Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Létezik ilyen?! Hozzávaló 225-ös KORONGOT alig lehet kapni egy falcsiszoló zsiráfhoz? Vagy csak nagyon rosszul keresem? fórum

Létezik ilyen?! Hozzávaló 225-ös KORONGOT alig lehet kapni egy falcsiszoló zsiráfhoz? Vagy csak nagyon rosszul keresem? (beszélgetős fórum)


9. TamThor (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 13. 08:38
Örülök neki! Saját tapasztalatom volt. Számtalanszor túlbonyolítottam már én is dolgokat, amit aztán még egy kisvárosi barkácsboltban is simán megoldottak nekem fél perc alatt.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - TamThor)
ápr. 12. 17:48

TamThor!


Madarat lehet velem jelen pillanatban fogatni!


Hálás köszönet a tanácsodért, valóban kaptam - és sokkal jobb korongot, mint amire számítottam!


Minden szuper, még egyszer kösz! 😉

7. horex (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 09:44

[link]

vagy

[link]

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - TamThor)
ápr. 12. 08:57

Magyarul ezekben a barkácsboltokban fognak tudni javasolni olyan 225-ös átmérőjű korongokat, melyeknél (az elszívás miatt) a lyukak pontosan a megfelelő helyeken találhatóak ezen csiszolókon?


(Engem egyáltalán nem zavar, ha ismeretlen márka korongjait kapom.)

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
ápr. 12. 08:54
Semmit. Szó szerint nem tudta megmondani a hölgy a vonal másik végén, hogy lehet-e rendelni hozzá (tőlük) csiszolókorongokat.
ápr. 12. 08:30
Bemész egy barkácsboltba személyesen, odaviszed a kis géped és adnak rá valót. Lehet, hogy noname márka lesz, de működni fog.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 07:24
Ahol a gépet vetted, ott mit mondanak?
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 22:37

Szerintem ezek nem gyártófüggőek.

Persze kereshetsz Einhell korongot, ha nagyon szabályos akarsz lenni.


Ez olyan, mint a Bocsh flexre is rápakolhatok akármilyen gyártású korongot. A lényeg az átmérője és a tokmány (ezt csiszolók esetében nem biztos, hogy így hívják) alkalmas legyen a biztonságos rögzítésre.

Illetve csiszolók esetében a korong szemcseméret megválasztása fontos.

ápr. 11. 21:55

Mondjátok azt, hogy csak szimplán rosszul keresem, rossz kereső szavakkal, rossz oldalakon, vagy valami, mert akkor nagyon befürödnék egy vadi új gép (megtörtént) vásárlásával, ha nem lehetne korongokat kapni hozzá!


Jogos a kérdés, hogy akkor minek a gép, ha nincs hozzá (vagy nem lesz a KÖZEL jövőben) alkatrész?


(Egy ráadásul kopó/fogyó alkatrész - ami ÁLLANDÓAN szükséges!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook