Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki megcsalás fórum

Lelki megcsalás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. Hedda13 (válaszként erre: 8. - 4c30444687)
2011. dec. 26. 11:03

Nagyon rossz példa, de a férjem sem tudott elengedni. Mikor megbeszéltük,elválunk, öngyilkosságot követett el. Hogy ezzel visszatartson.

Én találtam meg, míg élek, nem heverem ki...

12. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Hedda13)
2011. dec. 26. 10:58
értem én, de "Ő" nem hiszem, hogy félállású barátnőt akart.
11. Hedda13 (válaszként erre: 7. - 6b006fc769)
2011. dec. 26. 10:50

A férjem csalt meg engem régebben. Alkoholista volt, nem törődött velem, de rendesen dolgozott. A gyerekek szeretik, okos, értelmes.

Vágytam a szeretetre, s jött Ő...

10. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - B9da99c0c2)
2011. dec. 26. 10:50
szerintem is.
9. b9da99c0c2 (válaszként erre: 7. - 6b006fc769)
2011. dec. 26. 10:38
Teljesen igaza van:))
8. 4c30444687 (válaszként erre: 4. - Hedda13)
2011. dec. 26. 10:36
Ez a nem tudtam a gyerekeimet otthagyni nagyon-nagyon szar szöveg. Mégis milyen példa ez a gyerekeidnek?
2011. dec. 26. 10:28
Ha ezt mondta, valószínű, hogy így is érez. Ha mindent feladott elvárja, hogy teljes ember kapjon. Mivel nem kapta meg, amire vágyott, tovább kereste.
2011. dec. 26. 10:17

Te mit érzel? Ő mit érez? Férjed mit érez? Ki kit csalt meg?


Csak egy kérdést még senki nem tett fel: a gyerekek mit gondolnak az anyjukról? A saját családjukban vajon hogy érzik magukat? Anyuka este átballag a pasijához aludni...reggel dolgozni megy, délután hazajön, főz, mos, takarít, aztán este megint átballag a barátjához ott aludni....


szerintem egy ilyen szituáció hosszú távon senki által nem tolerálható, ebbe előbb-utóbb mindenki belenyomorodik.

5. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Hedda13)
2011. dec. 26. 10:13
Feladott érted mindent, Te meg elválni sem voltál hajlandó. Nem furcsálom, hogy ez lett a vége.
4. Hedda13 (válaszként erre: 3. - Inkábbíjász)
2011. dec. 26. 10:09
Igazatok van, itt van a gubanc. Én nem tudom, fordított helyzetben mit tennék. De az a dolog, hogy a gyerekeimet otthagyjam, nem ment. Választanom kellett volna? Azt nem írtam le, hogy minden nap nála aludtam, főleg az utóbbi fél évben. Engem megcsalt a férjem, s őt arra kértem, ha másvalaki jön, szóljon. Legjobban az bánt, hogy megígérte, s nem tette meg.
2011. dec. 26. 10:04

Fordított esetben, ha a te szerelmed élne a családjával, és, ha ideje van rád, foglalkozna veled, akkor te ezt meddig bírnád?


Ne érts félre, nem itélkezem, még véletlenül sem, de picit gondolj bele az ő helyzetébe is. Gondolom azt remélte, hogy egy idő után lépni fogsz, és hozzá mégy.

Ez nem történt meg, felnyílt a szeme. Teljesen normális dolog, hogy boldog akar lenni! Ha veled nem tud teljes mértékben, akkor keresni fog olyat, akinek csak ő van.

Ez ennyire egyszerű.


De, nem ismerjük a helyzetet töviről a hegyire, ezt csak ti tudjátok.


Az viszont nagyon nem szép tőle, hogy téged kibeszél. Sőt, nagyon ostoba dolog. De, gondolom, kétségbe van esve, szeretetre éhezik. Máshol megkapja azt a figyelmet, amit tőled szeretett volna.


szvsz.

2011. dec. 26. 10:04
Háááááát! Ne haragudj, de tényleg fura,hogy együtt élsz a volt férjeddel, mert muszáj.... Ezt fordított esetben te hogy viselnéd????
2011. dec. 26. 10:00

Kedves Fórumozók!


Egy történetet szeretnék megosztani veletek, kérném a véleményeteket.

44 éves nő vagyok, 3 éve jöttem össze a kedvesemmel, hasonló korú. Ide költözött hozzám a városomba, mindent föladott. Én még nem váltam el, egy lakásban élek a férjemmel, s akkor még két gyerekkel. A gyerekeimet nem akartam elhagyni, mivel ők semmiképpen nem jöttek volna velem.Így kedvesem a közelben bérelt lakást, s azt éreztem, a szerelmünk nagyon erős. Az utóbbi hetekben megváltozott, hideg lett és közömbös, alig mondta, hogy szeret, hamar kiabált velem, szóval éreztem, valami nincs rendben.

Karácsonyi "ajándékként" kaptam, hogy kiderült, egy ideje hosszú skype- és telefonbeszélgetéseket folytat egy kolleganőjével, ha nem vagyok vele. Mivel én raktam föl neki a skype-ot, belenéztem. Órákon át elemeztek ki engem, hogy milyen szemét vagyok, stb. Én voltam a téma. míg végül eljutottak oda, hogy telefonszexelni fognak, stb.

Mikor a páromtól rákérdeztem, azt mondta, ez csak játék. De én úgy érzem, megcsalt...Olyan sms-eket küld a nőnek, hogy "imádlak", "csók", meg a bugyija színét elemzik...stb.

Nekem ez nem játék, úgy érzem, becsapott. Persze, mindenért engem hibáztat, hogy kellett neki lelki társ, mert én nem hallgattam meg...Szerintetek????

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook