lehet.
28. Amaunet (válaszként erre: 27. - Szőkelédi)
2018. szept. 8. 09:06
Milyen fejlemények vannak?
27. szőkelédi (válaszként erre: 25. - Papája)
2018. szept. 1. 13:24
Annyira nem vagyok elkeseredett köszi 😊 csak ugye váratlanul ért ,gyerek is megszokta már a többi 800 társat. 19 éves lassan ezért nekem már beleszólásom nincs. Természetesen szeretne tanulni ,mivel munkalehetőség nincs itt Baján,nem keresik a szakácsokat. Majd lesz valahogy 😉
26. szőkelédi (válaszként erre: 24. - Andita1)
2018. szept. 1. 13:18
Ez itt Baján nem szokás 😁 hát várom a fejleményeket.
25. papája (válaszként erre: 23. - Szőkelédi)
2018. szept. 1. 13:11

Ne keseregj el és főleg ne add fel. Épp Neked kell a gyerekbe is lelket önteni, segíteni.

Amint írod mind a két iskola jó, így nincs semmi gond. A könyveket meg ez esetben kötelesek kicserélni, vagy visszavenni, hiszen nem Te tehetsz róla, ha nem jó. Légy erős, kell a gyereknek a tanulás. Lehet, hogy az új suliban még jobb is lesz.

24. andita1 (válaszként erre: 23. - Szőkelédi)
2018. szept. 1. 12:46
Az a minimum hogy az ők állják a további költségeket. Ne hagyd annyiban.
23. szőkelédi (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2018. szept. 1. 12:34
Ismerem a másik sulit,a nagyobb fiam oda járt ,én meg mind 2 be jártam. Jó az oktatás itt is ott is. Csak ugye új NEK azonosító + diák , ( jó hogy csütörtökön volt intézni)remélem a könyvek változatlanul maradnak,mivel az sem 2 Ft volt. Az egészben az a fura ,hogy pénteken 17 kor kell ezt közölni,holott júniusban iratkozott be.Mivel nem tanköteles már ,nem tudom van e értelme erőlködni ? Nem idegesítem magam ,igazad van.
22. Amaunet (válaszként erre: 12. - Szőkelédi)
2018. szept. 1. 12:15

Szia!

Azt írod, hogy a szakmai képzést követően jelentkezett az érettségi képzésre.

Ha létszám okán átvesznek tanulókat, akkor az mindkét iskolában ugyan az a képzés lesz, ugyan azokat az érettségire felkészítő tantárgyakat oktatják majd, mint a Bányaiban.

Ha úgy gondolod, hogy ebben a képzésben minőségileg rosszabb oktatásban részesül majd a gyermek, akkor érdemes harcolni azért, hogy maradhasson.


De ne izguld végig a hétvégét!:)

Majd hétfőn többet tudsz.

21. szőkelédi (válaszként erre: 20. - 12d083b51b)
2018. szept. 1. 12:01
Tegnap ideges lettem hirtelen , elképzelhető hogy össze vissza írtam. De komolyan gondoltam hogy felteszem a papírokat ,hátha úgy tud valaki valamit mondani. Nekem is elég furcsa ez a történet ,lehet nem is szabályos az effajta eljárás, sőt biztos . Remélem hétfőn adnak valami épeszű magyarázatot. Most írt egy leendő osztálytársa neki ,hogy őt is át tették.
20. 12d083b51b (válaszként erre: 19. - Szőkelédi)
2018. szept. 1. 11:55

Nem volt szándékomban sértegetni sem téged, sem mást. Csak amiket írtam, hogy nálam sántít (persze utólag pontosítottál), arra gondoltam, hogy nick-név alatt egy kamasz kitalált történetét próbáljuk itt megfejteni. Szoktak ilyet csinálni.

Sajnálom, hogy a történet valódi és nem kitalált!

19. szőkelédi (válaszként erre: 18. - Bless the child)
2018. szept. 1. 11:37
Tudod kissé zavaró ,hogy belèm veszik . Én itt még senkit sem bántottam,nem neveztem hazugnak , ismeretlenül is próbáltam kedves maradni másokkal ,de úgy tűnik nem mindenki érdemli meg a tiszteletet. 😉
18. Bless the child (válaszként erre: 17. - Szőkelédi)
2018. szept. 1. 11:29
Ne foglalkozz vele. Ő a kákán is csomót kereső, egy a sok közül itt a hoxán
17. szőkelédi (válaszként erre: 15. - 12d083b51b)
2018. szept. 1. 11:27
Nos ha elolvastad volna a bevezető szöveget ...5 kor telefonált a hölgy persze biztos én írtam rosszul ,mert 17 órát kellett volna írnom . Este pedig a zárt csoporton belül érdeklődött a gyerek ,bocs a nagykorú fiam,csak hogy tiszta legyen. Nem fogok dolgozni a történeten a te kedvéért ,ha nem haragszol. De fel fogom tenni a "bizonyítékokat" ugyanis utálom ,ha ok nélkül gyanúsít valaki ,és nekem esik így ismeretlenül azt állítja,hogy szivatok mindenkit . De örülök ,hogy jól érzed magad !
16. sorsun (válaszként erre: 15. - 12d083b51b)
2018. szept. 1. 11:20
Kedves Hópihe.. ne már hogy neked az ilyen-olyan tollkod legyőzzenek. Hány emberkét inditottád utnak egyetemen.. gyanitom egyet sem.
15. 12d083b51b (válaszként erre: 14. - Szőkelédi)
2018. szept. 1. 11:15

10:10-kor írtad:

"Közben írt az igazgató a fiamnak, még tegnap este felvette vele a kapcsolatot: "Szia! Az történt,hogy"


Most pedig: "ezért hívott engem a hölgy"


Nem vagyok én frusztált, semmi bajom, tökéletesen érzem magam! Csak egy kicsit sántít a történeted, dolgozzál még rajta! :)

14. szőkelédi (válaszként erre: 13. - 12d083b51b)
2018. szept. 1. 11:08
Na ide figyelj kedves fórumtárs ! Próbáld már meg a frusztrációdat máshol levezetni ha lehetne ! Igen képzeld el a Facebook chaten érdeklődött a gyerek ,mivel így szokták a suliban egy zárt csoporton belül. Bocs nem gyerek ,mivel nagykorú már ,de az én számom adta meg beiratkozás folyamán ,ezért hívott engem a hölgy . Nem szokásom szivatni senkit , nem azért írtam ezt a kérdést. Mese habbal..nos ha te így gondolod akkor kár is volt hozzászólni. Egyébként ki az az idióta ,aki szombaton bemegy az iskolába? Bajai Bányai Júlia iskoláról van szó amúgy,ha olyan okos vagy járj utána ,hogy nem szórakozok itt a fórumon. Na nem fogok magyarázkodni nincs értelme ....
13. 12d083b51b (válaszként erre: 12. - Szőkelédi)
2018. szept. 1. 10:45

A fiadnak! Gondolom telóról telóra! És nem a szülőknek! Még tegnap este felvette a fiaddal a kapcsolatot!!

Nekem ez egyre zavarosabb!

És te itt ülsz nyugodtan, a helyedben már régen a suliban lennék, és ott akárki is van bent, követelném, hogy nézzenek utána a papirokban!!! Vagy ez az egész kis történet mese habbal, és:

Te szívatsz minket! Még kihasználod itt ezt a néhány napot, amíg meg nem kezdődik a suli!

2018. szept. 1. 10:10

Köszönöm mindenkinek ,de nem vicc.Sosem csinált ilyet ,sem ő sem a barátai. Közben írt az igazgató a fiamnak, még tegnap este felvette vele a kapcsolatot: "Szia! Az történt,hogy a törvényes létszám fölé került az osztály, így át kell irányítanom pár tanulót a Jelky ugyanilyen képzésére. Ennyi tanulóval nem indítható osztály ,de a Jelky szívesen átvesz, természetesen nem csak téged . Egyenlőre itt tartunk " .

Így már érthető félig meddig ,csak a folyamat kissé zavaros . Végülis ez nem baj,csak ő vendéglátást tanult ,a másik suli pedig kőműves,lakatos , esztergályos stb képzést tanít. Mindegy ,majd lesz valahogy.

11. lapbarna (válaszként erre: 7. - 12d083b51b)
2018. szept. 1. 08:57
Szerintem délután 5-kor kapta a telefont, de a lényeg ugyanaz.
2018. szept. 1. 08:45

Ez egy csúnya és durva vicc ! Kezdik a kölykök a szívatást. Ne törődj vele, ne ezzel kezdj hétfőn reggel az tanáriban, ne is vegyél róla tudomást, mert csak az elvetemült "barátoknak" okozol vele örömet.

Amennyiben mégis igaz lenne, - DE NEM IGAZ - akkor úgyis az igazgató személyesen szólít meg.

2018. szept. 1. 08:33

Fodrásznőm mesélte már ezer éve:

Éjfél után csörög a telefon náluk, hát csak felkel, hiszen a gyerekek több 100 km-re, és ugye a szülő rögtön arra gondol, hogy...

A telefonban egy hivatalosnak tűnő hang: "Kiss lakás?" Igen!

Cseréljék nagyobbra! :))

Most már ennél rafkósabbak a suhancok.

2018. szept. 1. 08:24
Léteznek már ilyen szivatós hívások. Egyszer lányomat felhívta egy teljesen hivatalosnak tűnő emberke, hogy lopja a szolgáltatótól a netet. Kiderült, hogy a barátai csinálták
2018. szept. 1. 08:22

Osztálytársak, haverok rossz vicce!

Egyetlen hivatalos telefont nem fogsz kapni hajnali 5-kor!!!! És főleg nem szombat hajnalban, amikor még hivatali munkanap sincs!!!


És egyáltalán, ha tegnap ott jártatok a suliban, és mindent elintéztetek, nehogy azt gondold már, hogy majd éjszaka jönnek rá, hogy a te fiad oda nem fér be!!


Én sem foglalkoznék egy hajnali telefonnal, ez valami rossz vicc!


Vagy éppen a fiadék találták ki a haverokkal, így lesz pár órával több "nyári szünet" nekik! :)

2018. szept. 1. 07:06

Egy telefonos értesítővel elmehetnek a sunyiba.

Adjanak határozatot indoklással, és jogorvaslati lehetőséggel, amire tudsz érdemben reagálni, mert ez a pénteki 5 órás telefon már tényleg poén. Olyankor benn sincs senki az iskolákban, meg egyáltalán a közhivatalokban, ahol hivatali munkarend van (h-cs 1/2 8-16, p 1/2 8-1/2 2).

Amúgy ez rosszabb a gyereknek? Messzebb van?

5. szőkelédi (válaszként erre: 4. - Apeeng)
2018. aug. 31. 20:54
Persze. Idén lett szakmunkás ,utána jelentkezett ifjúsági tagozatra érettségi képzésre. Ugyanaz a suli ,épület stb be is iratkozott . Sztem tuti ,hogy a kész átverés show 😂😂 adatok stimmelnek , telefonszámot ellenőriztem. Hát bízom benne, hogy hétfőn többet tudok majd. A másik suliba kell menni évnyitóra .
4. apeeng (válaszként erre: 3. - Szőkelédi)
2018. aug. 31. 20:42
abba a körzetbe írattad, ahová elméletileg tartozik? mert ha igen, akkor érthetetlen.
3. szőkelédi (válaszként erre: 2. - Kajati)
2018. aug. 31. 19:32
Nem tudom .. egyszerűen nem értem . Hiszen beiratkozott 2 hónapja. Vagy volt valami sógor-koma jóbarát akinek kellett a hely ? Most szombat vasárnap nem is tudom mit intèzzek.
2. Kajati (válaszként erre: 1. - Szőkelédi)
2018. aug. 31. 19:12
Jó késő szólnak.Miért vártak eddig?
2018. aug. 31. 18:48
Ma 5 órakor telefonál egy hölgy ,hogy a gyereket át tették egy másik iskolába ,hétfőn már oda menjen . Tegnap volt bent ott ahová jelentkezett júniusban és fel is vették.( Továbbá kért NEK azonosítót ,most hétfőn kérjen másikat ...)ugyanaz a képzés de túljelentkezés miatt így határoztak. Nem értem ...hiszen beiratkozott ide , tegnap sem szólt senki semmit az iskolában. Ez vagy a kész átverés ,vagy a kandi kamera ? Tud valaki valamit tanácsolni ? Kissé össze vissza írtam ,de remélem érthető így is . Eléggé idegesítő helyzet ez most .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook