Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lejárt bankszámlára utalásnál mennyi idő alatt intézkedik a bank? fórum

Lejárt bankszámlára utalásnál mennyi idő alatt intézkedik a bank? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 21. 17:36

10 éve még Magyarországon az éterben keringett a félreküldött pénz, és csak személyesen a bankban tudtam elintézni hogy visszakapjam.

Itt külföldön a privát személynek félreküldött pénz 2 nap múlva visszajön, a cégeknek küldött el sem indul.

2022. febr. 21. 17:34
Sajnos a nav utalta rá az SZJA-t, vártuk, és nem jött meg mint sok más embernek, és ma azt mondták a Navban, hogy ki lett utalva ,szóval ha vissza jött volna az utalás azt látta volna az ügyintéző. :(
2022. febr. 21. 17:21
Vissza fog menni a pénz. Az időt nem tudom, de nálunk munkahelyen volt ilyen és szerintem pár nap alatt visszafordul.
2022. febr. 21. 17:20
Nem létető bankszálára nem lehet utalni.
2. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 17:16

Szerintem nem élő (tehát megszűnt számla ) esetén automatikusan elutasítja az utaló felet,tehát nem lehet rá fizetni.

Jártam már így,hogy Fiamnak régi számlájára utaltam ebankon,de hibakódot írt,így el sem ment a pénz!

Tehát érzékeli a bank,hogy nem élő a számlaszám.

De lehet nem jól tudom :)

2022. febr. 21. 17:06

Sziasztok!


Sajnos ma vettük észre, hogy a férjem egy régi megszűnt számlaszámra utaltatott pénzt.

Valaki járt így, vagy tudja mennyi idő amíg a bank el tudja intézni a dolgot? köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook