Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lennétek együtt egy férfival a pénze kedvéért?(Érzelem nélkül) fórum

Lennétek együtt egy férfival a pénze kedvéért?(Érzelem nélkül) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. dec. 1. 12:11
...:o) Nem tudom! Régen kapásból azt mondtam volna, hogy DEHOG! :o)Ma meg már, ha lenne olyan marha, aki fizetni akarna érte és persze jóóóóóóóóóóóó sokat, akkor nanááááá! ;))))))
21. Júlia* (válaszként erre: 18. - FormáSan)
2008. dec. 1. 12:10

Nem tördel itt pálcát senki!


Úgy látom, hogy mindenki a saját vérmérsékletének megfelelően válaszol a feltett kérdésre.

20. Júlia* (válaszként erre: 17. - Mothertiger)
2008. dec. 1. 12:08

A takarítást, mint végső mentséget említettem,

és az Eü.-ben keresem a kenyeremet,


:-) itt most is nagy a hiány munkaerőből.

2008. dec. 1. 12:08
Nem!!!!! Hogy kitartott lotyó legyek?!
2008. dec. 1. 12:06
én is 15 éves korom óta dolgozom, ebben az évben lesz 40 éve keménye, nem fogadtam még el senkitől semmit sem! De pálcát sem török mások döntése felett, mert mindenki maga tudja, hogy mennyi fér bele az életébe! Ez nekem nem erény, ha nem a másik tisztelete!
2008. dec. 1. 12:06

Júlia, elismerésem.

De vannak olyanok is, akiknek még ennyi sem adatik meg. Hogy takaríthassanak.

2008. dec. 1. 12:04
Tényleg nekem is jól jönne egy jól fizető takaritás, mert a havi fizetésből nem lehet megélni, vagy az a hős szerelmes herceg megtalálhatna!
15. Júlia* (válaszként erre: 10. - Mothertiger)
2008. dec. 1. 12:03

Mellesleg jegyzem meg,

15 éves korom óta dolgozom,

de nagyon keményen.


Eddig pénzt csak a munkámért kaptam,

és erre még roppant büszke is vagyok.

2008. dec. 1. 12:01
teljesen kizárt.
13. Júlia* (válaszként erre: 10. - Mothertiger)
2008. dec. 1. 12:01
Erre válaszoltam az előző hozzá szólónak.
2008. dec. 1. 12:00

Ez nem "prostiság", sőt! Mint a 2. hozzászólásomban, úgy gondolom én is, hogy az élet olyan sok "szart" tud produkálni, mindig csak azt hisszük, az a rossz ami mással megtörténik, az velünk sosem történhet meg...

pedig nem véletlen mondják, hogy a sors kiszámíthatatlan!

Pl. ha a nő valóban kilátástalan és nélkülöző, boldogtalan életébe berobban a nagy hős szerelmes herceg, akinek mellesleg rengeteg pénze van... nem elmebeteg, hanem egy rendes pasi... hááááááááááát... az az igazi álszent, aki ebben az esetben is elítélné a nőt!

11. Júlia* (válaszként erre: 9. - Júlia*)
2008. dec. 1. 12:00
Helyesebben takarítanák.
2008. dec. 1. 11:59

Nem hiszem, hogy kurvának kellene lenni ahhoz, hogy egy ilyen lehetőséget megragadjon valaki...

Te is megragadtad a szüleid/nagyszüleid által nyújtott lehetőséget... Ha ők nem segítettek volna, akkor lehet hogy más választ adtál volna...

9. Júlia* (válaszként erre: 7. - Kalmár Edit)
2008. dec. 1. 11:59

Ők a nevelésemben vettek részt,

az anyagiak megszerzésére viszont köteleztek.


Igen, könnyen megállok a lábamon, mivel 42 éve kőkeményen dolgozom, úgy, hogy hajnali 4- kor kelek.


Nem találok rá indokot, hogy valaki a testével keresse a pénzt.


Én inkább takarítok.

2008. dec. 1. 11:52

Furcsa dolgokat tud az élet produkálni valóban, de mindegyik prostinak meg van az oka, hogy miért lett az!

Én sem születtem annak, de

IGEN:-)))))))))))))

7. Kalmár Edit (válaszként erre: 6. - Júlia*)
2008. dec. 1. 11:51
Senki nem születik prostinak. Úgy könnyű megállni a saját lábadon, ha a háttérben ott voltak/vannak a szülők, nagyszülők.
2008. dec. 1. 11:43

Hála a jó Sorsnak, nem prostinak születtem,

és meg tudok állni a saját lábamon, ezért pedig örök hála a szüleimnek és nagyszüleimnek.


NEM!

2008. dec. 1. 11:40
Elgondolkodtató! Hány házasságban élnek érzelem nélkül, csupán anyagiak miatt! Tehát az élet úgy hozza én bizony lennék, ha nem visszataszitó és szimpátia is van, aztán majd csak megjön az érzés is)))))))))))) a nagy örege is azt mondták legyen meg az esküvő és majd a szerelem is megjön:-DDD
2008. dec. 1. 10:27

Változó: osztom a véleményedet!


Szerintem az is lehet egy tényező, hogy éppen milyen élethelyzetben lenne az ember. Ha teljesen kilátástalan az élete, és már nem tud mihez kezdeni, akkor igencsak kedvező egy ilyen ajánlat. Csak vannak akik kapnak rajta, meg van, aki büszkébb ennél (vagy az önértékelése nagyobb. Vagy akármi...).

2008. dec. 1. 10:24
nem
2008. dec. 1. 10:20

Relatív. Milyen pasi, mennyi pénz, milyen körülményekkel a háttérben...


Persze azt illene írni, hogy "ááááááááá, dehoooogy", de szerintem ez legtöbbször (tisztelet a kivételnek) álszent dolog lenne...


Szerintem sokan örülnénk neki, főleg ha a pasi hős szerelmes...

2008. dec. 1. 10:18
Én nem
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook