Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet rájöttem, hogy még mindig szeretem? fórum

Lehet rájöttem, hogy még mindig szeretem? (beszélgetős fórum)


2021. okt. 18. 09:02
Azóta is az újjal vagyok, néha fellángol bennem a régi, aki még mindig vár rám. Valószínűleg csak a régi életünk hiányzik, az ahogyan szeretett, amit tett értem. Az új egyre jobban szeret, valószínűleg ő is mindent meg fog tenni értünk, csak ő más természet, és nekem ez fura, mert hozzá voltam szokva a rajongáshoz, és hogy elhalmoznak mindennel.
22. D.o.n.
2021. okt. 2. 06:44
Hahó fórumnyitó! Mit döntöttél?
21. D.o.n. (válaszként erre: 20. - D.o.n.)
2021. szept. 27. 11:55
De végtelen türelemmel, elfogadással, szeretettel biztos van példa rá, hogy a bizalom visszaszerezhető.
20. D.o.n. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 27. 11:53

Azt is vedd számításba, hogy az általod elhagyott férfiú oké, hogy most vissza akar szerezni, de vajon túl fogja tenni azon magát, hogy mással is együtt tudtál lenni?

Arra gondolok, ha eddig nem volt jó a testi kapcsolatotok, leheletnyi az esély rá, hogy ez feltüzelni fogja és nem eloltani a pislákoló lángját feléd.

19. Érdekes73 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 11:30
Ezek szerint nem tudod melyik érdekel. Viszont ha olyan jó lett volna neked az 1-es akkor nem lett volna 2-es...
18. gabesz55 (válaszként erre: 17. - Bichi)
2021. szept. 24. 10:33
Vagy kiegészítik egymást!
17. Bichi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 08:20
Szerintem ha vacillálsz, akkor igazán egyik sem kell....
16. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 07:25

Egy kapcsolat 2 emberen múlik, továbbra sem tudjuk, hogy mennyi idősek vagytok, mi nem működött a szexnél...


Viszont sztem ne így fogd fel.

Az egyiket választod, amelyikben tudsz hinni, amelyiket szeretnéd megpróbálni.

A másikról lemondasz, és igen, ennek lehet, hogy az lesz a következménye, hogy ő csalódott lesz, haragudni fog rád, még jobban küzdeni érted, stb. Ezt nem tudjuk.

2021. szept. 24. 06:21
Azért, mert kettő között vacillálok, és nem tudom eldönteni, az egyiket meg kell bántanom.
14. Érdekes73 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 23. 21:59
Miért érzed magad rossznak ?
2021. szept. 23. 18:56
Közben az új kapcsolatban úgy alakulnámak a dolgok, hogy azt látom kezd ragaszkodni, minden szépen halad, mégis bizonytalan vagyok, hiányzik a régi életem, a nő aki a másik mellett voltam. A régi 1 hetet adott, és utána örökre eltünik. Nem vagyok rossz ember, sosem voltam ilyen helyzetben, de egyre jobban nem tudom hogy mitévő legyek.
12. gabesz55 (válaszként erre: 5. - Mazee)
2021. szept. 23. 11:25
Az asszony ingatag...
11. a75bab8c96 (válaszként erre: 5. - Mazee)
2021. szept. 22. 10:32
Teljesen egyet értek veled!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Érdekes73)
2021. szept. 22. 06:42
Igen, Tudom, azt is hogy hiba volt ilyen hamar belemenni egy újba, de már megtörténr.
9. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 22. 02:12
Szerintem ha a múlton ábrándozol nem is lesz kibontakozás...
2021. szept. 21. 23:06
Nem lennék képes nyitott kapcsolatra. Az új páromban valószínűleg azért nem látok még mást csak a szexet, mert lehet hogy nem volt még idő kibontakozni.
7. sanyinak (válaszként erre: 6. - Kannanana)
2021. szept. 21. 19:54
Azért ez a nyitott kapcsolat másféle szocializációt is igényel, ez nem nem egy sima racionális döntés kérdése.
2021. szept. 21. 08:01

A nem működött a szex tág fogalom, sok mindenen lehet javítani, ha tényleg fordítotok rá időt, energiát. Akár a férfi egyedül is.

Szerintem nem ő, hanem az akkori életed hiányzik, ami elég más. Én elkezdenék ismerkedni, mert hiába jó a szex a mostanival, ha minden másban borzalmas, akkor ennek a kapcsolatnak semmi jövője nincs.

Az előzővel meg ha tényleg minden más tökéletes volt, akkor el kell döntened, hogy mennyit ér meg neked a jó szex hosszútávon. Ha mindkettőtök élvezi a szexet, csak egymással nem, akkor akár a nyitott kapcsolatot is beemelhetnétek a megoldási opciók közé.

5. Mazee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 06:28
Egyik sem működik, vagy ezért; vagy azért. Kompromisszumokat lehet kötni, de én nem elégednék meg egyikkel sem. Hiszen a mostani nem jó, mert a régit akarod, a régi pedig nem volt jó, mert újat akartál. Szerintem ebben minden benne van.
4. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 3. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 21. 04:21

Meg a "nem működött úgy, mint kellett volna" elég tág fogalom.


Nem hiszem, hogy van olyan, hogy hogyan kell működnie, de ha nem élvezed/élvezitek az valóban nagy probléma. Ennek sok oka lehet, ezt nektek kell tudni, kideríteni, ha akarjátok vagy több energiát tenni az új kapcsolatba.


6 év azért nem kevés, nem lehet ám megúszni a kellemetlen érzéseket...

3. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 04:17

Válaszolva a kérdésedre: lehet. :D


Nincs ezzel semmi, sokszor van ez így.

Azt, hogy hosszabb távon mi lesz, meg jó döntést hozol-e az meg majd kiderül.

Nem minden a szex, akkor már hiányzott, kipróbáltad mással, mert erre volt szükséged.


Azt még próbáld meg tisztázni magadban sztem, hogy a kapcsolat hiányzik, annak az értéke, amit befektettél, vagy konkrétan a másik személy, amit nyújtani tudott neked. Ezt sztem nem könnyű elkülöníteni.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 23:54
Hát a szex ezután sem lesz jobb, és hát az eléggé alapja a kapcsolatnak...
2021. szept. 20. 23:21
Nemrég lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak, mert nem működött úgy a szex mint kellett volna, de úgy éltem mellette mint egy hercegnő, és nem anyagilag értem. Én döntöttem így. Lett egy új kapcsolatom ahol nagyon jó a szex de hiányzik minden más, ami a régivel megvolt. Úgy érzem talán egy lecke volt az élettől, hogy észre vegyem mit dobtam el, mind ezidő alatt az előző arra várt hogy hátha még lesz valami közöttük. Haragudtam rá, azt gondoltam azért nem működött valami, mert nem akar igazán, de nem akartam tudomásul venni hogy nem csupán ettől lehet. Úgy érzem, a másik férfi lerombolta az egómat, és csak most látom, hogy a másik mennyi mindent adott nekem, és talán meg sem érdemlem de még mindig kész adni Eddig haragot éreztem iránta, most hirtelen elmúlt, és azt hiszem ő kell nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook