Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan pszichológus is, aki nem maszek, hanem a tb fizeti? Nincs pánikbetegségem, csak magánéleti és lelki válsággal kűzdök fórum

Van olyan pszichológus is, aki nem maszek, hanem a tb fizeti? Nincs pánikbetegségem, csak magánéleti és lelki válsággal kűzdök (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 31. 08:06

Ha pszichiáterhez kerülsz, első dolga lesz antidepresszánst felírni!

Szerintem keress valami hobbit magadnak, lehetőleg társaságban, valami rendszeres elfoglaltságot. A gyógyszer csak függővé tesz.

9. gerna (válaszként erre: 8. - Katinkaboszi)
2009. aug. 31. 07:38
Azért inkább pszichiátriára, mint neurológiára. Bp-en a kerületi ideggondozóba (beutaló sem kell).
2009. aug. 31. 06:57

Minden kórház és klinika idegosztályának van saját, TB által fizetett pszichológusa, mi több, pszichiátere is, ehhez az ottani szakrendelő ad hasonlót, mint a beutaló,

még a gyerekeknél is van

kérj időpontot és beutalót a neurológiai szakrendelésre, a legközelebbi kórházba,vagy klinikára.

2009. aug. 31. 06:28

Bocsi: Pszichiáter:D

Korán van még.

2009. aug. 31. 06:27

Gyógyszert csak pzsichiáter ír fel,a pszhichológus terápiával gyógyít. Nem mindegy:)

Én pszchológus valóban családsegítőkben van,én is oda jártam nemrég. Nekem sokat segített,és nagyon okos dolgokra világított rá:)

5. Jucc28 (válaszként erre: 4. - Canon01)
2009. aug. 31. 05:37

Sajna nem mindegyik ideggondozóban van terápia. :( Felírják a gyógyszert és kész.

Jobb helyeken el is beszélgetnek az emberrel.

2009. aug. 31. 02:11
Keresd fel a háziorvosodat, és kérjél tőle beutalót az ideggondozóba.
2009. aug. 31. 01:58
A helyi családsegítőkben többnyire van ingyenes pszichológiai tanácsadás.
2009. aug. 31. 01:06
Miért ne lenne?!
1. #Nik
2009. aug. 31. 01:01
Van olyan pszichológus is, aki nem maszek, hanem a tb fizeti? Nincs pánikbetegségem, csak magánéleti és lelki válsággal kűzdök

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook