Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lecsó. Te, hogy csinálod? fórum

Lecsó. Te, hogy csinálod? (tudásbázis kérdés)


1 2
21. mreich
2009. aug. 14. 19:03
A natúr hagyma-paprika-paradicsom az én kedvencem is.
2009. aug. 14. 10:37
Hát most hallok először a tejfölös változatról,ki fogom próbálni.
19. Pné Veronika (válaszként erre: 18. - Cepheus)
2009. júl. 6. 08:52

A csípőst nálunk nem szeretik, így amikor készen van én akkor szoktam bele rakni a tányéromba.

Zöld erős paprika a kedvencem...csak úgy "nyersen"...hmmmm...de ennék egy kis lecsót...:-))

2009. júl. 6. 07:30

Mi is szoktuk tejföllel, de akkor fokhagymát is teszek hozzá, a végén adom hozzá és még összerottyantom.


Ha natur, rizzsel, tarhonyával nem szeretem, tojással igen. Pici csípőspaprika is kell bele.

2009. júl. 5. 20:18
Tejföllel tényleg fini.
16. Pné Veronika (válaszként erre: 15. - Xti_)
2009. júl. 5. 20:06

Amikor készen van, akkor a tányérba szoktam belekeveri 1kanállal. A párom sem ette úgy sosem, de miután megkóstolta, azóta csak úgy eszi.

Amikor anyós meglátta, majdnem rosszul lett:-))

15. xti_ (válaszként erre: 14. - Pné Veronika)
2009. júl. 4. 21:24
érdekes, én még soha nem próbáltam tejföllel. legközelebb azt is veszek hozzá.
14. Pné Veronika (válaszként erre: 12. - Xti_)
2009. júl. 4. 21:16
Én is így csinálom, aztán amikor majdnem kész, rakok bele egy kis rizst is. Végül tejföllel tálalom. Most a napokban csináltam is, megnézhetitek a naplómban. :-)
13. 613846812b (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2009. júl. 4. 21:04

Én sem hagyom ki belőle a kockára vágott krumplit.

Hmmm. Fincsi!

12. xti_
2009. júl. 4. 18:09
én úgy kezdem, hogy füstölt (mangalica) szalonnát kakastaréj formára vágok, és teljesen ropogósra sütöm. kiveszem, és a visszamaradt zsíron készítem a lecsót. nem light, de nagyon finom, kellemesen füstös ízű, mintha bográcsban főtt volna. a sült szalonnát is el hehet ropogtatni hozzá.
11. Kmeli
2009. júl. 4. 17:22
Számomra nokedlival a legkedvezőbb :)De mindenhogy finom.Csak kolbászosan,és tojásosan nem szeretem.És jó,ha picit csípős!
2009. júl. 4. 17:21
és kis cukor is kell rá a végefelé
2009. júl. 4. 17:21

a lecsóba mindig tegyetek 1 krumplit apróra vágva.

Kicsit besűríti, "összekapja" a levet és nagyon finom!

+én mindig teszek bele valamilyen tökfélét :cukkini, patisszon, padlizsán, sima tök...

2009. júl. 4. 17:18

Olaj,hagyma,pirospaprika,rá a paradicsom,kicsit összeesik,rá a tv paprika,erős paprika. Én teljesen puhára szoktam főzni,nem szeretem,ha ropog a fogam alatt a paprika. Friss kenyérrel....Imádom!

Reggelire,ebédre,vacsira teljesen mindegy,csak lecsó legyen.

Én nem szeretem tojással,virslivel,rizzsel,kolbival sem. Csak natúr legyen és jó csípős.

Éppen fő egy adag.:)

7. NOA
2009. júl. 4. 16:03
Sok hagym, sok paparika, kevés paradicsom oliva olajban megrottyantva.Kis pirospaprika, só és ha kész tejfölt rá keveset.
2009. júl. 4. 15:43
Olajban hagymát üvegesre dinsztelek, bele a kockákra vágott tv paprikát, és azt is hagyom. Azután beleteszem a felkockázott lédús paradicsomot is, só és bors is bele. Mikor már majdnem kész, beleteszem a felkarikázott virslit is. Még pár percig hagyom főni, aztán friss kenyérrel nyamika! Hmmmmmmmmmmm.................
2009. júl. 4. 15:41
Nálunk megy bele cukkini, egy kis préselt fokhagyma és egy kakukkfűág is. Nagyon különleges lesz és mindenki szereti.
2009. júl. 4. 15:36
Én többnyire zsiradék,hagyma,paradicsom,paprika,só hozzáadásával csinálom.Én igy naturon szeretem legjobban apósom inkább tojásosan ugyhogy a felére azt ütök.Időnként szoktam tarhonyával is késziteni.
2009. júl. 4. 15:35
Nagyon "lecsócentrikus a család"... Mindenféleképp el szoktam készíteni... Simán, tökkel, rizzsel, virslivel, tarhonyával, tojásosan....mindegy, csak lecsó legyen.:-)
2009. júl. 4. 15:32
Imádom a lecsót! Tojásosan, paradicsommal, paprikával. "Semmi mást" nem teszek bele.
2009. júl. 4. 15:31
Lecsó. Te, hogy csinálod?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook