Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet hogy megcsal? fórum

Lehet hogy megcsal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
59. Epresturmix (válaszként erre: 58. - 0adc8842b1)
2019. nov. 12. 11:52
Miért baj, ha minden nap megkérdezi milyen napja volt a munkahelyèn? Az enyém hazaér, be nem áll a szája, mert vele mindig történik valami.
58. 0adc8842b1 (válaszként erre: 38. - Tündi89)
2019. nov. 12. 11:48
Te tudod pontosan, hogy mi a m unkája? Mit csinál? Annyi szabadideje van ott is, hogy megcsalhat? Azt nem tartom jónak, ha monoton minden nap megkérdezed, mi volt a munkahelyén. Unalmas, és akár egy üzenetrögzítőt is mindig meghallgathatnál. A hirtelen napokra beosztott szex az valóban nem jó. Gyanús és hacsak egy nő nem ezekben az időkben "programozza át" a párodat. Való igaz sok pasi főleg tud féltékeny lenni ha a párját látja hogy mások is lájkolják. Téged ez valahol érint. No meg az otthoni szex-rendellenesség. Ne kérdezd meg mi volt a munkahelyén? Próbálj meg egy napot kijelölni és onann kezdve ne kezdeményezz semmit, mikor jut eszébe, hogy veled foglalkozzon. Fáradt, vagy másnak tartja az erejét? Valóban gyanús eset.
57. Mézes-Krémes (válaszként erre: 56. - Tündi89)
2019. nov. 12. 11:48
Hát mások vagyunk. :) Nem tudunk neked tippeket adni. Neki kéne őszintének lennie veled, és elmondania hogy mi a problémája.
56. Tündi89 (válaszként erre: 51. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 12. 11:38
Engem sosem zavart ha megkérdezett ezzel kapcsolatban.
55. Tündi89 (válaszként erre: 53. - Csakelőre)
2019. nov. 12. 11:36
Sajnos így gondolom én is hiába bízok meg benne de a cselekedetei nem azt mutatják hogy nem
54. Tündi89 (válaszként erre: 52. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 12. 11:34
Kisebb viták nagyon ritkán voltak,azokat mindíg megbeszéltük,ilyenekből nem volt soha gond.Én ugyanolyan vagyok vele mint a kapcsolatunk elején csak az Ő viselkedése változott meg valami vagy valaki miatt.
2019. nov. 12. 11:30
Igen,elképzelhető,hogy megcsal.
52. Mézes-Krémes (válaszként erre: 50. - Tündi89)
2019. nov. 12. 11:22
Ha mindenben ennyit változott és ilyen hirtelen, akkor a fb-túl függetlenül lehet, hogy mégis vaj van a füle mögött, vagy egyszerűen csak valami miatt elege van a kapcsolatotokból, és ezért kerül téged. Gondold át, hogy volt-e bármiből konfliktusotok mostanság, akár több apró?
51. Mézes-Krémes (válaszként erre: 49. - Tündi89)
2019. nov. 12. 11:21
Háááát, én a falra másznék ha magyarázkodnom kéne a facebookos vagy akármilyen más ismerősöm miatt, hogy ki az és miért van ott, honnan ismerem, stb. Biztosan nem tűrném el az ilyen szintű számonkérést, és nem is érdekel hogy a másikat ki is miért jelöli, honnan ismeri.
50. Tündi89 (válaszként erre: 48. - Epresturmix)
2019. nov. 12. 09:53
Persze azt is meg lehet érteni ha valaki nem igényel annyi törődést. Ő viszont nem volt ilyen,ez pár hete kialakult helyzet hogy nem úgy áll hozzám mint azelőtt. És nem csak szex terén, hanem úgy általában.Olyan mintha már nem érdekelném akármit csinálok nem elég jó. Azért a szex dolgot emeltem ki itt mert ez nagyon szembetűnő változás nekem. De lehet csak én látom így, azért id dobtam fel itt a témát hátha egy kívülálló jobban látja a dolgot mint én.
49. Tündi89 (válaszként erre: 47. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 12. 09:48
Ő is megkérdezi tőlem ha látja van új ismerősöm hogy ő ki. Ebből nem is volt probléma. Most se lett volna belőle az ha ad egy egyszerű választ hogy kolléganője. De nem az hogy elkezdi ecsetelni hogy az utálja őt meg stb... Ezt a részét azért nem értettem.De ezt lezártuk mert nem kaptam rá választ nem is érdekel azóta a dolog.
48. Epresturmix (válaszként erre: 46. - Tündi89)
2019. nov. 12. 09:25
Most ez ettől független. Nekem is van terem, csak ő többet igényli az enyelgêst, mint én. Nem függ össze azzal, hogy ki mikor hova megy. :)
47. Mézes-Krémes (válaszként erre: 42. - Tündi89)
2019. nov. 12. 09:25
Én nem látom meg hogy a férjemet kik jelölgetik. Igazából meg se nézem. A tudatomig nem jut el, hogy felfigyeljek ilyesmire. Miért ne jelölhetné be bárki? Nem is értem.
46. Tündi89 (válaszként erre: 44. - Epresturmix)
2019. nov. 12. 09:23
Nem vagyok olyan. Hagyok neki teret. Meg szokott eljárni néha koncertre ismerősökkel találkozni nem szoktam rajta lógni, itthon sem, csak jól esne néha ha többet foglalkozna velem.
45. Idhikai (válaszként erre: 25. - Tündi89)
2019. nov. 12. 09:21
Minden kollégámnak ismerőse vagyok facen. ... és ugyan nem szívecskézünk, de lájkoljuk egymás képeit, elolvassuk a megosztásait (ha arra érdemes). Ez olyan kis figyelmesség, erre felénk. :)
44. Epresturmix (válaszként erre: 41. - Tündi89)
2019. nov. 12. 09:16

Hát ez nem túl jó. :(

Gondolom nem mindig volt ilyen. Figyi, az enyém tapad, ragad egész nap. Nem lehet, hogy te is ilyen vagy? Én olyankor szoktam kicsit távolságtartó lenni, mert nem kapok levegőt. :)

43. Tündi89 (válaszként erre: 40. - Lávli)
2019. nov. 12. 09:12
Szeretem, vele maradok,ez nem kérdés idővel úgyis kiderül majd hogy van e más, illetve bízom benne hogy ez a helyzet változik majd.
42. Tündi89 (válaszként erre: 39. - Mézes-Krémes)
2019. nov. 12. 09:10
Nem leselkedem, ezt csak megláttam. De nem is a lényeg hanem hogy utálják azok a nők, akkor minek a jelölés. Ha én valakit utálok nem jelölöm be.
41. Tündi89 (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
2019. nov. 12. 09:08
Mióta ez a dolog megy a szexen kívül is vannak változások. Ezt mondtam neki hogy észrevettem, de szerinte nem így van.Azóta ha elkezdek valamit mondani amit szeretnék vele megbeszélni akkor az első szavam után belevág elkezd kiabálni, sokszor ideges mikor itthon van, ha megy dolgozni jó kedvvel megy el itthonról. Simogatások meg ilyesmi nem nagyon van, sokszor mondom neki hogy az ágyban is jöjjön közelebb, arra is a válasz hova közelebb már, holott még 2ember elférne közöttünk.
40. Lávli (válaszként erre: 38. - Tündi89)
2019. nov. 12. 09:05
Értem. Valami oka biztos van a gyanudnak. Van valami terved, hogyan tovább?
39. Mézes-Krémes (válaszként erre: 27. - Tündi89)
2019. nov. 12. 09:05

Nem szoktad ellenőrizni a párodat? Könyörgöm, a fészbukon leskeled hogy kik az új ismerősei, és azon vetyengsz hogy kolléganője ismerősnek jelölte. Szerintem egy felnőtt intelligens embernek az eszébe nem jut ilyen szinten az ellenőrzése alá vonni a másikat. Igazából picit szánalmas. :(


Ennek a szex dolognak meg semmi köze nincsen a megcsaláshoz. Hidd el, attól még vígan csinálna téged is! Nem igen függ össze. Voltam már megcsalva, nem lett kevesebb a szex....

Lehet, hogy a libidója nem olyan már, lehet, hogy csupán ennyire van igénye. Lehet, hogy van oka, de az nem egy másik nő, hanem pont a féltékenykedés...

38. Tündi89 (válaszként erre: 37. - Lávli)
2019. nov. 12. 09:02
Mindíg kérdezem mi volt melóban, el szokta mondani ha van valami ami miatt ideges azt is, de általában nyugis szokott lenni a munkája.Jó a kapcsolatunk azért is nem értem ezt a helyzetet most.
37. Lávli (válaszként erre: 35. - Tündi89)
2019. nov. 12. 08:55

Lehet, hogy valami miatt stresszel a munkahelyen, előtte nap már ideges, és attól tart, hogy kudarcot vall emiatt az ágyban.

Bármi lehet.

Persze azt te látod, hogy amúgy a viselkedésével sumákol e vagy sem. Vagy egyáltalán olyan beállítódású e vagy sem, azt te tudod.

Ha olyan a kapcsolatotok, akkor érdeklődj tőle, hogy a munkahelyen minden rendben van e (nőktől függetlenül).

36. Epresturmix (válaszként erre: 35. - Tündi89)
2019. nov. 12. 08:54

Amikor rákérdezel, hogy van-e valakije, mit vársz, mit mondjon? Hogy nincs senkije, csak te vagy, rád vágyik, és csússzon másszon előtted? Ezt így elhinnêd?

Vagy azt, hogy azt mondja, van. Úgyse vallaná be. Mindegy is, de ezt az állandó gyanakvâst, számonkérêst előbb utóbb megunja bárki, és vagy lelêp, vagy ad rá okot, mert te kergeted bele!


A szexen kívül, ölel, puszil, bújik, simogat? Keres amikor dolgozik?

35. Tündi89 (válaszként erre: 34. - Lávli)
2019. nov. 12. 08:48
Nem azt gondolom hogy jó hogy rápihen csak mikor valamire nem tud egyenes választ adni és van ez a rendszer, akkor nem tudok már másra gondolni hogy van valaki a képben.
34. Lávli
2019. nov. 12. 08:41

De azt honnan veszed, hogy meló előtti nap rápihen, mert az a jó?

Minél gyakrabban ürül, annál tettrekészebb 🤔 szerintem.

33. Tündi89 (válaszként erre: 32. - Pasionella)
2019. nov. 12. 08:36
Ez az hogy eddig heti 3 4 vagy több is volt. Most ha úgy jön ki a dolog, hogy heti 1 vagy 2szer 1napja szabad akkor 2hetente van csak 1szex,mivel nem hétfőtől szombatig dolgozik hanem változó.Előtte is volt mikor mondta hogy fáradt.Megértettem elfogadtam. De nem volt soha ilyen rendszer benne.
2019. nov. 12. 08:17
Most akkor ettől függetlenül kb 3-szor vagytok együtt egy héten ha jól számolom. Az miért nem elég? Miért nem lehet fáradt! Ha valaki megcsalja a másikat attól még simán lefekszik mindkettővel szerintem.
31. Tündi89 (válaszként erre: 29. - Levarosbukta)
2019. nov. 12. 08:04
Itt nem a facebookos dolgok azok ami miatt támadt egy ilyen érzésem. Hanem az hogy minden rendben van szex terén, aztán csak azt vettem észre hogy munka előtti nap, és munkanapokon hozzà se lehet érni,mert fáradt, meg stb... Azt sem gondolom hogy rámunt mivel mindíg viszünk bele újítást. Mindíg ugyanazon időközönként meg ugye nem lehet fáradt az ember.
30. Tündi89 (válaszként erre: 28. - Bichi)
2019. nov. 12. 07:59
Nálunk sem volt rendszer benne. 5 6hete kezdődött ez hogy munka előtti napon és munkanapokon semmi nincs.Nem biztos hogy megcsal de ez feltűnő nagyon hogy eddig minden rendben volt azon a téren is, egyszercsak jött egy fordulópont,és mivel választ nem kapok nem tudom hogy mi az oka.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook