Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Legyen szexi hasad 6 hét alatt! fórum

Legyen szexi hasad 6 hét alatt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Legyen szexi hasad 6 hét alatt!

1 2 3 4
2008. máj. 29. 08:23

Sziasztok!

Olyan izomlázam van...

Ezek szerint mégis ért valamit a tegnapi torna, még ha nem is esett túl jól. Ma karra kéne egy kicsit tornázni.

A kajálás viszont nem sikerült túl jól, 4-kor csak ettem tésztát :((

2008. máj. 29. 08:14

Sziasztok Csajok! Látom bővült a Mi kis csapatunk! :) Én bevallom h nem kezdtem el tegnap,mert vendégségben voltunk és éjjel 1-re értünk haza.De ma bepótolom.Főleg azért mert ismét fogytam 1 kg-t. Jeeeeee

Szépa napot!

31. Ekidli
2008. máj. 28. 23:12

Köszi a segítséget! Egyébként a fekve lábemelést csinálom, mert a felüléstől mindíg is fájt a gerincem...Én nem Rékázom, hanem egy régi kazettát csinálok: a Katus testvérekkel és Szentgyörgyi Rómeóval "nyomom". 3 izmos pasi láttán azért csak elviselhetőbb a szenvedés.:D

Sok sikert mindnekinek! Ma azért nem vettem meg egy gyönyörű nyári ruhát, mert utálom hogy kidudorodik a hasam...remélem ez hamarosan elmúlik. Mindnekinek sok sikert és kitartást!

30. almi20
2008. máj. 28. 22:50

Én is csatlakoznék hozzátok :) ha lehet :)

Most nyomtattam ki ezt a programot, na meg minden nap Rékázok, de a hasas részt még nem tudtam végigcsinálni....edződni kell

2008. máj. 28. 22:41
Nyugodtan pihenhetsz közben ,attól még ugyanúgy fog hatni a torna mint ha széthajtod magad.Próbálj meg olyan gyakorlatokat amiket ülve lehet pl,nem túl nagy erőkifejtéssel(mondjuk fekve emelgeted a lábad párosan)a lényeg az,hogy a hasizmod dolgozzon.
28. 20eebe3d4c (válaszként erre: 26. - Ekidli)
2008. máj. 28. 22:40

ne egyszerre csináld.


Ezt úgy tudod hogy 10-esével és mindig megállsz pár másodpercre vagy egy két percre pihenni a 10 nél és így emeled nap mint nap a tétet.

27. 20eebe3d4c (válaszként erre: 9. - 6b91894fae)
2008. máj. 28. 22:37

Csak jótanács.A rizst is mellőzd inkább,mert sok benne a kalória.Egyél sült husikat sok sok görög salátával(az vegyes saláta,mindenféle van benne és laktat)A krumplit a rizst és a kenyeret próbáld meg mellőzni..



Nekem a cukrot kéne kiiktatnom,de egyszer egy hétig nem ettem semmit ami cukros(nagy kávés vagyok és sok cukorral iszom és tejjel a kávét)Szóval hétvégére a hirtelen cukorelvonástól erőteljesen rosszul lettem.Leesett a vércukrom,majdnem elájultam,remegtem és annyira kívántam hogy főznöm kellett egy jó erős cukros kávét azonnal.

26. Ekidli
2008. máj. 28. 22:34
3x60???Én 2x20-at csináltam, de majdnem kiköptem a belem! Asszem az idei nyáron sem lesz szép, formás hasam...:(
2008. máj. 28. 22:33
Nekem is az alhasammal van prpblémám,pedig kilóban nem vagyok sok(57).Folyton úgy nézek ki,mint aki 3 hónapos terhes,de ez ugyanilyen volt amikor 49 kiló voltam,akkor is.Szerintem nagy lehet a méhem és az nyomja ki a pocimat.
2008. máj. 28. 22:30
Napi 3x 60-at.
23. 20eebe3d4c (válaszként erre: 19. - 7c48ee629f)
2008. máj. 28. 22:30
A felüléssel a gyomrod környéki,felső hasizmokat edzed.Érezni is lehet edzés után,hogy hol fáj és húzódik az izom.Ha alul nagy a hasad,akkor inkább lábemeléseket csinálj,páros lábbal.
2008. máj. 28. 20:52
Hát csinálgattam a Rékás Add Önmagad 3ról a hasas részt..... Extra brutál. Nem bírtam teljesen végig csinálni. Már ma úgy érzem, hogy kevés lesz az a hat hét, főleg azok után, hogy lefényképeztem magam bikiniben :((( csak akkor teszem fel ide, ha már tudok mellé sovány képet rakni, mert gyomorforgatóan nézek ki :(( Pedig már olyan soványnak éreztem magam a -4kilómmal, de hát ezek a képek elkeserítőek :((( DE NEM ADOM FEL!!!!! Nektek is sok kitartást
2008. máj. 28. 14:57

Én nem vagyok túl elégedett, de holnaptól megcsinálom a Réka kártyás tornát.Felpróbáltam a fürdőruhám! Hát.. mondjuk rosszabbra számítottam.

Azért jó lenne a négy hét alatt legalább 5 kg-ot fogyni! Hogy leadtam... :) nem rég még 10-et akartam fogyni.

2008. máj. 28. 14:34
Ügyes vagy Barnika!! Hűűű ha ne is mondd....este rám is ez vár.Addig lelkileg készülök rá.
2008. máj. 28. 14:09

Tornáztam!!!

Csináltam 100 hasprést, 100-at 100-at oldalra, és 40láb emelést. ennél több nem ment. Igazából ez sem esett túl jól, szerintem a meleg miatt.

18. 6b91894fae (válaszként erre: 17. - *Renike*)
2008. máj. 28. 13:25
Bevallom őszintén van egy kis bogyós segítségem, hogy ne legyek éhes folyton (de ez egy másik fórum témája), kerülöm a cukrot, a pékárukat mindent ami úgy általában tiltó listás. Helyette sok fehérje, zöldség. Eddig két hét alatt (amiből 1hét volt amikor tényeg betartottam) kb 4kg fogytam. Most már nem megeröltető betartanom, hogy keveset eszek mert összeszűkült már a gyomrom. Eddig a Réka 2 kaziján lévő 2. 20percre tornáztam, popsi, comb meg hasizom van rajta. Most nagyon elszántnak érzem magam, remélem nyár végére megszabadulok minden feleslegemtől!!!!
17. *Renike* (válaszként erre: 16. - 6b91894fae)
2008. máj. 28. 12:29

A "tök vékony" nem nagyon illik rám,inkább jók a képek :) De tényleg van hasam,és útálom.

Július végéig simán dögös leszel!!!! Mindent bele. :)

Miket szoktál enni? Diétázol? (Útálom ezt a szót.)

16. 6b91894fae (válaszként erre: 10. - *Renike*)
2008. máj. 28. 12:19
Kötényhasad????? Ne már, most néztem meg az adatlapod, tök vékony vagy :) Én majdnem 20kgval vagyok súlyosabb, Nekem van hasam. Na majd meglátjuk mi lesz. Az álom súlyom is több mint a tiéd :) Bár több vagyok a mérlegen mint amennyinek kinézek, baromi nehéz csontozatú vagyok, extra nehéz. Általában 72-74kgnak szoktak saccolni. Hát csak jókat kuncogok, hogy ha tudnák...... :)) Na de majd most, júlus végére a 25. szülinapomra olyan formába hozom magam mint még soha ;))
2008. máj. 28. 12:18
olyan krumplistészta szerű, csak finomabb. jobb mint a főzelék!
14. *Renike* (válaszként erre: 13. - 7c48ee629f)
2008. máj. 28. 12:07
Mi az a "slambuc"? Vmi fincsi igaz?
2008. máj. 28. 12:03
Most, hogy beírtam ebbe a fórumba, gyorsan lecseréltem az ebédem. Eddig úgy volt, hogy slambuc lesz, de lecseréltem önmagával sűrített főzelékre. Azt eszek valami hússal, ha találok itthol..
2008. máj. 28. 11:59

A lényeg! Ezen a héten vasárnapig 2 nap (de nem egymást követő nap) hasizom gyakorlatokat kell csinálni,4-es sorozatokat,alsó+felső hasizomra.Ha tehetitek biciklizzetek,sétáljatok,fussatok vagy mozogjatok egy kicsit plusszba,csak annyit amennyi még jólesik.

Egy kis odafigyelés az étkezésre is,és garantált a siker!!!! :)

Nem is olyan nehéz!!!

2008. máj. 28. 11:59

Ti nagyon bátrak vagytok, hogy fényképet mertek csinálni!! Én a fürdőruhám fel sem merem venni!

Viszont, csak négy hetem van a fogyásra a nyaralásig.Össze kell kapni magam..

2008. máj. 28. 11:53

Örülök hogy ilyen nagy sikerrel csatlakoztok hozzánk!

Ha jobban belegondolunk,akkor az a 6 hét nem is olyan sok,meg tudjuk csinálni!!!!

Én majd elrettentés képpen felteszem a képem,amire remélem büszke leszek majd h ilyen VOLT.

Nekem inkább az alhasam "kötényhasam" a sexepilem,nem tudok tőle meghszabadulni,de majd MOST!!!!!

Mindent Bele!!! Szépek leszünk!!!!

2008. máj. 28. 11:47
Én is csatlakoznék, iszonyatosan hatalmas óriás traktor gumira hasonlító úszógumi égtelenkedik rajtam. Nem is az alhasam nagy hanem a gyomrom. Én azt hiszem Rubint Réka Add Önmagad 3-as dvdről fogom a 30 perc hasat csinálni, nagyon brutál :( Most készülök megvenni a legújabb lemezét, remélem élvezetes lesz!! Én is lefotózom magam fürdőruciban és remélem 6 hét múlva dicsekedhetek az előtte-utána fotóimmal :) Egyébként 2. hete diétázom, nem eszem cukrot, pékárut, csökkentettem a sót. Igyekszem sok fehérjét és zöldséget enni.
2008. máj. 28. 11:35

Sziasztok!

Ha lehet én is csatlakoznék. Én Norbizgatok, bár az utóbbi napokban inkább eszegetek...sajnos.

Ez a hasazás jó ötlet, mostanában nagyon elhanyagoltam.Ma délután én is megcsinálom!

7. *Renike* (válaszként erre: 6. - Haribo)
2008. máj. 28. 11:24

Rendiii!

Én is lefotózom magam,mondjuk fürdőruciban, és 6 hét után is.Remélem a felismerhetetlenségik megváltozunk :)

Mindent bele,SZÉPEK LESZÜNK!!!!!!!! :)

6. haribo (válaszként erre: 5. - *Renike*)
2008. máj. 28. 10:58

Szuper!

Ez a héten "csak" 2x, lehet nekem sok is lesz. Jó ideje nem csináltam semmit, bár vettem egy haspadot ( Ab king pro) és a hétvégén elkezdtem használni, tegnap 50 felülést csináltam. De ez a torna biztos jobb, mert itt nincs mibe kapaszkodni, tényleg a hasizmot kell használni.

Én ma le is fotózom magam, bár a párom úgyis észreveszi majd a változást, mert ő mondta, hogy kicsit mintha megnőtt volna a hasam. Sajna igaza van, nem is kicsit.

Én holnap bicajozok, futás helyett.

Akkor hajrá!

5. *Renike* (válaszként erre: 4. - Haribo)
2008. máj. 28. 10:38

Szia.

De jó,együtt biztos könnyebb lesz.A fogyásos táblázatod alapján ugyan azt csináljuk majdnem :) Rajtam is ugrálnak a kg-k csak én nem írom be :)

Futni is akarok csak lusta vagyok.De lehet h holnap futok 1-et. Egyik nap hasizom másik nap futás.Mondjuk ezen a héten csak 2-szer kell hasizmozni,a cikk alapján.

4. haribo (válaszként erre: 3. - *Renike*)
2008. máj. 28. 09:34

Szia!

Szívesen veled tartok.

Eddig csak diétáztam, eredménytelenül, így most elhatáoztam, hogy mozgok valamit.

Ma este kezdjük? Sajna a 90 napos diétát én biztos nem tudom csinálni, de kevesebb, szénhidrátszegény kajával megpróbálom.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook