Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


308. 3510818237 (válaszként erre: 307. - Edicske)
2007. szept. 14. 14:25

Nem vészes!

Tényleg olyan, mintha görkorcsolyáznál. Csak mivel a falak kb papírból vannak..... lehallatszik hozzájuk...este 20:00-kor meg nem akartam zajoskodni....nehogy gond legyen....

De ma majd duplán csinálom!

307. edicske (válaszként erre: 305. - 3510818237)
2007. szept. 14. 13:34
Miért hangos?
306. Baba84
2007. szept. 14. 13:23
Én ma veszem meg,alig várom!!!Éljen a LegMagic:)
2007. szept. 14. 13:03

Tegnap nem tudtam használni, mert az anyósékkal lakunk és nekik ez túl hangos este 20:00-kor (na de mindegy is), és rendesen lelkiismeretfurdalásom van, mert megigértem magamnak, hogy addig használom, amig el nem érem a kívánt eredményt.

Szóval kitartást mindenkinek!

Nekem már az életem része!

Üdv

304. Baba84
2007. szept. 12. 21:36
Ja vmit megállapitottam,-böngészek neten Mater vs.Magic képeket:)-Masternek nincs a lábtartonál elöl és hátul pereme,legalábbis a képeken ugy tünik,ezenkivül tud vki még vmit?az érdekelne még,h a Masternél is kb ugyanolyan szögű a pálya íve?Magicnél ha jol tudom 30fokos!(bocsi, a sok kérdésért,csak tájékozodni szeretnék,s hol ha nem itt)
303. Baba84
2007. szept. 12. 20:38
Sziasztok!ma voltam Baumaxba teszteltem egy Magic-et(22 ezer),nekem tetszett,5percig le sem szálltam rola, még szerencse,h nemvolt elado a közelben:)de praktikerbe szeretném megvenni 16ezerért pénteken a Mastert,(amit még nem tudtam kiprobálni mert nemvolt)de még mindig vannak kétségeim,h ugyanolyan e.6ezer ft mégis 6 ezer,ha nincs különbség!Mastert használók győzzetek meg :)k
302. tneksz
2007. szept. 12. 15:54

Szombaton én is megveszem a leg magic-et majd írok az eredményekről van mit ledolgoznom mert nem 60 kg vagyok úgyhogy ha műxik a dolog észre kell vennem.Eddig nem tornáztam semmit.Majd írom az észrevételeket.

Pusssz mindenkinek!!!

301. 3510818237 (válaszként erre: 300. - Petrikek)
2007. szept. 12. 15:20

Szia!

Szerintem is azért van a DVD, hogy változatosabb legyen, és ha a DVD-re mozogsz, akkor folymaatosan 15 percig mozogsz.

De szerintem semmi különbség nincs a kettő között, hisz ugyanazon az elven működik, csak más a neve. Nekem mondjuk Leg Magic-em van.

És tényleg csak ajánlani tudom, mert a napi rendszeresség tényleg hatásos.

Eddig is sokat néztem magam a tükörben, hogy itt nagyobb egy kicsit meg itt...stb, de mostmár azt nézem, hogy itt is kisebb meg itt kisebb és a fenekem keményebb.....szóval ajánlom mindenkinek, aki szeretne formásabb lenni.

Üdv!

300. petrikek (válaszként erre: 299. - Baba84)
2007. szept. 12. 13:17
Hát igazából a lényeg szerintem ebben is a kitartás. Egy-két nap után tuti nem lesz látszatja. Gondolom azért adják a dvd-t, mert azért nem árt mellette más jellegű mozgás (mint a dvd-n a guggolások, kitörések), de talán felgyorsítja a formálódási folyamatot.
299. Baba84
2007. szept. 12. 09:47
Vki jot irt vki rosszat igy nem tudtam dönteni,de sztem a saját tapasztalat fog dönteni.
298. edicske (válaszként erre: 297. - Baba84)
2007. szept. 12. 09:05
Olvassatok vissza. Állítólag a Leg Master nem olyan jó mint a Leg Magic.
297. Baba84 (válaszként erre: 296. - Dzs.timi)
2007. szept. 11. 21:21
Szia! elvileg sztem minden praktikerben kaphato lesz sztem.de majd pénteken kiderül, ma voltam és még a régi 19.900 ft-os áron sem volt,elvileg hoznak,majd kiderül.:)(remélem igen,mert én már pénteken gyurni akarom dvd-vel:)
296. dzs.timi (válaszként erre: 293. - Baba84)
2007. szept. 11. 21:05
szia! engem is érdekelne! minden Praktikerben lehet kapni Leg Mastert? én Debrecenben szeretném megvásárolni. szerinted ott lehet kapni?
295. 3510818237 (válaszként erre: 294. - Baba84)
2007. szept. 11. 15:31

Szia!

Én Antal Mónikától vettem, de ott is benne volt a dobozban a DVD.

294. Baba84
2007. szept. 11. 14:48
Ja, és aki vett már esetleg Praktikerbe Leg Mastert (vagy nem felstétlen ott) kapott hozzá dvd-t ???Köszi
293. Baba84
2007. szept. 11. 14:45
Sziasztok!ma dobták be nekem a Praktikeres katalogust ami 09.14-09.24 ig érvényes,és abban láttam Leg Mastert 15990 Ft-ért.ez kivülről ugyanilyen(szinét leszámitva),meg nem tudom elképzelni h nagyon más lenne.Vkinek van tapasztalata Leg Masterről? mert ez most 7-8 ezerrel olcsobb mint a Magic!Én akarok lenne a 14-i első vásárló:)
2007. szept. 11. 11:16

Sziasztok!

nekem szombaton jött meg a gépem, kicsit haragudtam,mert ugy volt, szólnak előtte 3 nappal, de csak beállítottak, szerencse volt otthon pénz.

Összeszerelni 2 perc volt, mikor kipróbáltam, kicsit megbántam, mert igen egyszerűnek tűnt..

Aztán végigcsináltam a DVdt, és hát igen csak nem volt egyszerű. Másnap olyan izom lázam volt, éreztem az egész combomon körbe. Én Biró Icára sokat tornáztam, napi egy órát, de soha nem éreztem ilyen intenzíven, hogy csináltam volna valamit. Ugyhogy nagyon jó, én is mindenkinek csak ajánlani tudom. :-))

291. Panka77
2007. szept. 11. 09:33

Találtam egy eladő leg magic- et

ha valakit érdekel:

[link]

15 000 Ft, állítőlag alig használt!

290. edicske
2007. szept. 11. 08:34
alig várom hogy megkapjam....
2007. szept. 10. 21:56

Lányok!

Írjatok még ilyen sok jót, mert ettől jön meg akedvem. ma vettem barna kenyeret csak azt fogok enni , ha kenyeret kívánok, és hajrá leg magic!

2007. szept. 10. 09:22

Ma egy hete, hogy megvettem a Leg Magic-et!

1-1 centi ment le a combjaimról és a derekam is keskenyebb lett.

Tegnap csináltam először a DVD-re a gyakorlatokat és most elmondhaton, hogy izomlázam van.

Érzem a belső combomban és a fenekemben is az izomlázat.

Mostantól a DVD-re fogok tornázni! Eddig 8*1 percig csináltam naponta.

Alakulok....

Írok majd az egyéb centikről is!

Üdv!

2007. szept. 9. 20:23
Én még mindig várom a top shop-tól de azt mondták,ebben a hónapban itt lesz.Már alig várom.Szeretnék én is ilyen szép eredményekről beszámolni,aki már használja,annak sok-sok minusz centiket kívánok!:))
286. avandi (válaszként erre: 283. - Pancsa81)
2007. szept. 9. 19:35

SZIA PANCSA!


Nagyon egyszerű: semmi tészta, kenyér cukor. Minden más igen, naponta 5ször valami egyszerre nem sok, gyümölcs is amikor megkívánom. nagyon édesszájú vagyok, de valahogy most nem kívánom, nem hiányzik, pedig kint van előttem, a gyerekek is nasiznak néha... Néha reggelire 1-1 szelet barna kenyér, hetente kb. 2-3-szor. Az első 2 nap kemény (nekem) utána már könnyen megy. Ja, és sokat iszom, semmi cukrosat, még gyümölcslevet se csak ritkán.

285. garking
2007. szept. 9. 15:23

csak a saját tapasztalatomat tudom leírni-én 20 kg-t fogytam 1 év alatt azzal, hogy délután már nem ettem szénhidrátot, de sovány husokat, tejtermékeket megszorítás nélkül ettem-persze házi készítésű joghurtokat, turmixokat cukor nélkül, mellette minden nap tornáztam.Mivel két kicsi gyerkőcöm van, nem ám órákat ugra-bugráltam, max 30-40 percet, este altatás után.

Most vettem a leg magicet-és nagyon tetszik, met kevés idő jut magamra-és ehhez a 15 perchez minden este van időm-és kedvem is!

Csak bátorítani és buzdítani tudok mindenkit

hajrá :-)

284. vendég05 (válaszként erre: 273. - D8908b786a)
2007. szept. 9. 12:11

Nem akarok balhézni...sőt L.M. kereskedő sem vagyok..nekem végül tök mindegy ki veszi meg..csak az nem tetszett, hogy olyan próbálja meg lebeszélni az embereket, aki párat csúszkált rajta...és ebből levonja a következtetéseket...


Amúgy én úgy álltam hozzá,hogy láttam a TV-ben megtetszett, és kerestem fórumot, olvastam a tapasztalatokat és az győzött meg, aztán én is vettem...

Nem csalódtam már össz: 23 cmnél tartok, és sosem voltam kövér, de formásabb lett a combom és a derekam...én nem figyelek az evésre úgyanúgy eszem csokit, meg amit megkívánok..


Tényleg nagy ötlet ez a gép...bánom hogy nem nekem jutott eszembe... :)) A saját súlyod mozgatod, és én pl. nem feszítem be a lábam és nem is akarok róla leesni...kapaszkodni sem kell..

Nem vagyok szűklátókörű, de tényleg nem tudod mással ezt a fajta mozgát produkálni...

Írták a gumiszalagot...de az is más..

283. pancsa81 (válaszként erre: 280. - Avandi)
2007. szept. 9. 11:52

Kedves Andi!

Azt megkérdezhetem, hogy mit jelent az, hogy odafigyelsz az evésre? Mi az amit esetleg nem eszel és miből eszel többet..

Jó hogy néha írogatnak ide olyanok akinek pozitív tapsztalatai vannak,m így megjön a kedvem :-)

282. tneksz
2007. szept. 9. 10:33
A hasizmokat is megdolgoztatja vagy csak a comb és fenék formálásra jó?
281. szimba
2007. szept. 9. 09:51
Ami a Praktikerben Leg Master néven fut 19.990 Ft-ért, az vajon ugyanez lehet? Van esetleg valakinek ez a fajta?
280. avandi
2007. szept. 9. 08:50

Sziasztok!


1 hete használom a gépet naponta lenyomom DVDre a 13 perces programot. 2 kg-t fogytam, mondjuk a kajára is figyelek, de nem éhezek. A lábaim szépen keményednek, de a zsír diéta nélkül nem fog lejönni róla, ezért kell a 2-t kombinálni. Szerintem nagyon jó, az 1. gép ami bevált, próbáltam már párat. Ja, és nem csak arról van szó hogy megfeszíted a lábaidat, hanem hogy a saját testsúlyodat MOZGATOD nem csak tartod. Ez nagy különbség. Kapaszkodás nélkül még nem tudom végigcsinálni, de már el-elengedem, úgy sokkal nehezebb és hatásosabb.


Csak ajánlani tudom, de csak akkor vedd meg ha kőkeményen elhatároztad magad és kitartó leszel :-)))


Minden hétvégén jövök az eredményeimmel, cm-eket nem mérek, nekem elég ha érzem a ruháimon és látom a mérlegen!!


Baumaxos gépem van, angol DVD, magyar füzet, a gép nem kattog, stabil, (Különben TopShop a forgalmazó a cimkéje szerint).


Szép napot!


Andi

279. garking (válaszként erre: 277. - Ember5)
2007. szept. 9. 08:37

én a top shopban vettem-2 hónapot vártam rá, és a dobozban volt benne a DVD

érdemes megnézni és végigcsinálni, mert akármilyen hihetetlen is, a végére szakad rólam a víz, kardioedzésnek is jó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook