Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik az, hogy a kisfiam tegnapelőtt esett el a biciklivel, nem is fájlalta a kezét, ma délelőttre meg betagadt? fórum

Létezik az, hogy a kisfiam tegnapelőtt esett el a biciklivel, nem is fájlalta a kezét, ma délelőttre meg betagadt? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 12. 21:37

Sajnos ilyen van :(

Velünk is volt már csak sajnos sokkal komolyabb volt, vagyis lett...de ez már olyan régen volt :) És hála a jó égne mára már csak a nyoma van meg :)

2012. ápr. 12. 21:04
Tudom, hogy nem olyan vészes, de ami először történik velünk, mindig megijedek tőle! Amúgy igazi férfi beteg, mindent megtesz, hogy kiszolgáljam, de szívesen teszem, mert sajnálom!
2012. ápr. 12. 20:52
A zuzodas nem vészes nekem gyerekkoromban nagyon sokszor volt 2-3 nap enyhül a fájdalom s csökken a duzzanat is .e aggódj.
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Sandi00)
2012. ápr. 12. 20:51
lehet, h több nap lesz belőle. nekem gyerekként elég gyakran volt zúzódásom. Tényleg tud fájni rendesen. Pihentesse! Nekem annó borogatni kellett (jó kis Burofixel), és az jó volt neki.
2012. ápr. 12. 20:48
A sebész zúzódást állapított meg, borogatni meg kenni kell! Azt mondta, 1-2 nap, de szerintem ez több idő lesz, meg sem akarja nagyon mozdítani! Nekem még nem volt ilyen, kinek mi a tapasztalata?
2. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Sandi00)
2012. ápr. 12. 20:46
igen. Nme ártana holnap megnézetni orvossal...
2012. ápr. 12. 20:45
Létezik az, hogy a kisfiam tegnapelőtt esett el a biciklivel, nem is fájlalta a kezét, ma délelőttre meg betagadt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook