Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik gyomorvizsgálat tükrözés nélkül? fórum

Létezik gyomorvizsgálat tükrözés nélkül? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. dec. 20. 08:33

létezik olyan is hogy egyszerűen bele kell fújni valamibe...

egyes baktériumokat ki tudnak vele mutatni, melyek igen komoly fájdalmakat okoznak ha nem kezelik őket

6. salabakter (válaszként erre: 5. - Andesz75)
2010. dec. 20. 08:31
Akkor olyan nagy baj nem lehet gyomroddal:)
2010. dec. 20. 08:26

Gyomorteszt létezik ami arra ad választ, hogy van-e belsővérzésed. De fekélyt meg durvább dolgokat nem hiszem, hogy meg lehet állapítani belőle.

Én most olyan dokit keresek aki altatásban(nem bódításban) végzi el a tükrözést. Ha ilyenről tudtok akkor létszi jelezzétek. Köszi. :)

Én még egy tablettát se tudok lenyelni, tiszta fóbiám van az ilyen dolgoktól és lassan 20 éve cseszeget a doki a tükrözéssel.

2010. dec. 20. 08:21
Van, UH, de ha ott valamit találnak a megerősítés miatt és a betegség típusának eldöntése érdekében kötelező a tükrözés! Borzalmas, de egyszer ki lehet bírni! Én is azt mondtam, hogy soha többet, de ha ezen múlna az egészségem, biztos lenyelném megint!
2010. dec. 20. 08:12

Ezt én is szeretném tudni..

Képtelen vagyok a csövet lenyelni...

2010. dec. 20. 08:00
Az a legmegbízhatóbb, általában oda megy ki a vége. Nekem is volt röntgen, UH, és a végén tükrözés.
2010. dec. 20. 07:46
Létezik gyomorvizsgálat tükrözés nélkül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook