Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2007. okt. 7. 17:51

Helló!

Nem tudtok nekem mondani valamit a Bitone káposztaleves kapszuláról?Jó valamire?Érdemes szedni?

2007. okt. 7. 15:50
Hali! Nem tudjátok, hogy a DVD-t hogyan tudnám beszerezni? mert gépem van.. nem eredeti persze (Metros) de dvd az nincs.. pedig nagyon jól jönne hozzá a véleményem szerint és a hozzászólások alapján.
426. petrikek (válaszként erre: 425. - Wow.enik)
2007. okt. 7. 10:21
Ennek örülök. EGyébként éppen itt van az anyósom, és hát teljesen rákattant. Néha-néha felpattan rá és csinál 4-5 darabot:) Pedig közel 70...
425. wow.enik (válaszként erre: 422. - Petrikek)
2007. okt. 7. 08:17

Szia!

Nyugi nekem sincs izomlázam és mégis hatásos. Már a régi gatyáim is rámjönnek :P Szóval nyugi jól csinálod :)

424. 4b6a2525df (válaszként erre: 423. - Rozália)
2007. okt. 7. 06:42

Rozálicska Galambocska. Nem feltételeztem, hogy nem láttál még ilyen irányú reklámokat:):) Csak azt, hogy ezt a Leg Magic-eset nem láttad. És mivel kérdezted milyen lehet...ezért a leírása helyett javasoltam a megnézését.

Egyébként 10-20 éve nekem is volt többféle tornaszerem, amit kipróbálás után félretettem. Inkább a kitartás hiánya miatt, mint azért, mert nem használt. Azután szerencsésen el tudtam adni őket. Most csak az elypszis trénerem van meg 3 éve és ez a leg magic.

Mindig beindulok valami megvételére,de lefékezem magam, sőt szerencsés esetben valakinél ki tudom próbálni, mielőtt megvenném. Így jártam azzal a géppel is, ami a has edzését reklámozta. Piszokira könnyűbek látszott, de amikor többeden kipróbáltuk, hát egyet sem bírtam felülni, a legedzettebb csajszi is vagy csak hármat. A tulaj is az ágy alól szedte elő. Pedig azt is nagyon meg akartam venni, de az szerintem a már kocka hassal rendelkezőknek jó, hogy karbantartsák a kockájukat:):)

423. Rozália (válaszként erre: 416. - 4b6a2525df)
2007. okt. 7. 05:34
Drága Évám. Azért láttam már ilyen reklámokat és az a véleményem, amit ajánl, az nincs arányban az árával. A fogyókúrás csodaizékkal viszont jól járhatnak - a forgalmazók. A barátnőmnek van tele a lakása ilyen csodaizékkel, és a szobabiciklin kívül, amit elkértem tőle, egyiket sem használja. Persze, lehet, hogy kitartása nincs....:)
2007. okt. 6. 18:31
Én a fenekemben nem nagyon érzem. Valamit rosszul csinálhatok, vagy izomláz nélkül is formálódni fogok?
421. dzs.timi (válaszként erre: 414. - 189e7a0266)
2007. okt. 6. 16:00
Max. 110 kg-mal lehet ráállni.
420. dzs.timi (válaszként erre: 414. - 189e7a0266)
2007. okt. 6. 16:00
Max. 110 kg-mal lehet ráállni.
419. tneksz
2007. okt. 6. 15:05

Nekem master-em van és biztosra mondom hogy jó már 1 hónapja használom és 3 hete vettem 1 farit ami akkor passzos volt a combomon most pedig lötyög egy kissé súlyra nem fogytam hanem inkább formálódok.az pedig nem igaz hogy a masterba nincs görbület hanem csak sík,egyébként lehet ellenőrizni mert ha a talpakat kézzel kihúzom a végére akkor a hajlat miatt visszacsúszik középre,ha egyenesen állnának a sínjei akkor megsem mozdulna.Na erről ennyit.

Kitartást lányok,fiúk.

418. enrosadira (válaszként erre: 417. - Edicske)
2007. okt. 6. 09:46

Ugyanaz,az eredetit äruljäk,a quelle nem üzletel hamisitvänyokkal.

mäs-en most az AB KING PRO-n gondolkodom,mivel szültem es meg tervezek is babät,meg amugy is rämferne 1 feszesebb has,tud valaki valamit,tapasztalatok?

417. edicske (válaszként erre: 409. - 4b6a2525df)
2007. okt. 6. 07:36

A belső és az elülső comb részen izomláz (vagy zsírláz DDD.). Alig voltam rajta 1-2 percet. Nem bírtam tovább, remegett az egész lábam. De a fájdalomból ítélve ott hat ahol kell. Van hozzá DVD, étrend mutató (angolul). Ragaszkodtam a Leg Magic-hez sztem az eredeti mingíg jobb mint valami utánzat.


Figyelem!!!

A Quelle katalógusában is láttam, de egy tizessel drágábban. Nem tudom hogy Leg Magic-e vagy a másik, vagy esetleg már egy harmadik változat.

416. 4b6a2525df (válaszként erre: 415. - Rozália)
2007. okt. 6. 06:59
Hát itt az ideje az ilyen irányű reklám "bámulásnak":)
415. Rozália (válaszként erre: 403. - 4b6a2525df)
2007. okt. 6. 05:59
Akkor ezért nem tudom, mi az. Mert én az ilyen reklámokat nem nézem meg...:)
2007. okt. 6. 05:30
Mekkora súlyal lehet maximum ráállni? Ezt tudja valaki?
413. 4b6a2525df (válaszként erre: 410. - Panthervictoria)
2007. okt. 6. 04:58

Én is megrendelten BP-n a Teréz krt-n, érdeklődtem is egyszer, ott kaptam a tippet a Baumax, vagy a Praktikerhez, ahova elmentem és meg is vettem 1 nap alatt. Most is a listájukon vagyok, ugyanis ha Ők nem méltattak arra, hogy tájékoztassanak, hogy az eredeti 1 hónap helyett plussz 3 hónap a várakozási idő, akkor és sem méltatom őket.

Majd ha felhívnak közlöm, hogy bocsi már hónapo óta megvan az Ő tanácsuk alapján.

Mi a "fenére" vársz?

412. 4b6a2525df (válaszként erre: 411. - Panthervictoria)
2007. okt. 6. 04:54
a magicet. Sajna én finnyás vagyok és az eredeti mellett döntöttem.
411. panthervictoria (válaszként erre: 404. - 4b6a2525df)
2007. okt. 6. 00:04
Az nem gond, ha ki kel fizetni előre, nem meglepő. Melyiket vetted meg? A Magic-et vagy a mastert?
410. panthervictoria (válaszként erre: 408. - Petrikek)
2007. okt. 6. 00:02
Már érdeklődtem kétszer. Először, mikor letelt a 6 hét, akkor 462-ik voltam a listán, és azt mondták, hogy csak heti 50-et kapnak. Másodszor meg le volt fagyva a számítógépük és nem tudták megnézni. Szerintem mondjuk kamu volt!
409. 4b6a2525df (válaszként erre: 407. - Edicske)
2007. okt. 5. 19:18

Na mostan itten elmaradt az örömgyel:):):)


Igen tömör ez a kijelentés:):):)

408. petrikek (válaszként erre: 401. - Panthervictoria)
2007. okt. 5. 19:05
Szia! Akkor szerintem érdeklődjél, mert én augusztus végén rendeltem meg és már megkaptam.
407. edicske
2007. okt. 5. 19:03
Kipróbáltam.
406. edicske
2007. okt. 5. 14:17
Megkaptam!!!
405. kisBea
2007. okt. 5. 12:29
sziasztok!én is szeretnék ilyen gépet venni.Barátom elkérte 1hétre egyik ismerősétől a Leg Magic-et,hogy kipróbáljam,mert csak akkor vesszük meg ha hatásos.Legelső alkalommal csináltam párat rajta,és tényleg már akkor éreztem a belső combom meg a fenekem.Már 6.napja csinálom és szerintem használni fog.Mondjuk nem tudom,hogy mikor érem el vele a megfelelő alakot :) de úgy érzem ez egy jó üzlet lesz és a hasamat is megdolgoztatja.Ha vannak új tapasztalataitok írjátok le,légyszi...aki már pár hónapja használja.
404. 4b6a2525df (válaszként erre: 401. - Panthervictoria)
2007. okt. 5. 06:49

Gyere el a III. ker Szentendrei úton lévő Baumax áruházba. Én vasárnap rendeltem meg náluk, hétfőn délután el is hozhattam. Nem vicc. A tv shop-ban mondta a srác, hogy a Baumax és a Praktiker áruházak is forgalmazzák, és náluk szinte nincs várakozási idő.

Hát tényleg nincs. Ott az eladó tudja, hogy melyik nap kapnak szállítmányt. De az is lehet, hogy még van raktáron.

Az igaz, hogy nekem vasárnap ki kellett fizetnem az árát. Szóval a megrendelést akkor veszik komolynek, ha a pénzt ott hagyod.

403. 4b6a2525df (válaszként erre: 402. - Rozália)
2007. okt. 5. 06:46

Ha délelőtt bekapcsolod a tv-t, minden adón tv shop ajánlat megy, hát csak úgy döl belőle a leg magic reklám. Ez egy tornaszer. Javasolom, hogy nézd meg azt rtl. tv-2, délelőtti műsorát. Legalább 20 percbe nyomatják.



Hát én tegnap 6-szor mentem rá, de csak ilyen 15-20 szétterpeszt, és ugyanaggyi kicsiterpeszt csináltam.

Még a dvd-t nem néztem meg.

2007. okt. 5. 05:10
Egyáltalán. Mi az és mire jó a Leg Magic??? Naponta lépek át a kérdésen, de azért 400 hozzászólást nem szeretnék elolvasni...:)
2007. okt. 5. 00:45
Van valakinek eladó Leg Magic-e? Szívesen átvenném, mert elegem van a várakozásból! A Top Shop_ban rendeltem meg még július végén!!
400. Diaa
2007. okt. 4. 19:20

Sziasztok!


Ma voltam bent a székesfehérvári Topshopban, ahol már messziről lehetett látni, hogy ott tornyosulnak a Leg Magicek. Jó pár hét után végre kaptak 35 darabot, de a listán már 60-an szerepeltek, így nem jártam sikerrel. Aztán felhívtam a Topshop viszonteladóját, a Baumaxot, s megtudtam, hogy ők is kaptak ma gépeket. El is mentem és meg is vettem. MÉG MARADT KB. 4-5 DARAB A POLCON, ha érdekel valakit. A DVD mellett még diétás füzet is volt benne (angolul persze).


Kíváncsi vagyok, tényleg olyan hatásos-e, mint ahogyan írjátok.

2007. okt. 4. 14:15
Szerintem mindegy, hogy leg master vagy leg magic mindkettőt csinálni kell. Ha nem csinálod csak nézegeted akkor nem használ. Nekem 09. 27. -óta van meg szinte mindennap edzek rajta de legalább 5x a héten és tényleg hatásos. A nadrágokon érzem. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tornázom is mellette. Eddig nem reggeliztem mostmár azt sem hagyom ki és így is hatásos. A kétszeri étkezést ötszörire cseréltem igaz, hogy sokkal kissebb adagokat eszem. Azt mondom lányok ne adjátok fel mert nagyon hatásos és megéri csinálni. Kitartást kívánok mindenkinek! Hajrá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook