Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Laza kapcsolat, vagy komoly ? Egy válás után nem tudom mit szeretnék. fórum

Laza kapcsolat, vagy komoly ? Egy válás után nem tudom mit szeretnék. (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 12:06
Hát az majd alakul. Egy párkapcsolatnak nem csak akkor van értelme ha gyerek is lesz belőle. Bár én a saját döntésemből vagyok gyermektelen, így könnyebben beszélek. Hogyha meg egyszerűen nem állsz még készen egy komoly kapcsolatra, akkor meg időt kell adni a dolgoknak.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 12:03

Végigolvastam.

Maximális elismerésem, hogy ennyire becsületes vagy, hogy elmondtad neki a gondod. Felnőtt emberek vagytok, ő is az, el tudja dönteni, hogy akarja e ezt a kapcsolatot így is, vagy sem. És tényleg, ilyent ne írj, hogy "itt vagyok én, aki még gyereket sem tud szülni". Szomorú ez, hisz szeretnél gyereket, de nem feladatod a fajfenntartás, meg a szaporodás.

El kell hinned, hogy ugyanolyan értékes és szerethető ember vagy mint az, aki szülni képes.

Lehettek így is szerető boldog család. Ketten, vagy örökbefogadott gyerekkel, de lehettek.

Engedj neki, hogy lehessen ez mélyebb kapcsolat. Ne állj te magad a boldogságod útjába.

Sok sikert!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
2022. febr. 21. 11:48
Ez nem ilyen egyszerű.
2022. febr. 21. 11:48

Köszi,most ez jól esett 🙂.

Nem is csak emiatt hezitalok, hanem mert nem tudom,jó ötlet-e bárkivel komolyan együtt lennem.

2022. febr. 21. 11:43

Hagyd magad sodorni az árral, aztán mint minden, majd kialakul.

lehet laza, lehet komoly, idő mindenhez kell.


én is csak a címre válaszoltam, mert a szöveg nekem is túl hosszú volt.

5. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 11:43

Komoly.

Szívesen :)

2022. febr. 21. 11:41
Jesszus, azért ilyet ne írj már, hogy "még egy gyereket sem tud szülni".... Attól még ugyanolyan értékes ember vagy, nem az az élet egyetlen értelme hogy szaporodjunk. Gondolom az exférjed jól belédsulykolta ezt a baromságot, hogy így nem érsz semmit, de ezen túl kell lépned. Ez egy felnőtt ember, el tudja dönteni hogy akar veled kezdeni vagy nem, ez a legnagyobb hülyeség amit tehetsz, hogy ilyeneken agyalsz hogy "elveszed tőle a lehetőséget egy normális családtól", vagy mit írtál.. Ha TE jól érzed vele magad, és akarsz vele kapcsolatot, akkor csak ezért ne fogd vissza magad.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. febr. 21. 11:39
Akkor olvasd el,mert nem ez a kérdés 🙂! Vagy ne válaszolj ha lusta vagy olvasni.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 11:38

Nem olvastam végig mert túl hosszú, a címre a válasz.

Laza, miközben keresed a komolyat.

2022. febr. 21. 11:35

Sziasztok. 34 éves nő vagyok és lassan 2 éve váltam el a férjemtől ,illetve ő tőlem,mert nem lehetett gyerekünk. Hosszú gyötrelmes, próbàlkozós évek vannak a hátam mögött,megannyi sikertelen beültetés ,de baba nem lett sajnos. És nem azért mert mi nem "passzoltunk" genetikailag, sajnos velem van a gond,de ezt hosszú lenne kifejteni.Szoval ő mindig akart gyereket, küzdöttünk is, nem sikerült, beadta a válókeresetet, mert ő családot akar és velem nem lehet neki,szóval akkor ennyi volt köztünk.

Túlléptem , nehezen, a sok csalódás miatt és egy válás amúgy sem leányàlom.

Nemrégiben megismertem valakit. A lakást, ahol élek kellett már kifesteni és hát jött ő. Kedves, szimpatikus, jó humorú, bár nalam egy évvel fiatalabb vállakozó pasi, aki először azt hittem, a modoràból adódóan kedves velem.

Mikor végeztek a lakásommal, megkérdezte, hogy nem lenne-e kedvem elmenni vele kávézni, vacsorázni, vagy bármilyen programra ami nekem megfelelő? Bevallom meglepett ,mert rég hívtak már így randira,de igent mondtam és el is mentünk kávézni. Mesélt az életéről ( neki is van lakása, szóval nem hinném,hogy az enyémre hajt mielőtt valaki ezzel jönne), ami nem volt neki könnyű,de felépítette ezt a vállalkozást és teljes az élete, kivéve,azt , hogy egy kapcsolat hiányzik belőle.

Lényeg, találkoztunk párszor, volt nálam, voltam nála, nagyon jól érezzük magunkat egymással (igen ,volt már szex is és senki nem figyelt így rám még ,mint ő szex közben),egy húron pendülünk,de én vagyok az aki nem tudja ,hogy akarja-e, hogy ez az egész elmelyedjen és normális kapcsolattà alakuljon ,vagy csak maradjon egy laza kapcsolat, ahol nincs kötöttség,azokon a napokon amiket együtt töltünk érzelmileg feltöltődünk, de legyen ennyi?!

Elmondtam már az elején neki, hogy nekem nem lehet gyerekem, ezért volt válásom és ahogy a volt férjem tiltakozott mindig az örökbefogadás éppen, ő úgy vágta rá,hogy őt ez nem érdekli,mert létezik örökbefogadás is!

Teljesen az exferjem ellentéte, és tényleg, figyel rám, amit ezer éve nem kaptam meg.

Ő celozgat arra, hogy ez lehetne komoly kapcsolat is idővel, már mondott olyat, hogy másoltat nekem kulcsot a lakásához,ha ott aludnèk nála ,akkor ne kelljen nekem is olyan korán kelnem mint neki, és így később tudnék onnan tőle munkába indulni. Sosem aludtam amúgy nála. Nem tudom. Olyan törődő, kedves valóban,de itt vagyok én, aki még gyereket sem tud szülni és ezt rakjam valaki nyakába, akinek lehetne normális családja is akár egy egészséges nővel? Nem tudom,hogy jobb-e ez a " barátság extrákkal" ami van köztünk, vagy engedjek neki, és mélyebb legyen ez a kapcsolat? Persze az sem garancia semmire, de tudom, hogy ő szeretne komolyan velem lenni.

Azért írtam ezt ki magamból,mert jól esik pártatlan emberek véleményét olvasni itt.

Arra kérlek Titeket, tiszteljetek meg azzal, hogy normális stílusban írtok!

Köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook