Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Legyen szexi hasad 6 hét alatt! fórum

Legyen szexi hasad 6 hét alatt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Legyen szexi hasad 6 hét alatt!

1 2 3 4
63. marcsi06 (válaszként erre: 62. - *Renike*)
2008. jún. 2. 11:45
Köszi Renike! Meg fogompróbálni. Ha már itt tartunk, látom sportoló vagy hátha van valami véleményed. Szerinted a fogyasztó övben való mozgás mennyire lehet hatásos? Aerobikon voltam és mindenki abban ugrált.
62. *Renike* (válaszként erre: 61. - Marcsi06)
2008. jún. 2. 11:34

Szia Marcsi!

Nekem az alhasammal van egy kis gáz,meg a csípőmmel (kibugyog a szoknyából..) Én mindíg lábemelést csinálok mert az a legjobb az alhasra,amennyit csak bírok,utána kis terpeszbe állok és hajolgatok oldalra,szintén jó sokat.

De nagyon sok féle módszer van még.A lényeg h csináld rendszeresen,amennyi jólesik!

Sok sikert,és csak így tovább!!!

Szép napot

2008. jún. 2. 11:11

Sziasztok!

Minden hozzászólást elolvastam és úgy döntöttem, szívesen csatlakoznék én is. A sztorim a következő: van egy egy éves kisfiam, szülés után híztam meg 76 kilóra és március eleje óta rendszeresen futok így leadtam 10 kilót. Ez így tök jó, csakhogy a hasamról és a csípőmről nem tűnnek el a zsírpárnák. Ez a módszer remélem használni fog. Belevágok, ti hogy csináljátok milyen gyakorlatokkal?

60. Babii (válaszként erre: 59. - *Renike*)
2008. jún. 2. 10:55

Szia!

Igen minden nap futok, egyedül tegnap kimaradt,mert szakadt az eső:( minden nap 3km-t, az erdőig kifutok és vissza:)

59. *Renike* (válaszként erre: 53. - Babii)
2008. jún. 2. 09:36

Szia Babii!

Minden nap futottál? Hány perceket kb?

58. czifi (válaszként erre: 57. - Babii)
2008. máj. 31. 22:24
Szió.Nekem sem a sajátom,barátnőm adta kölcsön, ő már megunta.De azért én is szeretnék majd 1 sajátot.
57. Babii
2008. máj. 31. 22:15
Szerintem a szobabicikli is nagyon jó, én mindig olyat akartam!:( majd talán egyszer összejön.
56. czifi
2008. máj. 31. 17:56
Sziasztok.Szerintetek a szoba bicózás fogyaszt? Sok lehetőségem nincs,3 gyerek ,legkissebb 6 hó,szopizik.De nagyon kéne már fogynom.Csinálom a duci tréninget,de régen sokat tekertem ,hiányzik.Szóval lehet tőle fogyni? Ha igen,napi szinten mennyit kéne tekerni,h hasson? Köszike a segitséget.
2008. máj. 31. 08:50

Sziasztok!

Remélem megy a torna mindenkinek!

Tegnap hullahoppoztam 20 percet, majdnem meghaltam!! Na, az tényleg megmozgatja a hasat.

Ma már fél órát szeretném csinálni+ hasizom gyakorlatok.

54. Babii
2008. máj. 30. 13:58
Akkor énis erre biztatlak!:) most kell kihasználni, amíg ilyen jó idő van, egészséges is, javítja az állóképességet, szíverősítő és erősebb leszel a betegségek ellen!:)
53. Babii (válaszként erre: 51. - Dina2)
2008. máj. 30. 12:29
Én még mindig azt mondom, hogy szerintem a futás/kocogás fogyasztja leginkább a hason lévő "felesleget" nekem eddig mindig bejött 65 kg-ról 57-re fogytam!:)
2008. máj. 30. 08:23

Jó reggelt!

A lógó bőrrel nem tudom mit lehet kezdeni, szerintem orvost kéne megkérdezni.

Ma elkezdtem a kis diétámat. Reggelire ettem 2 virslit, puffasztott búzával. Ebédre zöldbabos darálthús, tükörtojással összerakva, és délután torna!!

51. Dina2
2008. máj. 30. 08:16
Sziasztok, annyit szeretnék csak kérdezni, hogy mit csináljak a hasamon lógó "tésztával". Zsír nincs, poci nincs, csak ez a néhány ujjnyi bőr lóg és leimádkozni sem tudom onnan, bármit csinálok...van rá megoldás?
2008. máj. 30. 08:13

Jóreggelt!

Tegnap ismét "elcsesztem" az időt,úgyhogy ismét nem tornáztam. De most megígrem h este bepótolom!!!!

49. haribo
2008. máj. 29. 22:46

Ma este megcsináltam a gyakorlatokat, mindenből 20-t, plusz 50 felülés a haspadon.

Meg stepperen is 20 perc.

Holnap bicajozok, legalább egy órát. Valamelyik remélem végre hatni fog!!

48. Ekidli
2008. máj. 29. 22:09
Hát,nekem most egy pár napig kimarad minden...nagyon görcsölök.:S Nektek kitartást,majd visszacsatlakozom!:)
2008. máj. 29. 21:36

Én holnap majdnem futottam :)

Bár nem vagyunk túl jóban a futással, mégis el akartam menni holnap reggel a barátnőmmel. Sajnos azonban beteg lett, így elmarad. :))

Tornázni viszont fogok, sőt bevásároltam egy csomó zöldséget, meg húst és holnaptól komolyan fogyózok!!!!!

46. Babii
2008. máj. 29. 13:46
a futáson kocogást is lehet érteni:) napi 20 percnél nem is kell több, bár ez egyénfüggő.
45. Ekidli
2008. máj. 29. 13:13

A futás nem is egészséges, csak ha nem viszed túlzásba...

Úgy néz ki használt a tegnapi 2x20-as lábemelésem, mert elég nagy izomlázam van. Ma rádolgozok, holnapra remélem már nem lesz ilyen rossz.:S

2008. máj. 29. 13:08
Ezek nagyon csúnya szavak, hogy"futás" :)
43. Babii
2008. máj. 29. 13:03
Szerintem leginkább futással érhető el az igazán feszes has! És még ráadásul egészséges is:-)
2008. máj. 29. 11:45
Én is kb egy diónyit, hogy csússzon a kezem mikor dörzsölöm befelé. Nekem is csak azóta csíp mióta befóliázom magam, de azóta..... Biztos jobban hat torna közben, én mondjuk háztartási fóliát használok, nem kimondottan azt ami test tekercselésre való és az bizony ha izgek mozgok lepöndörödik. Szóval én ha betekertem magam akkor ágybabújok, betakarózok és tévézem közben. Régen futottam úgy hogy be voltam fóliázva, de mire lefutottam a távot a fólia a derekamon volt egy kupacon.
41. haribo (válaszként erre: 37. - 6b91894fae)
2008. máj. 29. 11:06
Én is vettem hétfőn paprika maszzázsolajat. Bekentem, óvatosan, merthogy csíp, (mondta az eladó), de nekem semmi. Te mennyit kensz magadra? Én egy diónyit a tenyerembe és azt masszíroztam a combomra, vártam, hogy majd hűtőfürdőbe kell ülnöm, de nem kellett. Amúgy olvastam, hogy torna közben jobban hat, főleg,ha be is fóliázod magad.
2008. máj. 29. 10:49

Én pl.hetek óta keresek valami térdnadrág félét.Hát... komolyan mondom tragédia!

A szoknya egyébként nekem jobb, valahogy abban nem olyan kövér az ember.Ráadásul a pólókat is, meg mindent ilyen 50 kg-os emberekre terveznek, sokszor nincs is csak egy méret valamiből, és hát az nam az én méretem..

2008. máj. 29. 10:44

Olyan mintha a szívemből írnátok :)

Én álltalában szoknyát hordok,és imádom mikor SZÉTVÁG csípőtájt... A fürdőruha pántjáról már nem is beszélek,én simán el tudom rejteni,a HÁJAM segítségével... Olyan széles vagyok mint egy teniszpálya.

2008. máj. 29. 10:33

Nekem is a strand a rémálmom!

A férjemnek meg az a mániája.Az a baj, hogy mindíg fogyok 2-3 kg-ot, aztán vissza szedem. Igazából 10- et kéne, de valahogy sosem sikerül még a közelébe jutnom sem

2008. máj. 29. 10:30

Én is csak akkor rakom fel a mostani képem ha már tudok mellé társítani olyat amit vékonyabb vagyok. Lefényképeztem magam minden oldalról. Brutál. És tavaly ezzel a testel jártam strandolni. ÁÁÁÁÁÁÁÁ. Csodálom, hogy nem tiltottak ki onnan.

Egyébként én minden este torna után paprika massszázsolajjal kene be magam, bemaszírozom a bőrömbe, rettenetesen csíp, majd beszámolok róla, hogy eredményes e.

2008. máj. 29. 10:26

Az enyém nagyon csini :((

Olyan szépen kidudorodik az oldalamnál a nadrágnál! Szép :((

Azért mennyivel könnyebb azoknak a nőknek akik csadorban járnak!

35. *Renike* (válaszként erre: 34. - Haribo)
2008. máj. 29. 10:20

Szia Haribó!

A fótómat inkább én sem mutatnám meg nektek,brutál.... Meg őrülök a csípő táji ZSÍRTÓL!!!! De nem baj,ledolgozzuk!!!!!

34. haribo
2008. máj. 29. 09:56

Sziasztok!

Jó sokan lettünk.

Tegnap én sem kezdtem el a gyakorlatokat,mert mint olvastam, csak minden második nap kell csinálni, én meg haspadon eddig minden nap csináltam 50 felülést. Biztos azért nem haladtam, mert túlzásba vittem, mert sajna semmi eredményt nem látok. Amúgy csípőre valami jó gyakorlatot nem tud valaki?

Fotót csináltam, de inkább nem teszem közszemlére.

Kitartást mindenkinek!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook