Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lázas és levert a kutyám lehet, hogy nagy a baj? fórum

Lázas és levert a kutyám lehet, hogy nagy a baj? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. ápr. 27. 16:36
Jó eséllyel babézia! Nézted a vizeletét??
2013. ápr. 27. 16:35

Az algopyrin első sorban embereknek készül... Ha aggódsz a kutyusért, vidd inkább állatorvoshoz (vagy hívd fel), mielőtt gyógyszerezni kezded...

Amilyen meleg van, nagyon figyelj, hogy igyon sokat!!


Bocs, de se tapasztalni nem tudjuk, hogy mitől lett beteg a kutyu, látni se látjuk...

2013. ápr. 27. 16:35

Vizsgáld át a bundáját, lehet, hogy kullancsot szedett össze. :(


Jobbulást a kutyusnak.:)

2013. ápr. 27. 16:33

Itatom is fecsivel, de szerencsére magától is iszik. Reggel óta javult az állapota. Azért felhívom az állatorvost, hátha tud vmi okosabbat mondani... :/

Azért köszönöm.

2013. ápr. 27. 16:32

Reggel nem nagyon evett és kicsit szédelgett is aztán 13.00-kor megmértem a hőjét 39.7 volt, adtam neki algopyrint most újra megmértem a hőjét 38.2 volt. Inni iszik és eszeget is magától, de nagyon aggódom érte. Valakinek van vmi tapasztalata tanácsa esetleg, hogy mi baja lehet vagy csak egy egyszerű gyomorrontása volt?

Már csak ügyelet van, ahova horribilis összegért tudnám elvenni, persze ha mindenképpen szükséges elviszem.

2013. ápr. 27. 16:30
Lehet:(((Orvoshoz kéne vinni és itatni.
2013. ápr. 27. 16:29
Lázas és levert a kutyám lehet, hogy nagy a baj?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook