Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet egyidőben két embert szeretni? fórum

Lehet egyidőben két embert szeretni? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 9. 07:56
persze hogy lehet,tobb ilyen esetrol is hallottam.
2009. ápr. 22. 19:41
Belegondoltam ő mit érezhet.De én is szenvedek.Próbálok tovább lépni,kiverni a fejemből de nem megy.Állandóan küzdöm magammal.Ha a közelemben van legszívesebben elszaladnék mert olyan érzések törnek rám amiket nehéz megélnem,másrészt mindig a közelében szeretnék lenni.Mintha két nő lakna bennem.A férjem csodálatos.Sosem hagynám el.De akkor miért nem elég az ő szerelme.Olyan jó lenne olyan emberrel beszélgetni aki átélt már ilyesmit.
8. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Bb3a0378d1)
2009. ápr. 22. 18:39
7. sundance (válaszként erre: 5. - Bb3a0378d1)
2009. ápr. 22. 18:33
Szó sincs róla, hogy elítélnélek! Semmi jogalapom megítélni Téged, hisz nem tudhatom milyen az életed. Én csak azt akartam mondani, hogy szerintem neki rosszúl eset, hogy csak egy kalandnak akartad. Képzeld magad a helyébe, neked jól esett volna?
2009. ápr. 22. 18:16
Sztem ezt az embert nem szereted,csak az érzékeidet keltette fel,mert valamit már nem kapsz meg otthon.Gondold végig,hogy mi is van veled meg a férjeddel!De komolyan és mélyen!Mert valami gáz van!Én jártam hasonló cipőben,csak nem voltam férjnél.
2009. ápr. 22. 18:11
Nem azt várom hogy itélkezzenek felettem olyanokat keresek akik jártak már hasonló cipőben,mert aki nem járt az nem tudja milyen érzés.
2009. ápr. 22. 18:10
Használtam a keresőt de arra hogy kettőt szeretni csak egy szavazást adott ki.De ha megadod a topik címét írok oda.
2009. ápr. 22. 18:08

Van már ilyen topic... Nem lehet használni a keresőt.?!

:-/

2009. ápr. 22. 18:07
Miért mit vártál? Ha nem akarod elhagyni a férjed, csak szeretőnek akarod, neki ez meg kevés, akkor sajna szerintem a dolog itt megfeneklett. Szerintem hagyd békén és keress magadnak másik játékszert!
2009. ápr. 22. 18:02
Férjnél vagyok!Eddig azt hittem boldog a házasságom.A férjem szeret és én is őt.De felbukkant egy férfi.Ha meglátom megdobban a szívem.Rólla álmodom,állandóan látni szeretném és ha nem látom nagyon hiányzik.Pár hete megcsókolt,én viszonoztam,de amikor megmondtam neki hogy bár nagyon tetszik nem hagyom el a férjem,köztünk csak kaland lehet,ő véget vetett az épp csal elkezdődött kapcsolatunknak.azt mondta nem akar játékszer lenni.Azóta levegőnek néz és kerül.Én pedig szenvedek!Volt már valaki hasonló helyzetbe?Tud nekem valaki tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook