Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most ezért legyen rossz a lelkiismeretem? fórum

Most ezért legyen rossz a lelkiismeretem? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 14. 13:56
Az a tipusú ember aki szerint ő a "number one". Tehát mindennek körülötte kell forognia, ő a Valaki, és a környezetének őt kell szolgálnia. Az hogy visszamentél dolgozni természetesen nem tetszik neki, mert így már nem kizárólag őt szolgálod. Miért nem küldöd el végleg? Sosem fogsz neki számítani, te csak a háttér vagy. Így akarod élni az életedet? A fórumjaidban úgysem lehet megváltani a világot. Segíteni senki sem tud, megerősítést pedig kaptál ahhoz, hogy lépj. Ugyan miért ne boldogulnál nélküle?
47. pirosbegre (válaszként erre: 45. - Aniko.k)
2012. aug. 14. 13:44

De ha most elmegy 3 hétre mikor mentek pszichológushoz?

Egyébként itt a megoldás. Nem lesz otthon majd 3 hétig, meglátod mindent meg tudsz csinálni nélküle. Mire visszajön közölheted vele nincs rá szükséged.

Egyébként aki rosszindulatú (én nem) gondolja azt minek írsz ki ennyi fórumot ugyanerről a témáról mikor a napnál is világosabb.

Ha butorkiállításra mennél megoldanád néküle Te is tudod.

Ha az érzelmekre gondolsz sokáig fogsz még így szenvedni. De gondolj a gyerekekre, Nekik így nagyon jó? 2-3 nap és elmúlik az apu hiányzik. A kicsivel is alig van, a nagy meg nem is az övé.

46. d6fd5940b1 (válaszként erre: 45. - Aniko.k)
2012. aug. 14. 08:23

na pufff..


kíváncsi leszek hogy alakulnak a dolgaitok...:/

45. aniko.k (válaszként erre: 44. - 91d4989ab9)
2012. aug. 14. 08:16

Tegnap este elbeszelgettem vele. Elmondtam neki, hogy ez nekem nagyon rossz igy es azt szeretnem hogy elmenjen. Elkezdett elöször hatralni, majd fogadkozni hogy minden rendben lesz. Azert mert meg vannak erzeseim iranta, es mert a gyerekeknek is kell a ferfi a haznal, belementem abba, hogy ha eljön velem a psichologushoz es ott egy harmadik szemely segitsegevel meg tudjuk oldani a problemainkat akkor ok, de ha ugy latom nem latja be, es a psichologus is inkabb a valast latja epitöbbnek nalunk akkor legyen az.


Tegnap este emlitettem neki többek között ezt a nekem fajo esetet is neki:

Elmentünk setalni a kicsivel, erre felhivja egy baratja

" holnap megyünk bringa turazni, jössz te is ?"

erre a parom persze hanykor ?

megbeszeltek.

( Feltünt , hogy meg sem kerdezi van -e ellene valami kifogasom hiszen holnap hetvege van es ilyenkor alltalaban nappal közös progikat tervezünk, de ok. )

Megyünk tovabb erre megszolal :

" Most olyan szinten van az IOB softverünk hogy a jövö heten elutazom Berlinebe egy hetre majd Londonba , es ha minket helyen bejött akkor New York-ba befektetöket keresni. "

Erre nem birtam tovabb es szoltam neki, hogy talan engem is meg kene kerdeznie hogy van -e ellene valami kifogasom ?! Mert amig ö itt hetekig tavol van , nekem kell megoldanom a gyerekeket. Tudom , hogy milyen fontos neki a cege, ugy hogy biztos nem fogok ellene lenni hogy elmenjen befektetöket akviralni, de szerintem egy elettars es apuka akkor elettars ha otthon az asszonnyal megbeszeli az ilyen kaliberü terveit es nem csak az asztalra dobja. Megyek punk tum.

Kerdeztem töle te mit szolnal ha en azt mondanam neked holnap megyek milanoba butokiallitasra. Termeszetesnek vennem, hogy te a gyerekeket elrendezed stb. ? Hat nem hinnem hogy vigyznal rajuk. Erre Ö : Egy csaladban csak egy epithet karriert !

Erre en: Ezt a kapcsolatunk elejen is közölhetted volna !

44. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 14. 00:48

szerintem benned van a hiba, hogy még vele vagy, kiirod ezt a rengeteg forumot róla hogy milyen barom ahelyett hogy tennél valamit, ennyit szerintem nem ér meg az a szép ház se



add el vegyél egy kisebb lakást amit fizetni tudsz és élj boldogan a gyerekeiddel

43. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 26. - Aniko.k)
2012. aug. 13. 22:35

Értem,azt hittem a férjed miatt..

de a gyerkőc miatt se legyen.Sok gyerek jár bölcsibe,míg a szülők dolgoznak,ha olyan rossz lenne ott neki,biztos tudnál róla..Keress sok sok pénzt,és állj talpra!Nincs szükséged erre az emberre!:)

42. pirosbegre (válaszként erre: 31. - Aniko.k)
2012. aug. 13. 19:41
Kapcsolatfüggő vagy? Volt valaha hogy egyedül laktál? De nem vagy egyedül, ott van Neked a 2 gyerek. Tudom, nem jó mikor este senki nem bújik hozzád, de ez a pali még csak nem is bújik. Ennél csak jobbat érdemelsz. Kérdeztem már hogy mit eszel rajta. Nem ítéllek el, csak próbálunk Neked segíteni. Tűzd ki a célt hogy jobb lesz Neked nélküle.
41. d6fd5940b1 (válaszként erre: 40. - One euro)
2012. aug. 13. 19:36

neeeeem :))

akkor jó :)

am arra gondolok,hogy az ismeretségi körömben hál'istennek sok ügyes kezű férfi van,aki festéshez,tapétázáshoz, laminált padlózáshoz nem hív szakembert,hanem maga megcsinálja.. persze, ezekhez vagy ért az ember, vagy nem... de azért jó ha nem kell mindenért plusz 10ezreket kiadni :)

40. one euro (válaszként erre: 39. - D6fd5940b1)
2012. aug. 13. 18:59
Ugye, te nem valami amatőr jós vagy? Mert te is mellé:)))
39. d6fd5940b1 (válaszként erre: 38. - One euro)
2012. aug. 13. 18:57

most mellényúltál, mert azt majdnem ;) :D


csak nem te vagy az említett férj? :D

38. one euro (válaszként erre: 37. - D6fd5940b1)
2012. aug. 13. 18:08
Van úgy ,hogy szenvedünk valamiféle hiányosságban ,szakember és ezermester ugyanaz? Szóval ha te megnézted a vészhelyzet sorozatot akkor már műteni is képes vagy?
37. d6fd5940b1 (válaszként erre: 36. - One euro)
2012. aug. 13. 17:52

persze,nem baj, csak nem muszáj annak lennie :)

a lényeg, hogy ne kelljen mindenhez szakembert hívni, na... :D

36. one euro (válaszként erre: 35. - D6fd5940b1)
2012. aug. 13. 17:45
Ezermester valaki az soha sem baj ,inkább képesség és ha valaki szorgalmas az nagyon példás magatartás ,bár eredmény szempontjából édes mindegy !:))
35. d6fd5940b1 (válaszként erre: 34. - Bajella)
2012. aug. 13. 17:27

hát, figyi.. ha egy szimpla székláb vissza kalapálásról beszélünk pl, akkor azért ne kelljen már segítséget kérni 1 asztalostól...:D


nem mondom,hogy mindenki legyen ezermester, de sztem van pár dolog,amit normális férfiember el tud végezni egy maga :)


persze van amit 1 nő is...de ha van egy genetikailag férfi a háznál,akkor azt néha nem ártana villogtatnia is kicsit.. :) és nem csak a csapkolódásban kimutatott erejével.... :)

34. bajella (válaszként erre: 29. - D6fd5940b1)
2012. aug. 13. 17:22
az eredmény a fontos vagy az ,hogy ki végezte el?
33. d6fd5940b1 (válaszként erre: 31. - Aniko.k)
2012. aug. 13. 17:16

erőszakosan persze, mert hianyzik nekik az apjuk... :/

az én lányom is érezhetően nyűgösebb volt,mikor 3 hétig mamáéknál voltunk,apa nélkül..

2012. aug. 13. 17:14
Ilyen volt az Én exem is! Mikor mertem szólni, hogy néha Ő is lenyírhatná a füvet, az volt a válasza, hogy itthon vagyok kitelik az időmből, három kisgyerek mellett! Ő is más világban élt!:(
2012. aug. 13. 17:04
de most kerlek segitsetek. Öszinte leszek es elmondom hogy en mar öt elküldtem nem is egyszer mert erzem hogy nem jo ember, de mikor egyedül voltam szinte fizikailag fajt hogy elment. Gyengenek erewztem magam, kimerültnek, es 1 het mulva felhivtam es visszahivtam. Mit csinaljak hogy ne legyek ilyen gyenge ? Hozza teszem hogy a gyerekek is furcsan , nemileg eröszakosan viselkedtek amikor nem volt itthon.
30. aniko.k (válaszként erre: 29. - D6fd5940b1)
2012. aug. 13. 17:00

tökeletesen leirtad, tenyleg megcsinaltatna massal

.

29. d6fd5940b1 (válaszként erre: 23. - Serina)
2012. aug. 13. 16:55

az hát... :D

a régi kor gyermeke... :D


azért talán barkácsolnia nem az asszonynak kell... :D bár,gondolom azt is megcsináltatja mással :D

28. d6fd5940b1 (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2012. aug. 13. 16:54
ott a pont! :) egyet értek teljes mértékben!
27. andi6020 (válaszként erre: 26. - Aniko.k)
2012. aug. 13. 16:50
Ki ne lépj! Pénzt keresel, jól is érzed magad, és legalább emberek között vagy. Kinyílik a világ, és lehetnek lehetőségeid. A négy fal között a gyerekkel, a párodra utalva.....úgy sosem lesz kiút.
26. aniko.k (válaszként erre: 24. - 4f8ae69d1b)
2012. aug. 13. 16:47
a kicsi miattm mert ö ugye most bölcsibe van addig amig en dolgozom. Tenyleg olyan rossz ott neki, es az anyja mellett lenne a helye ? De ha felmondok akkor elvesztem a melohelyemet ahol szivesen dolgoztam es szerettek is engem.
25. d6fd5940b1 (válaszként erre: 22. - Aniko.k)
2012. aug. 13. 16:39

már ne haragudj, de akkor ő egy hülye f@** :D ez aztán viselkedés.. :D


olvastam a többi fórumod címét is, hát csodálom, hogy még mellette vagy... :/

2012. aug. 13. 16:37

Miért lenne emiatt rossz a lelkiismereted,mikor egy másik fórumodon leparasztozod,köcsögözöd..?

Szerintem ezen már túl vagy..

23. Serina
2012. aug. 13. 16:35
Undorító a férjed hozzá állása, és ha te nem nyírsz füvet akkor ellep titeket a gaz? Bocs, de én már tombolnék, a férjed az a tipikus férfi, aki elvárja h minden rendben legyen otthon minden téren, az asszony csináljon mindent, aztán hazamegy a kényelmesbe. Bocs, de hányinger.....
22. aniko.k (válaszként erre: 12. - D6fd5940b1)
2012. aug. 13. 16:29
Na egyszer ezen nagyon felhuzta magat ! Azt talaltam mondani hogy a fizikai munka szerintemm nehezebb minbt a szellemi munka, mert az fizikailag es szellemileg is leepiti az embert. Ezzel ellentetben a szellemi munka fizikailag nem annyira megeröltetö. Ezt ö teljesen magara vette es 3 napig csak csapkodott.
21. d6fd5940b1 (válaszként erre: 18. - Aniko.k)
2012. aug. 13. 16:29

:/ na az nem jóóóó..:/


nem próbáltatok meg leülni és megbeszélni?

mondd neki,hogy neked ennél több segítségre lenne szükséged..

és igen is jó hogy dolgozol, mert kicsit kiránt a megszokott közegből..

/am tudom mit érzel.. anno nekem is felüdülés volt kicsit kimozdulni a hétköznapok megszokott üteméből,mikor visszamentem befejezni a gyakszimat/ :)

20. andi6020 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 13. 16:25

Majd minden fórumod azzal kapcsolatos, hogy milyen gyökér a párod.

Nem tudom, miért csodálkozol.

Inkább magaddal szemben lenne lelkiismeret furdalásod, hogy elcseszed az életed egy ilyen pali mellett.

19. pirosbegre (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 13. 16:25

Még mindíg Vele vagy? Léptesd már le, elvégre a Te lakásodba lakik. Ja, és tudjuk h. könyvesboltba jár naphosszat. Ő meg ott pihen.

Nehogy lelkiismeretfurdalásod legyen miatta. De amikor dobod akkor se.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook