Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelombozó egy friss kapcsolatban szellenteni a másik előtt? fórum

Lelombozó egy friss kapcsolatban szellenteni a másik előtt? (beszélgetős fórum)


2021. nov. 4. 22:32
Még jó hogy bele nem lépett... 🙂
12. Mézes-Krémes (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. nov. 4. 08:56

Jó kifogás sose rossz. 😀 Tuti nem ezért hagyta el a nője, volt ott még bőven más is...

A fingás az egy természetes testi folyamat, és mindenki fingik naponta többször is. Nincsen kivétel. Aki ezt nem tudja feldolgozni az álszent, és menjen is amerre lát. Szerintem meg lehetett volna beszélni a palival, hogy ne fingadozzon ennyit a közös kádban. Ha ezt sem volt képes megadni, akkor ott nyilván a kádban durrogás csak a jéghegy csúcsa volt.


De kizárólag iyesmiért az ember nem bont fel egy JÓ kapcsolatot... Persze fontos ezt is kulturáltan csinálni, és nem 0-24 hangosan durrogtatni otthon sem. Engem mondjuk az ilyesmi nem zavar, de én sunyiban tolom, hiszen mégis nő vagyok, vagy mi. Ettől függetlenül volt már olyan, hogy olyat ettünk ami miatt hiába sunnyogtam, meg mentem félre, könnyfakasztó szaga volt. 😀 Nem váltunk el még ezért! Viccet csináltunk belőle.


Amúgy a férjem az első közös együttalvásnál véletlenül fingott egy hatalmasat félálomban. Elfelejtette hogy nincs egyedül. Hatalmas röhögés lett belőle.

2021. nov. 4. 08:17
Ha véletlenül történt, akkor bem olyan nagy baj. De szándékosan ne csináld.
10. globus (válaszként erre: 8. - Jakabjanka)
2021. nov. 4. 05:43
Ááá, csak tananyagban bővelkedne. Jelentkezőben nem 🙂
9. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 4. 00:13
Ne foglalkozz vele, nem nagy ügy. HA igazán érdekled akkor nem fog ilyen apróságokkal foglalkozni.
8. jakabjanka (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. nov. 3. 23:06
Tuti meggazdagodnék, ha férfiaknak tartanék kiképzőtáborokat azért, hogy legalább körülbelül alkalmassá váljanak egy nővel való párkapcsolatra...
2021. nov. 3. 23:02
Nem feltétlenül a lelombozó kifejezést használnám rá. Viszont, ha különben tetszel neki, szerintem, át tud lépni rajta.
6. 184481d874 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2021. nov. 3. 22:54
Igaz,a kapcsolat elején valószinű.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 22:48
Bármennyire emberi dolog, én mindenképpen kínosan érezném magam, akkor is, ha az "elkövető" és akkor is, ha az "elszenvedő" lennék. Szerintem lelombozó lenne...
2021. nov. 3. 22:44
Pár éve lógó orral mesélte férjem barátja, hogy elhagyta a nője. Együtt fürödtek a nagy kádban, és hát ő mindig galambokat eregetett. Most miért, mi rossz van abban?
2021. nov. 3. 22:33

Egyetértek Andi6020-al.Azt is el tudom képzelni,hogy mind a kettő átlép rajta.


Ha később tapasztal másfajta "bunkóságot" akkor el lehet gondolkodni.


Valahol olvastam,hogy egy pár akkor oldódik fel igazán egy kapcsolatban,akkor vannak már igazán együtt ha mernek egymás előtt szellenteni.

2021. nov. 3. 21:09
Igen. Egészségedre.
2021. nov. 3. 21:00

Szerintetek lelombozó a párom számára ha véletlen szellentettem előtte?

Igen, ez az élet velejárója, de egy friss kapcsolatban nem szokás egymás orra alá intézni. Ez sem direkt történt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook