Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ledobja a hajam a festéket, mit tegyek ellene? fórum

Ledobja a hajam a festéket, mit tegyek ellene? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 17. 14:48
Elmentem fodrászhoz, visszapigmentálta és tökéletes lett. :) Köszönöm a válaszokat!
11. mkjudit (válaszként erre: 10. - Birsalgo)
2015. máj. 1. 17:35
A festéket csak egy nagyon gyenge ( 1,5-2 %-os) oxival kevered be. Így nem szívja a hajat és a festék pigmentek jobban beépülnek a hajszál szerkezetébe.
2015. máj. 1. 12:39
Mi az a pigmentálo? Lehet azt venni valahol maszekban is?
2015. ápr. 29. 20:50
Én a világosszőkémet a Palette de Luxe 750-es csokibarnájával szüntettem meg. Szépen megmaradt, nem dobta le. Van bennne egy kis vöröses beütés, valszeg azért nem dobja le a haj.
2015. ápr. 24. 07:50
Nincs pigment a hajadban ezért dobja le, ahogy előttem írják azokat vissza kell 'varázsolni' mielőtt ráfestenél a szőkítette hajadra.
2015. ápr. 24. 05:58
Pigmentálót használtál előtte? Az én hajamra előbb mindig azt használ a fodrász, azután festi. Régebben saját magamnak festettem, de vagy 3 évvel ezelőtt nem "tapadt " meg a festék a hajamon, ekkor elmentem fodrászhoz és ő így kezdte el festeni, azóta nincs ilyen gondom (Igaz az én hajam 20 évesen elkezdett őszülni, 40 évesen már tiszta fehér volt, lehet ezért)
2015. ápr. 24. 03:41
Az én festett szőkém is ledobta a vöröset annó. 1 hét alatt :P
2015. ápr. 23. 22:45
ezek nem 1 hét alatt történtek :D júniusban voltam platina...
2015. ápr. 23. 22:37
Örülj, hogy nem a fejed dobta le a hajad.
2015. ápr. 23. 22:11

Nem egyből kentem rá amúgy, platinára kentem egy világosbarnát, az kikopott szőkésbarnára na és erre a szőkésbarnára kentem a vöröset.

De akkor szerinted be fog állni a szín, csak idő kell?

Most kicsit megnyugtattál :D

Ja és köszi a választ! :)

2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Pamplemousse)
2015. ápr. 23. 22:05

Minden türelem kérdése, egy platina után a vörös, azért nem fedi le egyből, ez biztos :D

A haj sem egyforma színű, ha jobban megnézed.

2015. ápr. 23. 21:57

Sziasztok! Segítsetek légy szíves, mert nagyon el vagyok keseredve. :( Szőkített hajam volt, ráadásul platina ami eléggé tönkrevágta a hajam. Most vörös szeretnék lenni, ma befestettem a Syoss intenzív vörös árnyalatával és a teteje gyönyörű lett, de a szőkített részt nem nagyon akarja befogni. Kicsit látszik rajta, de közel sem olyan, mint a tövén. :(

A hajam vállig ér, minimálisan van töredezve, az állaga teljesen jó, de csakazértis ledobja a festéket. :/


Szerintetek be fog állni a színe, ha legközelebb befestem ugyanezzel a vörössel? Vagy harmadszorra...

vagy le fogja dobni minden alkalommal? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook