Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lelkiismeret furdalás! fórum

Lelkiismeret furdalás! (beszélgetős fórum)


12. Vikianya (válaszként erre: 11. - 8ffbd63a25)
2010. szept. 14. 17:21
nálunk is vannak hullámvölgyek. Örülök, hogy jobb a helyzet :)
11. 8ffbd63a25 (válaszként erre: 10. - Vikianya)
2010. szept. 13. 21:32
javult!igaz van hogy 5-ször van büntetésben egy nap de nem kell rá csapnom a kezére és így sokkal jobb (nekem is neki is)
10. Vikianya (válaszként erre: 9. - 8ffbd63a25)
2010. szept. 13. 20:55
javult kicsit a helyzet?
9. 8ffbd63a25 (válaszként erre: 8. - Vikianya)
2010. szept. 3. 08:04

Igen nálunk is van bünti "büntisaroknak hívjuk"ahány éves annyi percet kell ott lennie.


Az az egy biztos,hogy a legnehezebb dolog a gyereknevelés de a legszebb is.

8. Vikianya (válaszként erre: 6. - 8ffbd63a25)
2010. szept. 2. 23:26

nem feltételeztem, hogy ütöd-vágod a gyereket :)


Nálunk az ágyba rakós bünti vált be korábban, most már csak a szobájába küldöm.

Te használsz büntit?

2010. szept. 2. 21:33
Az tény, hogy az anyaság a legszebb dolog a világon, de az is tuti, hogy a legnehezebb a gyereknevelés. És csak akkor tudjuk meg, jól csináltuk-e, ha felnőttek...
6. 8ffbd63a25 (válaszként erre: 5. - Vikianya)
2010. szept. 2. 21:31
hát igen a verés nem megoldás.a kezére csak akkor csapok már rá a mikor 100szor elmondom "ne nyúl a videóba".ja meg a telefon a tiltott zóna mivel 3 telefont már elhasznált 1 év altt de ezt már megtanulta szép szavakkal.nálunk is vannak szabályok amit 99% be is tart.szóval senki ne higgye hogy ütöm-vágom a gyerekem.
5. Vikianya (válaszként erre: 3. - 8ffbd63a25)
2010. szept. 2. 21:24

szerintem a verés nem megoldás, és szerinted sem (különben nem lenne lelkiismeret furdalásod). Nem mondom nekem is néha úgy kell visszafogni magam, de csak akkor tudjuk neki megtanítani azt, hogy tartsa kordában az érzéseit, ha mi is úgy teszünk. Nálunk a bünti és a határozottság segít. Néha - ha nem komoly dologról van szó - akkor engedünk a szorításból, de ha valami muszáj, akkor muszáj (pl : lefekvés, biztonsági öv) Az ilyeneknél nincs apelláta

+ a figyelem elterelés. Sokszor előre lehet tudni, hogy az adott helyzetnek rosszalkodás lesz a vége. Ilyenkor elejét kell venni a problémának

2010. szept. 2. 21:23
Az enyéim kisebbek, de ez a gond állandóan fennáll:( Őszintén... néha igenis elfáradok. Csak reménykedem, hátha holnap jók lesznek. Persze a nagyszülők folyton mondják, hogy mi nem voltunk ennyire rosszak... Én is szeretném tudni, meddig kell még kibírni. Bár az az igazság, örökké lesznek bajok, csak mások. Persze szakértők talán tudnak segíteni, de nem minden hatásos.
2010. szept. 2. 21:18

Van egy 3.5 éves kisfiam.Akit imádok és ő a legfontosabb számomra.

De sajnos van egy kis problémám.

Néha úgy kihoz a sodromból,hogy néha bizony rácsapok na persze nem verem a gyerekem sőt nem is vagyok a verés híve csak a kezére vagy a seggére de azt is már akkor ha 10szer rászolok és a füle botját se mozgatja.És az ovi kezdése óta vannak ilyen problémák.

Ki hogyan lett/lesz túl a hiszti korszakon?

Amúgy egy tüneményes szeretetre méltó kismanó.

Csak egy kicsit szófogadatlan!

2010. szept. 2. 21:13
mi a baj?
2010. szept. 2. 21:12
Valakitől tanácsra lenne szükségem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook