Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki bajok - pszichológia szak fórum

Lelki bajok - pszichológia szak (beszélgetős fórum)


11. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Alnisa)
2022. okt. 19. 11:48

Róluk nem derül ki, hogy nekik lelki bajuk van. De igen, a legtöbb pszichológus defektes.


Mindamellett lehet, hogy segít nekik a saját problémájuk feldolgozásában, ha már megértik az ok-okozati összefüggéseket, már hasznukra vált.

10. f7f780f355 (válaszként erre: 9. - Alnisa)
2022. okt. 19. 11:08
Kar h azok nem orvosok xdd
2022. okt. 19. 10:54
Én viszont Bichi-vel értek egyet. Ha neked is szükséged lenne egy orvosra, akkor nem biztos, hogy jó ha ezt tanulod. Én biztos nem szívesen mennék egy lelkileg labilis orvoshoz, hogy segítsen, ha neki is nagy gondjai vannak.....
2022. okt. 19. 10:23
Szerintem mindig az kezd el pszichológiát tanulni, aki önmaga is úgy érzni, hogy szüksége van rá. Szóval, hajrá! :)
2022. okt. 19. 10:12
Az osztálytársaim közül is csak az az egy lett pszichológus, akiről kívülről is látszott, hogy szüksége lenne egyre.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 1a24515862)
2022. okt. 19. 09:56
::)))
5. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 09:46

Végre valami címzetes...

Ha csak jó megoldásokat szeretnél,okfejteni,elemezni,ahhoz elég szakirodalmat olvasni(is).Én is pont így jártam,csak nem lelki bajokkal.

4. 1a24515862 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 09:30

Nyugodtan vágjál bele. Ha fiatalabb lennék, én is belevágnék.

Az ismerősökkel ne törődj.

Sok szerencsét!

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 07:17

Nem ismerünk, de én is ismerek olyan embert, akiről azt gondolom hogy alkalmatlan lenne rá, szóval simán lehet, hogy igazuk van.Szerintem egy pszichológusnak eleve lelkileg kiegyensúlyozottnak kell lennie, tehát ha te nem érzed magad annak, akkor az alapból nem a legjobb.

Persze ha van jó pár éved, amit feláldozol, aztán majd meglátod, akkor ez is egy opció, hozzátéve, hogy ott is lehet "kretén" tanár.

2022. okt. 19. 00:54

Azt, hogy milyen szakember lehetsz nehogy már az ismerősök döntsék el előre. Ők ezt tanulták és értenek hozzá?


Mindenféle tanulás a hasznodra válik.

Nyugodtan vágj bele, sok sikert hozzá!

2022. okt. 19. 00:12

Arra gondoltam, hogy mivel sok lelki bajom van, pszichológiát szeretnék tanulni, önismereti céllal is. De több sok ismerős szerint ez rossz ötlet.

Mert úgysem lesz belőlem jó szakember, meg a pszicho szak nem öngyógyításra való.

Magyarból-biológiából jó vagyok. Kémiát általánosban szerettem, gimiben kretén volt a tanár.

Angol-német nyelvvizsga van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook