Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet ettől baja a babámnak? fórum

Lehet ettől baja a babámnak? (beszélgetős fórum)


18. NomNom (válaszként erre: 17. - Ennieapple)
2021. ápr. 18. 19:57

Ha csak a legkisebb kétely van benned hívd fel a védőnődet és ő megmondja h menj-e orvoshoz.

Egyébként én nem raknék várandósan tampont, elég könnyű fertőzést kapni.

2021. ápr. 18. 19:29
11+4 napos várandós vagyok és este wc használat után a papíron láttam egy nagyon halvány barnás foltot (kb 2cm). Után picit “erősebben” megtöröltem magam, de akkor már semmit sem láttam, tiszta volt a papír. Egy tampont is feltettem, hogy azon lesz-e valami, de az is teljesen tiszta volt. Azóta semmi. Van okom aggódni?
16. asgardi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 15:45

Ebben az amúgy is bizonytalan helyzetben egy magánéleti krízisbe kerülve semmi szégyellnivaló nincs azon, hogy felmerül benned az is, hogy nem tartod meg.

Beszélgetni vagyunk itt, hát mondd, ami a szíved nyomja. Ha így döntenél sem hányhatná a szemedre senki. Te írtad, van 3 gyermeked, Neked kell tudni, érezni, hogy képes leszel-e férjjel vagy nélküle négyről kellőképpen gondoskodni.

Bárhogy döntesz, bátor vagy!


Miért gondolta úgy, hogy itt az ideje elhagyni? Persze ha nem túl indiszkrét a kérdés. Összevesztetek vagy volt számodra nyilvánvaló előzménye? Mit sejtesz, miért gondolta meg magát?

Fontos lenne tisztázni vele ezeket mindenképp, hiszen ha nem békültök ki, akkor is apafigura marad, ahhoz pedig nem árt, ha tudtok normálisan kommunikálni.

2021. márc. 31. 07:26

Ebben a helyzetben ez normális amit érzel, a bizalom megtört.

Szerintem ha ez egy jó házasság akkor érdemes küzdeni, hiszen a gyerekeknek is jobb együtt apával.Vannak helyzetek, mikor tudni kell megbocsájtani, el engedni a sérelmeket. Nem szabad feladni, néha küzdeni kell!

Kívánom neked, hogy jól dönts ebben a helyzetben!

Hidd el a gyerekeket is megviselné a válás, hiba írjak hogy próbálnak mindent megtenni,hogy ne sérüljön a gyerek. De sajnos fog, ők is érzik a változást és mindent ami körülöttuk zajlik. Akkor is ha kicsik és nem mondják. Sajnos ez így van. Valahol a válás visszaüt.

2021. márc. 31. 06:12

A legnagyobb gondom per pillanat,hogy egyáltalán mint gondolat felmerült bennem,hogy elvetetem.

Emiatt rettenetesen érzem magam.

Olyan lelkiismeret furdalásom van,hogy az leírhatatlan.

Közben döntöttem,megtartom a babát akármi lesz.

A dolgot picit neheziti hogy van már 3 gyermekem.

Ez még mindig nem minden.

Közben a férjem vissza akar jönni,sajnos nem tudom mit tegyek.

Meg kellenne beszélnünk,de úgy érzem bennem valami eltört.

13. dália 2 (válaszként erre: 8. - Balabad)
2021. márc. 29. 21:27

Ez most komoly???

Nem elvetetni akarja,csak aggódik érte!

Jó, hogy nem akarod rábeszélni erre. És mi van, ha közbe rendeződnek a dolgai és várják együtt a babát!

12. asgardi (válaszként erre: 10. - Iko)
2021. márc. 29. 14:15

Csatlakozom Ikohoz és Tüncihez. Ha fizikailag nem tud most senki támogatni, én is ittvagyok, gyere, beszélgessünk.

Ha kell, csak hallgatunk.


Ebben a helyzetben bárhogy döntesz, az lebegjen a szemed előtt, hogy erős vagy és bátor, minden akadályt meg fogsz ugrani! Lehet, néha sokat kell töprengeni a hogyanon, de ha megosztod velünk a dilemmáid, talán tudunk segíteni, új szemszögből reagálni, rávilágítani, megoldást találni.

2021. márc. 29. 10:12
Kedves kérdező! Sajnálom ami történt,nem lesz baja a babádnak de a cigire ne szokj rá. Minden jót kívánok,gondolj a kisbabádra. Ha nincs kivel beszélgetned,írj ide nekünk! Ölellek!
10. Iko (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 22:55
Kedves FI! Sajnálom hogy ilyen történt veled, a cigi talán első reakcióként egy ilyen után oké, de kérlek ne tedd és ne szokjál rá mert árt a kisbabádnak. Szerintem ez a gyáva pacák nem érdemel meg téged ha képes volt ezt tenni. Van család vagy barát aki tudna lelkileg, szellemileg támogatni? Ha nincs akkor írj ide nekünk, írd le ami bánt vagy milyen kérdések foglalkoztatnak. Szorítok beked hogy fel tudd dolgozni ezt a helyzetet. Gondolj a babádra és arra, hogy nem keszel egyedül, ő ott van neked, a tiéd! minden rendbe fog jönni. Ölellek!
9. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 22:51

A babádnak semmi baja nem lesz.

Nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél. De fel a fejjel! Én is sok erőt küldök!

2021. márc. 28. 22:29

Szerintem higgadtan egy pohar bor mellett (ennyi nem art) gondold at megtudod-e tartani a babad, kepes lennel egyedul vegigcsinalni? A 12. Hetig jogod van abortalni 1-2 nap alatt dontsd el es intezd.


Az, hogy a babad megtartod az a TE dontesed, ne hagyd hogy buntudatot keltsenek benned masok. Ok nem lesznek ott amikor egyedul kell vegigcsinalnod.

7. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 22:18

Velem 4 hetesen közölte ugyanezt a férjem, ennek már lassan 4 éve. Meg is tette. 6 hós terhesen kellett a válóperen megjelennem.


Semmi baja sem lett a babámnak, szuper gyerek.


Viszont a cigit tedd le. Az már árthat hosszútávon!


Mire megszülsz, minden rendben lesz, kialakul újra az élet körülötted. Hagyd meg rá az időt. Meg kell gyászolni ezt is. A kisbabád majd kárpótol mindenért! ❤️

6. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 20:56
Nyugodj meg minden rendben lesz!
2021. márc. 28. 20:26

Kedves FI! Van családod? Megbízható barát? Talán jót tenne, ha most nem lennél egyedül, és nem marcangolnád magad egy zsigerből elkövetett bakin. Tudnának figyelni Rád fél szemmel, akár teret is adva... Mégse lennél fizikailag egyedül.


Sok erőt küldök!

2021. márc. 28. 19:26
Nem lesz.
2021. márc. 28. 19:22

Nyugi!

Minden rendben lesz!

2021. márc. 28. 19:02
Nem lesz ettől baja a babádnak. Békés babavárást!
2021. márc. 28. 18:53

8hetes kismama vagyok.

Az elmúlt 3 napban olyan szintű stressz ért,hogy az idegtől hánytam,rettentően fájt a fejem,nem bírtam enni.Sajnos rá is gyújtottam,nem tudtam mit teszek.

Mielőtt bárki megkövezne a férjem beközölte hogy elhagy.

Teljesen padlóra kerültem.Együtt akartuk a babát.

Nem vagyok még mindig túl jól,de már jobb egy kicsit.

Minden összeomlott.

(Kérem nagyon bántó üzeneteket ne írjatok)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook