Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek!!!Hogy lehet lelkileg feldolgozni úgy egy válást hogy én még mindig szeretem a férjem? fórum

Segítsetek!!!Hogy lehet lelkileg feldolgozni úgy egy válást hogy én még mindig szeretem a férjem? (beszélgetős fórum)

21. Herzi
2011. jún. 19. 09:10
Ha még veletek van, akkor beszéljetek, beszéljétek át a problémákat. Mond el neki hogy te még mindig szereted, és neked ezért nagyon nehéz ez, de ha nincs más megoldás és csak úgy tud boldog lenni akkor menjen...mert szereted annyira hogy elengedd. Ha így adod elő, akkor értékelni fogja a tartásodat, és a (nem kisajátító) szeretetedet.
2010. febr. 27. 20:22
Ezt én is szeretném tudni,mármint hogy nő kevert e a dologba!!!Volt veszekedés de nem akkora ege verő!!Szóval a férjem egy edig rohamos idióta lett,aki régen nem azt mondom hogy hú de nyugis volt de eljes ellentétje a mai énjének!!!
19. 2c2de63135 (válaszként erre: 16. - Reni8018)
2010. febr. 26. 20:55
jó és mi az ok? másik nő? valami csak van??? csakúgy nem hagyja el valaki a párját, főleg ha gyerekek is vannak..ő mit mond?
18. Lolita63 (válaszként erre: 16. - Reni8018)
2010. febr. 26. 17:30

Nyilván azért akar válni a férjed,mert v.mi nem kóser a házasságban.Talán jött valaki az életébe?

Nehéz így véleményt mondani,nem írsz róla semmit...így csak találgatni lehet.

17. Zsuzska.. (válaszként erre: 16. - Reni8018)
2010. febr. 26. 16:48
Üljetek le és beszéljetek a dologról, teljesen őszintén és mindent..minden apró dolog fontos lehet ami felett eddig elsiklottatok mindketten!
2010. febr. 26. 16:35
Még nem hagyott el de az a terve.Egyenlőre még itt van velünk,de válni akar.
15. 2c2de63135 (válaszként erre: 12. - Reni8018)
2010. febr. 26. 14:06
ezek szerint ő hagyott el? egyik napról a másikra vagy egy folyamat eredménye a helyzet? tud az érzéseidről?
14. Zsuzska.. (válaszként erre: 12. - Reni8018)
2010. febr. 26. 12:11

A lényeg, hogy magadban zárd le a múltat!

ha ez sikerül onnantól könnyebb lesz minden..ez tapasztalat!!

Nekem ez majdnem 2 évbe telt, de megérte..most boldogan várom a picuromat a mostani párommal!

Az ex férjemmel pedig nagyon jó a kapcsolatunk, telefonon beszélünk és ha jön a gyerekekért (mert nekünk is volt 2 közös)mindig van pár szavunk egymáshoz!

Fel a fejjel, az élet megy tovább!!

2010. febr. 26. 11:51

látod ide is írhatsz akár:) gondolom van más is hasonló cipőben, vagy élt már át ilyen nehéz dolgot.. egyik ismerősöm pl naplót írt, azt mondta ez nagyon sokat segített neki, és azóta is írja, ha jó ha rossz dolog történik vele. és ma ha visszaolvassa sok mindenen csak elmosolyodik és tovább lapoz..

most lépnem kell, ha gondolod írj privit, du-este felé leszek ismét

2010. febr. 26. 11:36
Köszönöm a tanácsokat,nagyon jól esik!!
11. 81Krisztina (válaszként erre: 5. - Reni8018)
2010. febr. 26. 11:25
Ez már biztos dolog? Nagyon sajnálom hogy így alakult. :( egy jó darabig biztos nehéz lesz... de ha zökkenőmentes lesz a válás, intelligensen meg tudtok mindenben egyezni, és jó kapcsolatot tudtok fenntartani (márcsak a gyerekek miatt is), kialakulhat valami barátság féle. Sajnos el kell engedni a másikat, ha menni akar, én is tudom milyen pocsék ez. Menjen a dolgára, így te is lehetsz még boldog, akár más oldalán. Nem rajtad múlott szerintem ez az egész, bár általában mindenhez két ember kell, csak az nem mindegy milyen arányban vesznek részt. Sok erőt kívánok neked. szerintem az a legjobb ha valakinek ki tudod beszélni azt ami fáj, ez nagy segítség minden helyzetben.
10. FormáSan (válaszként erre: 9. - Reni8018)
2010. febr. 26. 11:21

szegénykém:-(

A gyerekek legyenek a fontosak! Velük foglalkozz és csináljatok közös programokat, hogy ki tudják zökkeni ebből az állapotból, mert ha nem teljesen bekattansz és Ők látják a kárát! Minden esetre az apjukat soha ne szidd és ne mondj rosszat róla a srácoknak! Nehéz nagyon nehéz, de légy türelmes magaddal és foglad el magad valamivel! Akár a házi munka akár a munka, akár séta bármi csak ne gondolkozz és ne filozz, hogy ha nem igy lett volna mi lenne! Ez megtörtént és vége, tedd rá a pontos TE magad, de ezt csak Te és Te tudod megtenni, senki más!

2010. febr. 26. 11:15
Pedig már nagyon nagyon túl akarok esni rajta!!!Mert az idegeim teljesen kivannak ráadásul még van két lányom is akikre tekintettel kell lennem!!
2010. febr. 26. 11:15
Sokféleképpen. Leginkább valamilyen önismereti-terápiás módszerrel. Szerintem ilyen esetben elkel a segítség.Kérdés persze, hogy tartasz-e egyáltalán már ott, hogy fel akarod dolgozni, vagy egyelőre csak a kötődés felszámolása az aktuális teendő...
2010. febr. 26. 11:15

Igen, az idő segít, ezt tapasztalatból mondom, addig meg kell 1-2 nagyon jó barát. Már ha biztosan nincs esély az újrakezdésre...

ne legyél sokat egyedül, vegyen körül mindig család, barátok, szervezzetek programokat, hogy ne legyen időd egyedül búsulni és sírdogálni.

2010. febr. 26. 11:15

nehezen, de muszáj túllépned!

Én is ebben a cipőben jártam 5 évvel ezelőtt, de lezártam a múltat..igaz nagyon rossz volt és sokat sírtam..de aztán jött egy másik férfi az életembe és most boldogabb vagyok vele, mint valaha is voltam!

5. reni8018 (válaszként erre: 2. - FormáSan)
2010. febr. 26. 11:14
Ebben igazad van mármint hogy a boldogtalanság az ember arcára van írva ilyen helyzetbe és csak néz ki a fejéből!!!
2010. febr. 26. 11:14
egy jó ideig nem fog menni
2010. febr. 26. 11:13
húú, nem irigyellek, nagyon nehéz lehet így neked.
2010. febr. 26. 11:13

majd az idő segít, nehéz lesz és talán hosszadalmas is! Drukkolok neked hogy minél előbb sikerüljön!

Talán majd egy új kapcsolat segít egy picikét, de azt is meglelni, hiszen a boldogtalanság az ember arcára van irva és úgy meg még a kutyának sem kell!

2010. febr. 26. 11:12
Segítsetek!!!Hogy lehet lelkileg feldolgozni úgy egy válást hogy én még mindig szeretem a férjem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook