Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy képes egy nő egyszerre több embert szeretni? fórum

Hogy képes egy nő egyszerre több embert szeretni? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 4. 07:46

az egyiket sokkal-sokkal jobban szereti

tízszer jobban szereti...

2010. febr. 2. 19:13
Az alapkérdésre reagálva: el nem tudom képzelni. Létezik ilyen?
2010. febr. 1. 18:42
Az hogy valaki kijelenti kerek perec, hogy ilyen nemlétezik, 3 dolgot juttatot eszembe, vagy korlátoltság, beleérzőképességhiány,vagy félelem a saját érzéseitől. Azt elfogadom, hogy valaki nem érzett ilyet, vagy nem is tudna, nade hogy nem létezik? Annyiféle szeretet van. Annyiféle ember, annyiféle kapcsolat. Sosem egyforma. Szeretni jó, és igenis lehetséges pénteken szerelmet érezni x, szombaton pedig y iránt, az adott pillanatba. Bármiféle érdek nélkül, illetve milyen kapcsolat az amiben nem fűz érdek a másikhoz? Érzelmileg, szellemileg, szexuálisan... Az más kérdés hogyha az ember egyedül marad a gondolataival, akkor felmerülnek a kérdések/kétségek. De a szerelem egy percig is szerelem.
19. 77dcc060d6 (válaszként erre: 2. - Agika60)
2010. jan. 27. 09:27
nem lehet. Ezért hazugság az aki azt mondja, két embert egyszerre-egyformán szeret.
18. 77dcc060d6 (válaszként erre: 1. - 5563cfdeb2)
2010. jan. 27. 09:25
mert igazából, önmagán kívűl egyiket sem szereti.Csak érdek köti mindkét férfihoz.
2010. jan. 26. 21:46
Előfordul, csak nem ugyanolyan intenzitással.Van hogy a párodat szereted, de eközben úgy érzed vágysz egy másik személyre akit szintén szeretsz.De ugyanúgy biztosan nem lehet 2embert.Ami lehetséges, hogy semelyik sem szerelem, csak erős kötődés mindkét félhez, és mint már valaki előttem mondta, mindkettőben más és más ami megfogja az illetőt és sokszor nehéz dönteni mi is a fontosabb.:S Nehéz helyzet.
16. mzsu1
2009. okt. 12. 20:37
A minap hallottam valahol... Szóval, a férfiakról mondta valaki, hogy elvesznek egy nőt feleségül, és egész életükben egy másik után (a 3. után) vágyakoznak.
2008. nov. 13. 18:41
csak az tudja akivel megtörtént sztem
2008. nov. 13. 18:40

A többirányú szeretet az esetek többségében nem a másik félnek szól, hanem a saját egónknak.

Szerelemnek, szeretetnek nincs sok köze hozzá.

2008. nov. 13. 18:36

az nem tudhatja és csak találgathat, h lehet e két embert is szeretni.

lehet egyikbe szerelmes a másikat pedig szereti nagyon.

a nők több dolgot is tudnak egyszerre csinálni ;)


soha nem tudhatjuk szívünket lelkünket ki szólítja meg és kész meg is történt...


ezért mondom mindig azt, h : soha nem mond azt, h soha!!!

2008. nov. 1. 13:32

Sziasztok!

Látom... megoszlanak a vélemények, én még sohasem voltam képes, két embert egyszerre szeretni, mert monogám típus vagyok, és lehet hogy ez az oka annak, hogy számomra érthetetlen.


Kedves Fiatal nő! Látom, hogy a te is átmentél ezen.

Szóval azt mondod, hogy a távolság, egy bizonyos idő elteltével, arra a döntésre kényszeríti az embert, hogy a távollevőt elfelejtse, és még ha szereti is, másnál keressen vigaszt, és szerelmet?

2008. okt. 23. 19:31
Képes vagyok egyformán szeretem a gyerekeimet szeretem a tesóimat,barátaimat.
10. Fiatal nő (válaszként erre: 9. - Fiatal nő)
2008. okt. 23. 19:18
"de annyira mint Őt" -> márhogy a páromat :-D
2008. okt. 23. 19:17

Én voltam így, de mindegyik plátói volt. Illetve. Az egyiket szerettem, de távoli volt. Aztán jött közben valaki, aki viszont "elérhető" volt, csak aztán valamiért nem jött össze. Az egyiket elképzeltem, a másik meg ott volt és azért... Fura.

Jelenleg van párom, de annyira mint Őt, nem szeretek mást. (És jobban sem. :-))

8. texa
2008. okt. 23. 19:09
A nők Barátom azok nők! Érdekes az észjárásuk, de ezért szeretjük őket!!!:):):)
2008. okt. 23. 17:37
A nők már csak ilyenek...ahogyan több dolgot is tudunk egyidejűleg tenni...
2008. okt. 23. 17:26
Azt hiszem, ezt csak akkor tudod megérteni, ha magad is átélsz valami hasonlót... És nincs rá szabály, hogy csak egy dolog vagy ok miatt történhet meg ilyen...
5. Rosa (válaszként erre: 3. - Herengtimea)
2008. okt. 18. 22:07
Egyetértek...voltam igy..de már rég.
2008. okt. 18. 22:04
Ez sztem nem nő függő, férfival is ugyanúgy megeshet. Bár én még nem éreztem így. Szerintem egyik férfiba sem szerelmes igazán a hölgy, inkább csak más dolog teszik az egyikben és más a másikban. Vagy van még egy verzióm. Mondjuk szereti a jelenlegi párját, de az előző kapcsolatát még nem zárta le magában. Mást nem tudok elképzelni.
3. herengtimea (válaszként erre: 1. - 5563cfdeb2)
2008. okt. 18. 22:03
talán azért mert egy férfiban nem találta meg mindazt amit keresett,egyik férfiban megtalálta a szépséget,a másikban a gyengédséget,de ha mindezt ossze lehetne vonni és egy emberbe belerakni...
2. agika60 (válaszként erre: 1. - 5563cfdeb2)
2008. okt. 18. 22:02
Jó kérdés... Én biztosan nem tudom a választ, mivel még sohasem szerettem két embert... Egyáltalán lehet?
2008. okt. 18. 21:58

Hölgyek!

Egy elég bizarr kérdésre keresem a választ.


Miért?


Mert, nem értem.


Hogyan képes egy nő, egyszerre több embert ugyan olyan intenzitással szeretni? Miért nem tud dönteni?


Segítsetek megérteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook